Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gmail - Jak?

1570 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2006 o 14:14, Vaxinar napisał:

Jakie ma zalety ten Gmail to się może przeżucę ?

Oprócz wspomnianego braku reklam ma zaawansowany anty-spam, automatycznie łączy wymianę korespondencji (Re: Re: Re: :P ) w jeden wielki wątek, który przegląda się jak rozmowę na GG, ;) umożliwia pozostawienie cookie, dzięki czemu nie trzeba się za każdym razem logować. Pośrednią zaletą jest możliwość spersonalizowania innych usług google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 14:14, Vaxinar napisał:

Jakie ma zalety ten Gmail to się może przeżucę ?

Oprócz wspomnianego braku reklam ma zaawansowany anty-spam, automatycznie łączy wymianę korespondencji (Re: Re: Re: :P ) w jeden wielki wątek, który przegląda się jak rozmowę na GG, ;) umożliwia pozostawienie cookie, dzięki czemu nie trzeba się za każdym razem logować. Pośrednią zaletą jest możliwość spersonalizowania innych usług google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno jeszcze mnie ciekawi.
Na innych pocztach jak się załacza plik to się włącza taki pasek załączania a tutaj nic (na Gmail).
To mam zwyczajnie po wczytaniu pliku kliknąć wyślij ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 14:26, Vaxinar napisał:

Jedno jeszcze mnie ciekawi.
Na innych pocztach jak się załacza plik to się włącza taki pasek załączania a tutaj nic (na
Gmail).
To mam zwyczajnie po wczytaniu pliku kliknąć wyślij ?

To chyba największa (i jedyna? :P ) wada gmail, pliki nie są załączane od razu po ich wybraniu, ale są wysyłane z kompa dopiero podczas wysyłania wiadomości. Może po wyjściu w bety to się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 14:37, Matrix14 napisał:

przeslij mi ktos zaproszenie na marw123@wp.pl dzieki :D

Poszło...
PS Przepraszam za wcześniejszy podwójny post... Jak tu zajrzy któryś z moderatorów, to proszę jednego usunąć (jeżeli to możliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 14:45, Boniu? napisał:

Był Bym Bardzo Wdzięczny O Zaproszenie Z Góry Bardzo Dziękuję. PoZdRo FoR AlL

sebek2006@o2.pl

Pozdro Dla Ciebie [you]

Już poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Mogłby Ktos Mi Wysłać Te Zaproszenie Bo Już Szukam i Szukam Ale Niemogę Znaleźć Z Góry Thanks:)

brotherscrew@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 16:21, Creww napisał:

Czy Mogłby Ktos Mi Wysłać Te Zaproszenie Bo Już Szukam i Szukam Ale Niemogę Znaleźć Z Góry
Thanks:)

brotherscrew@o2.pl

Wysłałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 15:45, Tweaty napisał:

Był Bym Bardzo Wdzięczny O Zaproszenie. Z Góry Bardzo Dziękuję. Pozdrowieniea dla wszystkich
na forum.

piotr_jedrzejewskii@wp.pl

Też wysłałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 17:29, Yasiu89 napisał:

> Był Bym Bardzo Wdzięczny O Zaproszenie. Z Góry Bardzo Dziękuję. Pozdrowieniea dla wszystkich

> na forum.
> > > piotr_jedrzejewskii@wp.pl
Też wysłałem :)


Dzięki Wielkie Ale Mi Wyskakuje Rejestracja Wypełniam Dane I kLikam Akceptuje I Wyskakuje mi
Nieaktualny Link
Przykro nam. To zaproszenie nie jest poprawne. Sprawdzamy zaproszenia aby chroni naszych uytkowników i zapobiec nadużciom.:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom kopiowałem wyskakuje mi rejestracja podaje dane te wsyztskie klikam na zakłądam konto i wyskakuje
,,Przykro nam. To zaproszenie nie jest poprawne. Sprawdzamy zaproszenia aby chroni naszych uytkownik󷠩 zapobiec naduyciom. Jeeli chcesz posiada konto Gmail moesz to osign dziki telefonii kom󲫯wej. Kliknij tu aby si zapisa (tylko na terenie USA). W innym wypadku popro przyjaci󠡢y wysali Tobie bezporednio zaproszenie."

lurynowicz dzieki za zaproszenie ale mam to samo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować