Zaloguj się, aby obserwować  
DreaN

Hulk i Iron Man - Nowe filmy Marvela

5 postów w tym temacie

Ostatnio byłem w kinie. Słyszałem i widziałem reklamę Hulka, potem w radiu słyszałem o Iron Manie ;] Ogólnie Marvel''a komiksu i filmy bardzo lubię szczególnie podobała mi się seria komiksów Spidermana i 2 częsć filmu.
Co Wy o tym sądzicie?
Czy jeszcze ktoś czyta starego, dobrego MARVELA?
Piszcie!
pozdrawiam ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 23:20, DreaN napisał:

Ostatnio byłem w kinie. Słyszałem i widziałem reklamę Hulka, potem w radiu słyszałem
o Iron Manie ;] Ogólnie Marvel''a komiksu i filmy bardzo lubię szczególnie podobała mi
się seria komiksów Spidermana i 2 częsć filmu.
Co Wy o tym sądzicie?
Czy jeszcze ktoś czyta starego, dobrego MARVELA?
Piszcie!
pozdrawiam ;>


Ja myślę, że możesz się dopisać tutaj - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36781&u=2
Co do filmu Iron Man...
Jeśli chodzi o Hulk''a to nie znalazłam takiego tematu, więc mogłeś założyć temat tylko o tym filmie.

Ps. Sądze, że film Hulk będzie udany. Tylko nie przepadam zbytnio za takimi filmami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 23:25, 332 napisał:

Ja myślę, że możesz się dopisać tutaj - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=36781&u=2
Co do filmu Iron Man...
Jeśli chodzi o Hulk''a to nie znalazłam takiego tematu, więc mogłeś założyć temat tylko
o tym filmie.

Ps. Sądze, że film Hulk będzie udany. Tylko nie przepadam zbytnio za takimi filmami :)

Też myslę ze Hulk będzie udany i jak wyjdzie ( nawet może już wyszedł) to odrazu biegne z kumplami do kina ^^
pozdrawiam
ps. mam nadzieję że nie zamkniecie mi Tego tematu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować