Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - zapowiedź

57 postów w tym temacie

Myszasty

Byliście już kiedyś w Zonie? Nie? To bierzcie kałasza, kilka muterek z bandażem do kieszeni, ze cztery konserwy w plecak i tyle pestek, ile udźwigniecie. Pospieszcie się, póki czyste niebo. Wkrótce Czarnobyl spowije cień i wtedy nawet karabinu nie naprawicie.

Przeczytaj cały tekst "S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy. Pierwsza część, zapowiadana jako tak przełomowa, okazała się być "tylko" bardzo dobrą. Spędziłem nad nią długie godziny, i nadal chętnie do niej wracam, choć nie ukrywam, że wolę wersje zmodowane. Jaki będzie CS, czas pokaże. Jeśli tylko poprawią wszystkie niedoróbki SoC, będzie grą świetną, może nawet wybitną.

4 miesiące. Trochę to potrwa. Coś mi mówi, że nadchodzący rok szkolny (oraz, troszkę później, akademicki) dla wielu będzie baaaaardzo nieudanym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem i jestem zachwycony Cieniem Czarnobyla. W Zonie spędziłem naprawdę wiele czasu i jako oddany fan czekam na Clear Sky. Oby nowa produkcja miała ten świetny klimat co pierwsza część. No nic polerujemy Obokana i czekamy na rozwój wydarzeń;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednią częścią byłem zachwycony, bo już przed premierę było wiadomo, że to jednak nie będzie to co zapowiadano na początku. Jeśli będzie nie gorzej, to ja kupuję Clear Sky w ciemno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super czekam z niecierpliwością na tą częsć. Ej zauwarzyliście że narazie dirext 9 od 10się niczym właściwie nie rózni:/. Efekty są właściwe identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Stalker nie zawierał wszystkich obiecanych elementów, ale uważam go za jedną z najlepszych i klimatycznych gier w jakie grałem. Więc jeśli nawet Clear Sky nadal nie będzie zawierał tych rzeczy a nadal będzie tak dobry klimat (a to raczej pewne) ja się na to piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w STALERA i jakos mnie zbytnio niezauroczyl tak bardzo, a tutaj widac po zdjeciach ze wparcie DX10 jest i to moze byc pierwszy dodatek,gra dobrze skonfigurowana z DX10 czekamy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto nie czeka na Clear Sky... Na szczęście oczekiwanie można poświęcić na odkrywanie tych zakończeń, których jeszcze nie odkryliśmy, a jeśli Cień Czarnobyla nie ma już dla nas tajemnic, to co nam szkodzi zabrnąć w Zonę jeszcze raz i jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem i powiem że bardzo mi się podobał S.T.A.L.K.E.R, zauroczył mnie jego klimat, te laboratoria i potworki po prostu miodzio, z niecierpliwością czekam na dodatek Clear Sky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UuU... nie mogę się doczekać. Mój Shadow of Chernobyl jest już tak zawalony modami że nie chce się odpalić ;) Poczekamy jeszcze trochę i kilka nocek trzeba sobie będzie odpuścić. A miałem iść do roboty w wakacje... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cień Czarnobyla szalenie mi się spodobał. Ujął mnie przede wszystkim genialnym klimatem ;] Teraz czekam właśnie na Clear Sky i Metro 2033. Zobaczymy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż już pojawia się zapowiedź Clear Sky, a ja jeszcze nie zaliczyłem pierwszej części. Trzeba zacząć szybko nadrabiać zaległości. I to bardzo szybko bo tyle się już ich nazbierało, że trudno to będzie przełknąć.

A co do samej zapowiedzi to nawet nie zła. Będzie w co grać...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co recenzja zawierająca wszystko co już wiadomo na cztery miesiące przed premierą. Pomijając to Cień Czarnobyla mimo wielu niedociągnięć jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem. Szkoda też, że w recenzji ani słowa o multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować