Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gmail - Jak?

1570 postów w tym temacie

Po zarejestrowaniu miałem 19 zaproszeń do rozdania, na razie dałem jedno. Mam jednak kilkanaście osób, które moge obdarować zaproszeniami. Czy jest jakaś możliwość, by potem móc ponownie rozdawać kolejne 20 zaproszeń czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 22:23, lordfett napisał:

Po zarejestrowaniu miałem 19 zaproszeń do rozdania, na razie dałem jedno. Mam jednak kilkanaście osób, które moge obdarować
zaproszeniami. Czy jest jakaś możliwość, by potem móc ponownie rozdawać kolejne 20 zaproszeń czy jakoś tak?


po jakimś czasie ilość zaproszeń wzrasta, ja na początku miałem koło 20 a teraz mam 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tak zacząłem fizolowofać (:D) Wiadomości można archiwizować, ale gdzie u licha można zobaczyć tylko te zarchiwizowane?! Bo w menu nie ma czegoś takiego jak "archiwum" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
---> Nie można z tego co wiem, za to od czego jest wszystkie ;-) Poza tym, zauważyłem, że póki listu nie przeczytasz nie ma go we wszystkich. A po co chcesz widzieć tylko te zarchiwizowane ? Ja żałuję jedynie że nie ma tworzenia katalogów, bo lubię sobie segregować pocztę, ale po co mi to skoro mam wyszukiwarkę google ;p ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 13:50, LifaR napisał:

A po co chcesz widzieć tylko te zarchiwizowane ?


Bo jak coś uznaje za tymczasowo niepotrzebne i archiwizuje, to potem chce mieć wzgląd tylko do tych zarchiwizowanych, nie chce mieć ich wymieszanych z tymi odebranymi i wysłanymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały proble...
A więc Jak chce wysłać sobie maila z plikiem innego mojego maila (o2) na Gmail to mi przychodzi taki komunikat
"Wiadomość z serwera pocztowego o2.pl

Z przykrością informujemy, że nie powiodło się dostarczenie wiadomości pod adres (cenzura)@gmail.com

odpowiedź serwera docelowego:
host gmail-smtp-in.l.google.com[64.233.183.27] said: 552 5.7.0 Illegal Attachment y24si683375nfb (in reply to end of DATA command)

wam tez cos takiego wyskakuje czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 07:55, Phantom Lord napisał:

Mam mały proble...
A więc Jak chce wysłać sobie maila z plikiem innego mojego maila (o2) na Gmail to mi przychodzi taki
komunikat
"Wiadomość z serwera pocztowego o2.pl

Z przykrością informujemy, że nie powiodło się dostarczenie wiadomości
pod adres (cenzura)@gmail.com

odpowiedź serwera docelowego:
host gmail-smtp-in.l.google.com[64.233.183.27] said:
552 5.7.0 Illegal Attachment y24si683375nfb (in reply to end of DATA command)


wam tez cos takiego wyskakuje czy nie



"Illegal Attachment"

ja tak miałem jak wysyłałem pliki .exe - gmail nie pozwala na ich wysyłanie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować