Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gmail - Jak?

1570 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2011 o 13:41, Harrolfo napisał:

No tak wiem, ale mam kilkaset i chciałbym usunąć wszystkie jednym kliknięciem ;)


poszukałem i znalazłem coś takiego:
http://www.google.bj/support/forum/p/Gmail/thread?tid=27a2fcc0234266c6&hl=pl

w skrócie:
jak zaznaczysz wszystkie na jednej stronie tym kwadracikiem, to pojawi się belka nad pierwszym mailem z możliwością zaznaczenia wszystkich na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gmail się sypnął? Czy to tylko u mnie? Najwyraźniej moje maile [ w ilości większej niż jeden ] nie dochodzą do drugiej osoby. Ktoś jeszcze ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, jak??
jak można do swego podstawowego konta dodać kolejne gmailowe konto, aby móc się przełączać między nimi bez potrzeby przelogowywania się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się, klikasz na takie koło zębate mniej więcej u góry po prawej stronie ale ... z tego co widzę to tylko tymczasowo zadziała, prędzej czy później chyba trzeba będzie się przyzwyczaić do nowego skina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę oznaczyć WSZYSTKIE wiadomości na poczcie jako przeczytane? Mam blisko 7 tysięcy stron maili w tym nieco ponad 1000 nieprzeczytanych; mogę oznaczyć jako przeczytane wiadomości tylko z jednej strony; ale nie wiem jak zrobić to ze wszystkimi mailami na koncie.

EDIT:
Znalazłem. Wszystko było w #1483 poście. Dzięki MithrandirII!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się w gmailu [ lub gdzieś indziej ] wprowadzić informowanie o nowych mailach poprzez sygnał dźwiękowy jak to ma miejsce np: w tradycyjnym gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 22:49, Tyler_D napisał:

Da się w gmailu [ lub gdzieś indziej ] wprowadzić informowanie o nowych mailach poprzez
sygnał dźwiękowy jak to ma miejsce np: w tradycyjnym gg?


Klient poczty? Thunderbird na pewno ma sygnał nowego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 22:49, Tyler_D napisał:

Da się w gmailu [ lub gdzieś indziej ] wprowadzić informowanie o nowych mailach poprzez
sygnał dźwiękowy jak to ma miejsce np: w tradycyjnym gg?


Ja korzystam z Google Talka. Gdy jest nowy e-mail to mi się po prostu wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zapytanie, mam oto konto zerohunterpl@gmail.com, ale potrzebowałbym jakiegoś bardziej oficjalnego, w stylu imienazwisko@gmail.com, da się tak zrobić, żebym mógł podawać imienaziwsko@gmail.com jak adres, ale faktycznie to byłyby takie 2 adresy na 1 konto na gmailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jakieś dwa dni temu pojawił się problem. Otóż wylogowało mnie z Youtube i gmaila. Teraz kiedy chce wejśc na swoje konto pojawia się napis treści mniej więcej takiej treści (tłumaczę z angielskiego): "Wykryto podejrzaną aktywnośc na Twoim koncie google. Prosze stwórz nowe hasło abyś mógł kontynuowac używanie swojego konta."

No i dalej okienka do wpisania nowego hasła. Nie wchodziłem w ostatnim czasie na żadne strony co do których miałbym wątpliwości, komputer już przeskanowałem antywirusem, nic nie wykazał szczególnego. Podejrzewam po cichu last.fm, gdyż kiedy pisali aby zmienic hasło nie zrobiłem tego.
Mam się bac? Niby już mógłbym zmienic hasło ale nie chce robic pochopnych ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ze zmianą hasła (nie miałem takiego przypadku ani o nich nie czytałem) ale jak już dostaniesz się na swoje konto, to zjedź na sam dół, w prawym dolnym rogu będzie "Ostatnia aktywność: X temu. Szczegóły". Kliknij na "Szczegóły", tam wyświetlą się kraje, adresy IP oraz daty ostatnich wejść na konto, może tam znajdziesz coś podejrzanego (włamanie?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować