Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gmail - Jak?

1570 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2006 o 17:44, colin mcrae napisał:

zalozylem soebie dgugie konto na gmailu a tam nie moge wysylac zaproszen dlaczego ??

Teraz zaproszenia rozdawane są losowo. System, który istniał na początku doprowadził do tego, że w pewnym momencie nikt nie miał już zaproszeń.
Teraz pracownicy google w znany tylko sobie sposób przyznają zaproszenia.
Ja na pierwszym nie mam do tej pory ani jednego, za to na drugim dostałem już 5.

Cierpliwości, a na pewno kiedyś dostaniesz możliwość wysłania kilku zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:08, bunio38 napisał:

Mógłby ktoś wysłać zaproszenie na bunio_dominik@op.pl?


wysłane ;)

Dnia 14.07.2006 o 18:08, bunio38 napisał:

Jaki jest max rozmiar pliku?


chyba 10 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 17:44, colin mcrae napisał:

zalozylem soebie dgugie konto na gmailu a tam nie moge wysylac zaproszen dlaczego ??

A ja od początku miałem 15 zaproszeń, jestem w gmailu od połowy czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmjak moge też kilka zaproszeń rozesłąć jak ktoś chce a słyszeliście o wirtualnym HDD na Gmail-u można założyć i udostępniać znajomym rozmiar chyba ponad 2GB nie jestem pewny jakos tak sorki jesli juz ktos o tym pisał, ale nie czytałem uważnie wszystkich postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 18:24, Maker3 napisał:

> zalozylem soebie dgugie konto na gmailu a tam nie moge wysylac zaproszen dlaczego ??
A ja od początku miałem 15 zaproszeń, jestem w gmailu od połowy czerwca

a powiedz dobre to chociaż? jak go wykożystujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mam takich problemów jak z pocztą wp :P a co najważniejsze jak otwieram poczte nie mam SPAM-u hahaha :P
A teraz jest juz 2,7 GB dostępność i co sekunde rośni,e Google otworzyły 4 czy 3 nowe serwerownie o wielkosci boiska do nogi :) rozwiają się i dobrze google to przyszłość :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 21:44, Dark SMG napisał:

> > zalozylem soebie dgugie konto na gmailu a tam nie moge wysylac zaproszen dlaczego
??
> A ja od początku miałem 15 zaproszeń, jestem w gmailu od połowy czerwca
a powiedz dobre to chociaż? jak go wykożystujesz?

podaj e-mail to wysle ci zaproszenie, sam zobaczysz czy dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 22:22, Maker3 napisał:

> > > zalozylem soebie dgugie konto na gmailu a tam nie moge wysylac zaproszen dlaczego

> ??
> > A ja od początku miałem 15 zaproszeń, jestem w gmailu od połowy czerwca
> a powiedz dobre to chociaż? jak go wykożystujesz?
podaj e-mail to wysle ci zaproszenie, sam zobaczysz czy dobre

oki zawsze to coś nowego :P oto mail bitg@o2.pl lub bitg@tlen.pl jak wolisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 22:58, Krejt napisał:

Witaj w gmail.

tylko z tego co tu widzę to jest to zwykła skrzynka mailowa, czy jeszcze jakieś nadzwyczajne funkcję, bo jeśli nie to chyba zostanę przy tlenie (mam tam powiadamianie o poczcie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 00:22, Dark SMG napisał:

tylko z tego co tu widzę to jest to zwykła skrzynka mailowa, czy jeszcze jakieś nadzwyczajne funkcję,


z tego co wiem to można konta używać jak dysk twardy po uprzednim zainstalowaniu odpowiedniego programu, jest tam też sporo innych opcji, ale nie zagłebiałem się zbytnio w nie.

Dnia 16.07.2006 o 00:22, Dark SMG napisał:

bo jeśli nie to chyba zostanę przy tlenie


przed gmailem miałem konto na tlenie i teraz muszę powiedzieć, że jest znacznie lepiej, zero spamu, konto nigdy nie pada co się bardzo często zdarzało w przypadku tlenu, gmail ponadto jest wygodniejszy w obsłudze i bardziej przejrzysty.

Dnia 16.07.2006 o 00:22, Dark SMG napisał:

(mam tam powiadamianie o poczcie :P )


na gmailu też masz powiadamianie o poczcie przychodzącej, wystaczy zainstalować program ''gmail notifier'' (wejdź w ustawienia, tam gdzieś powinien być link do tego programu) a przy kazdej nadchodzącej wiadomości będzie Cię o tym ten program informował wyśwetlejąc komunikat, może to też robić poprzez RSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 00:22, Dark SMG napisał:

tylko z tego co tu widzę to jest to zwykła skrzynka mailowa, czy jeszcze jakieś nadzwyczajne
funkcję, bo jeśli nie to chyba zostanę przy tlenie (mam tam powiadamianie o poczcie :P )

Jeśli korzystasz z FF, to polecam wtycznę Gmail Notifier, która działa jak powiadomienia w Tlenie (ostatnio widziałem też coś podobnego w repozytorium Ubuntu, ale to chyba to samo, a nie niezależny program).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja używam Gmail-a od paru tygodni i lajtowo prawie wszystko tak samo jak w wp ale nie do końca, nie ma SPAM-u, wiadomości zawsze dochodzą jak wyśle, na wp często problemy były, ten HDD ciekawe rozwiązanie, 2,7 GB i co sekunde rośnie o kolejne bajty :) to jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak kożystam z ognistego lisa a nie wiesz z kąd ściągnąć te wtyczkę?


cinus` do kożystanioa z VHDD też jest potrzebny ten program? jeśli tak to z kąd mam go ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować