Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - zapowiedź

57 postów w tym temacie

Nie jestem zachwycony zapowiedziami podwyższenia poziomu trudności. "Cień" był wystarczająco trudny, bo był źle zbalansowany, mam nadzieję, że tym razem lepiej przyłożą się do testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe :D
Mam nadzieje, że nasi przeciwnicy jak będą strzelać to tak jak w Cieniu Czarnobyla ;_p
Czyli nie będzie to tak, że wbiegam mu w lufę i go zabijam..
W cieniu było GIT przeciwnik ma takie same szanse zabicia nas jak my go :D Tzn HP a nie on w nas 100 kulek my stoimy a on 3 kulki i już leży... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa zapowiedź, podoba mi się zwiększenie poziomu trudności podczas walk, bo w Cieniu Czarnobyla, po jednokrotnym przejściu gry ekspert wydawał mi się jak normalny poziom trudności, bo jedynym wyzwaniem były walki z silniejszymi mutantami oraz mocniej opancerzeni wrogowie w których trzeba było ładować sporą ilość amunicji, albo rzucać granatami. A z kupnem gry należy poczekać na recenzje, które pokażą, czy GSC spełniło obietnice( na co mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk Mogilno A co ci szkodzi kupić Shadow of Charnobyl ok 60zł i grasz!:)Mnie też użekł klimat ale moim zdaniem za mało zwierzyny i stalkerów.Najwiecej to chyba było psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm za malo stalkerow?:P moim zdanie to bylo ich stanoooowczo za duzo...... jak dla mnie STALKER to swietny klimatyczny poczatek i kompletnie zrabana koncowka z hordami worgow no i prypec z bitwa ala Call of duty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedna z trzech gier, które mam zamiar kupić w 2008 roku. Dlaczego? Otóż, na pierwszą część czekałem ok. 3-4 długich lat, kiedy to dowiedziałem się o istnieniu projektu. Wówczas jeszcze zapowiada dumnie rewolucję gatunku, mówiono o możliwości nieograniczonej eksploracji Zony, kierowania pojazdami, ciężkim życiu stalkera itd. itp.
Jak wyszło? Ci, którzy grali dobrze wiedzą. Majestatyczna Zona została podzielona na ogrodzone przeciwpancernym drutem kolczastym wzmacnianym polem siłowym ściany. Pojazdy są przyklejona do ziemi, a życie stalkera i przetrwanie w Zonie to bułka z masłem. To była dobra gra, ale niestety tylko dobra. Ratował się genialny klimat i wygląd lokacji.
Póki co, dam drugą szansę twórcom gry i mam szczerą nadzieję, że Clear Sky będzie jednak tym, czym miał być pierwotnie Shadow of Chernobyl ( lub jak kto woli - Oblivion Lost ). Twórcy mają jednak jeden wielki problem, muszą sprawić by ich gra była lepsza, niż zbiór modów tworzonych przez amatorów.

A teraz muszę lecieć, wkładam wzmacniany kombinezona stalkera, pakuję maskę p-gaz "słoń", kilka konserw, bandaże i apteczki. Kałasznikow na ramię i udaję się w kierunku reaktora.

Pozdrowienia, stalkerzy ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi zależy aby Clear Sky był dużo trudniejszy od podstawki. Na początku, przy pierwszym podejściu miałem wrażenie, że gra będzie bardzo trudna. Teraz, po przejściu gry z osiem razy, Zona nie jest taka straszna nawet na najwyższym poziomie.

"A teraz muszę lecieć, wkładam wzmacniany kombinezona stalkera, pakuję maskę p-gaz "słoń", kilka konserw, bandaże i apteczki..." i frytki do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no zobaczymy... pierwszy stalker bardzo mi się podoba (teraz jestem w agropromie) :-p i z niecierpiliwością czekam ta ten preqel. Byle bym sie doczekał........:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę denerwujące są takie wczesne recenzje (choć w sumie fajnie poczytać). Człowiekowi ciśnienie rośnie, bo już by chciał w to cudo pograć a tu trzeba czekać i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clear Sky to dwa razy więcej strzelania, dwa razy więcej gryzienia przez psy, mnóstwo nowych giwer i zakamarków ! Warto poczekać na tą grę. Tylko oby wymagania nie były zabójcze tak jak zona. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% kupie , odkładam kasę na EK w "Cieniu..." też miałem EK i teraz też będzie!!! Jak wszystkie obietnicę będą spełnione to gra ta będzie grą roku 08 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię klimatyczne gry a Stalker takową jest. Nie otrzymaliśmy wszystkich obiecywanych rzeczy, ale mi się w Stalkera grało przyjemnie. Z niecierpliwością czekam na Clear Sky, który mam nadzieję, że będzie również klimatyczny, co Cień Czarnobyla jak i pozbawiony wielu błędów. Co do części fabularnej, to jestem ciekaw, kto zlecił zabicie Strieloka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cień czrnobyla przeszłem na 5 różnych sposobów (zakończeń). I każdy z nich czymś się od innych różnił. Jestem ciekaw jak wypadnie Clear Sky. mam nadzieję że równie dobrze. Cień czarnobyla przeszedłem na Weteranie (cholernie ciężko ale jest się czym pochwalić.He he :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee zapytanie do autora tekstu... Strielokiem przypadkiem niebył bohater z jedynki? bo z tego co wiem jedno z zakończeń chyba tego dowodziło. Wiec było pełno okazji żeby na niego popatrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś już wiadomo o rodzaju spolszczenia ? M. Utta bardzo dobrze się sprawdził w jedynce (pierwszy lektor w grze na świecie ?). Poprawiłbym tylko tłumaczenie przez dodanie tłumaczenia (napisami na przykład, orginalne emocje głosy mają TE emocje) dowcipów i pogaduszek przy ognisku, bardzo mi było szkoda, że rozumiem co 5te słowo - orłem z j. rosyjkiego nie byłem :) Coś mam przeczucie, że kroi się ''must have'', szczególnie, że nawet na zachodzie wrażenie robiła nasza edycja kolekcjonerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować