Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gmail - Jak?

1570 postów w tym temacie

Ee mi się wydaje, że codziennie nasza liczba zaproszeń jest zwiększana do 100. Ale nie powyżej tej liczby. Np we wtorek rozdamy 10 zaproszeń to w środe mamy znowu odnawiane do 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 00:11, Aryam napisał:

Ee mi się wydaje, że codziennie nasza liczba zaproszeń jest zwiększana do 100. Ale nie powyżej
tej liczby. Np we wtorek rozdamy 10 zaproszeń to w środe mamy znowu odnawiane do 100.


no nie wiem czy to dokładnie tak jest jak mówisz, godzinę (piątek) temu miałem 99 i według tego co powiedziałeś to teraz (sobota) powinienem mieć 100 a dalej mam 99 :D chyba, że na to trzeba odczekać określoną ilość godzin, dni, tygodni*

*niepotrzebne skreślić

Piotrek K.
gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 00:10, cinus` napisał:

a tak poza tym to nie podobał mi się mój login na starym mailu, teraz mam fajniejszy :)

A ja mam taki sam na gmail i na tlen.pl i jakos ladniejszy mi sie adres tlenowy wydaje :D W ogole szmieszna sprawa - wybierac adres tylko dlatego, ze podoba mi sie nazwa ;)...
Ale np. moj juz stary adres tlenowy jakos niespecjalnie przypadl mi go gustu. Byl zajety login i musialem dodawac jakies cyferki :/, a ze mialem go przez kilka lat i wypadalo go w koncu zmienic. Obecny jest prawie unikalny. No google fight tylko 9 wynikow dla niego wyskoczylo. Pewnie dlatego, ze jest niepoprawny gramatycznie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemozliwe. Kolejny prosty przyklad. Ostatnie zaproszenie rozdalem 6-go listopada (i mialem ich w tamtej chwili jakies 18 sztuk). Moze to co miesiac wzrasta?? Musialbym najwyrazniej czesciej na konto zagladac ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 00:17, Piotrek K. napisał:

ogole szmieszna sprawa - wybierac adres tylko dlatego, ze podoba mi sie nazwa ;)...
Ale np. moj juz stary adres tlenowy jakos niespecjalnie przypadl mi go gustu. Byl zajety login
i musialem dodawac jakies cyferki :/, a ze mialem go przez kilka lat i wypadalo go w koncu zmienic.


mogę też powiedzieć, że i to też między innymi zadecydowało o tym abym zmienił swojego maila, w moim starym loginie była cyfra 2005 oznaczająca bierzący rok, a ten jak powszechnie wiadomo niedługo się skończy, więc sobie wymyśliłem bardziej uniwersalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 00:28, cinus` napisał:

a ten jak powszechnie wiadomo niedługo się skończy, więc sobie wymyśliłem bardziej uniwersalny.

Dlatego tez jedna z pierwsyzch zasad tworzenia nowego adresu jest nie wpisywanie w niego bieżacego roku, ani obecnego wieku ;P. W koncu to nie powinien byc adres na kilka miesiecy, ale na dluzej. Choc powiedzmy w tych pierwszych internetowych krokach (jak sie jest mlodym i dopiero dostalo sie kompa ;)) moze to byc jakies wyjscie, by szybko stworzyc sobie potrzebny adres :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 11:11, Yasiu89 napisał:

> mógłbym prosić aby ktoś wysłał mi zaproszenie
> mail; ecik14@wp.pl
Poszło...



Ja też bym prosił o zaproszenie
mmpower@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować