Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Problemy z GTA IV na PS3 poważniejsze, niż się wydawało? Są już rozwiązania

114 postów w tym temacie

Ja bym dodał jeszcze punkty:

13. Pożyczyć XBoxa 360 od kolegi
14. Cieszyć się z gry do czasu wyjścia Patchy na PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1602- żenada! Przecież Halo 3 tez nie ma 720p i co to też nie jest żenada niby;/ Dla mnie ta różnica jest nieodczuwalna ale możne jestem ślepy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dropy animacji występują zarówno na Playstation 3, jak i na Xboxie 360. W przypadku zawieszeń się gry to nie wiem jak jest na konsoli Microsoftu, w przypadku PS3 to wiem, że takie występują. Mi gra raz się zawiesiła, po tym jak tata włączył komputer, przez co konsola od razu połączyła się z internetem i to przez to się stało.
A tak to wszystko działa bez zarzutów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie, ludzie. Czy wy naprawdę myślicie, że gra na wszystkich konsolach PS3 się zacina? Hehe, mam niezły ubaw z czytania waszych komentarzy. A wracając do tematu, gra zacina się sporadycznie i to w znikomych przypadkach, konsol PS3 jest 13 mln na świecie, GTA IV może około miliona, a zgłoszono tylko siedem przypadków. Tak, więc jest to któraś milionowa procenta, więc nie klepcie bzdur, że GTA to shit i PS3 również, bo tak nie jest.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojejku ale straszne, mają problem z jedną grą. No patrzcie państwo. Rozpuszczone bachory i tyle, by zobaczyli ile na PC jest problemów z grami i to nie z jedną tylko prawie z każdą i najczęściej pomoc techniczna sama nie zna rozwiązania i trzeba samemu sobie radzić i jakoś ludzie grają w gry.
A tu już drobne problemy i płacz i narzekanie.
Wracając do tematu samego Sony, to tak jak to ktoś już napisał, PS3 ma problem z grą a X360 ma problem ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, opanujcie się. Jak to czytam to mnie krew zalewa. A jak jeszcze mi powiecie, że zawiechy GTA IV i niska rozdzielczość to wina SONY, to normalnie padnę. To R* robi gry, nie SONY. Oni im nie kazali robić jej w 630p, oni im nie kazali robić jakiegoś buga, przez którego GTA IV łapie zwisy na PS3. Jak się chce to się potrafi. Gry na PS3, jak i na Xboxa są ładne. RRoD nie powinno się w tych komentarzach pojawić, bo to jest wada konsoli a nie gry. Jeżeli porównywać chcecie awaryjność, to zapraszam do innych wątków na forum.

GTA IV na PS3 wyszło niedopracowane i nikt temu nie zaradzi, jak nie R* (napewno nie SONY).

Z innymi grami jakoś problemów nie miałem na PS3. Jeszcze nigdy konsola mi się nie zawiesiła. A swoja drogą jakoś ludzi potrafią zrobić grę w 1080p z przepiekną grafiką na PS3.

Jednym słowem, uważam, że R* powinien się pospieszyć z wydaniem łatki, a wszystkich fanów GTA grających na PS3 przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mnie mało szlag nie trafił! ponad 9 razy save usuwałem z dysku i 4 razy pliki kopiowane na dysk! Czekam na patcha, ale ten drugi sposób zaproponowany przez uzytkowników chyba działa, bo kumpel wczoraj sprawdzał i mówi, że poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 15:28, ArvenAc napisał:

Dobrze Wam tak konsolowcom! Niech to będzie przestrogą, że My PCtowcy nie powinniśmy
być pomijani ;P

Zgadam sie w 100%;). Ale zeby gta 4 miało takie problemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEEEE..... Szkoda . Szkoda mi w tej całej sytuacji tylko Sony i graczy. R* wydał grę ktora ma kłopoty z PS 3 ale miał to gdzieś. Czemu?? bo i tak tę gre kupią! A za 2 miechy może łaskawie pacza wypuszczą... Ech z drugiej strony na moim PS miałem już kłopoty z Assassin''s Creed więc pewnie będę miał kłopot z GTA ... ale coż nie o tym. Myślę ,że sony może mieć nie do końca dopracowany system w konsolce... ale jako że wypuszczają update''y do niego to widać ,że o klienta się starają. Na temat x-pudła się nie wypowiem bo nie wiem ( co nie znaczy ,że życzę tej konsoli szczęścia ;D jako fan SONY). Pozostaje mieć nadzieję ,że w przyszłości takie wypadki nie będę miały miejsca bo traci na tym tylko gracz , ściągając kolosalnej wielkości poprawki. A co do napędow Blu-Ray do ktorych czepiają się X-fani: my przynajmniej taki napęd posiadamy w przeciwieństwie do was... No i nasz napęd może odtwarzać dvd... więc jesteśmy w znacznie lepszej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:48, KHRoN napisał:

> ... które eksploduje po każdym tytule, nie tylko po GTA IV ;]

ale przynajmniej gry na tym działają bez odwoływania się do magii voodoo czy chałupniczych
metod :)


Towel Trick? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieloletnia firma ma problemy ho ho. Narazie nie mam X360 bo kurcze licytowałem już ze 4 na allegro jednak nic z tego nie wyszło. U nas w sklepie sprzedawali PS3 po 1,500 zł ale ja sobie odpuściłem w końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALE AFERA! Paru osobom się gra zwiesiła i od razu wielka sprawa.

GTA4 pewnie już się sprzedało na PS3 co najmniej w ilości 2mln. Nawet jak około 1000 osobom zdarzyłaby się zawiecha, to stanowiłoby to 0,05% wszystkich użytkowników. Nie wiem jak to można porównywać do RRoD (optymistyczne dane to 16% RRoD dla XBoxa). Czyli ja zobaczymy na forach ponad 320 000 osób narzekających na problemy z GTA4 na PS3 to można wtedy zacząć się przejmować.

"Przy tak dużym tytule i taki blamaż. Łatka poprawiająca ten błąd powinna od piątku już być dostępna, ale widać Sony nadal idzie w zaparte..."

Czyli teraz patche do gier robi Sony? Ciekawe. Do wersji na XBoxa też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 13:10, Pafun napisał:

Zaraz, zaraz Czy czasem "konsolarze" nie posługują się argumentem, że konsola jest lepsza
od PC bo m.in. wszystko płynnie chodzi, nie ma żadnych zwiech, nie ma instalacji, nie
trzeba się bawić w różne patch''owania gier itd.? Nooo fajne są te nowe "bezproblemowe"
konsole :-D


W rzeczywistości, to jest już jedynie część konsolowej przeszłości. Za czasów PS2 i GC może jeszcze tak było, ale teraz sytuacja wygląda znacznie gorzej, może co najwyżej Wii jeszcze zachowało coś z tego prostego plug&play przy każdej grze ;).

Wszyscy co piszą, że to nie wina Sony są w sporym błędzie, bo przecież gry konsolowe muszą przejść testy jakościowe i wydajnościowe przed otrzymaniem pełnej licencji na wydawanie na daną konsolę gry, kiedyś to była nawet prawda, ale teraz jest to tylko propagandowy bełkot. Przecież gdyby Sony chciało, to zawsze mogło odmówić Rockstarowi prawa do wydania tej gry na PS3 żeby posiadacze tej konsoli nie obawiali się o problemy techniczne, ale w rzeczywistości gdyby Sony zbanowało takie gry jak Orange Box, czy GTA4, to do 2009 roku PS3 skończyłoby jako muzelany eksponat. W obecnej wojnie konsol każdy tytuł się liczy, więc Sony czy MS przepuszczą nawet słabe porty na ich sprzęt, bo inaczej dają drugiej platformie kolejne exclusive''y lub tracą swoje własne.

Poczekam na GTA4 na PC ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 15:17, Łeber napisał:

Oj ludzie, ludzie. Czy wy naprawdę myślicie, że gra na wszystkich konsolach PS3 się zacina?
Hehe, mam niezły ubaw z czytania waszych komentarzy. A wracając do tematu, gra zacina
się sporadycznie i to w znikomych przypadkach, konsol PS3 jest 13 mln na świecie, GTA
IV może około miliona, a zgłoszono tylko siedem przypadków. Tak, więc jest to któraś
milionowa procenta, więc nie klepcie bzdur, że GTA to shit i PS3 również, bo tak nie
jest.

Pozdrawiam.


No z tego co jest w tym artykule to nie wygląda na 7 przypadków heh a tutaj prawie nikt nic nie ma do GTA 4 tylko do PS 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do komentarza wkradł się faktycznie błąd - oczywiście cięgi powinien zebrać Rockstar za słabe przygotowanie gry do działania na PlayStation 3, a nie samo Sony. Widzę, że to skierowało negatywne komentarze w stronę producenta konsoli, zamiast studia robiącego GTAIV... Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie racje co do konsoli Sony :). Przecież ona ewoluowała wraz z duchem czasu !! To karygodne. Lepiej było zrobić jak M$:

- stać w miejscu (czytnik DVD)
- cofać się względem swojej poprzedniej konsoli (brak HDD w modelu arcade)

Oczywiście zaskoczę wszystkich posiadaczy X''ów faktem że Rockstar narzeka na brak HDD i pojemniejszego nośnika w każdym Xboxie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej byłoby wydać małego patcha? Cóż, mam nadzieję że nie przy premierze GTA 4 na PC (o ile takowa się odbędzie) nie będzie takich problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować