Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - zapowiedź

57 postów w tym temacie

Na trailerach fajna grafa poprawiona co do podstawki. Ja już czekam na dodatek chodź szczerze troszkę zawiodłem sięna podstawce to myślę że dodatek będzie spoko. Bo to co kocham w tej grze to klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cień czrnobyla przeszłem na 5 różnych sposobów (zakończeń)"

to malo grales... bo 5 jest tylko w elektrowni... ogolnie zakonczen jest 7... 5 w elektrowni i 2 w labolatorium... wiec widac ze malo grales:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 12:48, morgan666 napisał:

"Cień czrnobyla przeszłem na 5 różnych sposobów (zakończeń)"

to malo grales... bo 5 jest tylko w elektrowni... ogolnie zakonczen jest 7... 5 w elektrowni
i 2 w labolatorium... wiec widac ze malo grales:P


Wybacz, ale trochę się czepiasz. Kolega napisał, że miał 5 różnych zakończeń, ale nigdzie nie napisał jakich. Mógł mieć 2 "prawdziwe" i 3 w Spełniaczu.

Poza tym nie ilość zakończeń świadczy o czasie spędzonym przy grze. Ja w STALKERA grałem naprawdę dużo, myślę, że spokojnie w setki godzin można to liczyć, ale grę skończyłem tylko 4 razy, bo całą resztę czasu spędziłem na szlajaniu się po Zonie, zbieraniu artefaktów, szukaniu unikatowych broni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 12:48, morgan666 napisał:

"Cień czrnobyla przeszłem na 5 różnych sposobów (zakończeń)"

to malo grales... bo 5 jest tylko w elektrowni... ogolnie zakonczen jest 7... 5 w elektrowni
i 2 w labolatorium... wiec widac ze malo grales:P



Bez przesady. Gra od momentu laboratoium do końca gry po nie poddaniu się świadomości Monolitu jest dość krótka i niezbyt ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja także grę przeszedłem tylko parę razy, ale co nie oznacza, że mało grałem. Jak niektórzy gracze większość czasu spędzałem w przeczesywaniu Zony ;) jest to moje ulubione zajęcie.. unikatowe bronie, kombinezony, no i artefakty...mniam ;)

odnośnie Jasnego Nieba (najprawdopodobniej takie będzie przetłumaczenie) już się nie mogę doczekać. Wszystkiego ma być więcej i w lepszej jakości. O wymaganie się nie martwię bo:
a) komputer mam jeden z lepszych
b) raczej zostanie zastosowana ta sama metoda co w S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl- gra będzie mogła się dostosować nawet do tych słabszych PC-tów

pozostało nam, Stalkerom już tylko wyczekiwać na Jasne Niebo....

tak nawiasem mówiąc interesuje mnie jaka będzie Edycja Kolekcjonerska i ta normalna. Gdyż poprzednie były bardzo bogate (+ książka, ciekawa polecam!) i liczę, że Clear Sky będzie mógł zoferowac nie mniej niz poprzednik z Czarnobyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie(i tych kolesi z Ukrainy), gra będzie zabugowana jak diabli. Na Cieniu Czarnobyla, powiem szczerze, zawiodłem się. Gra o potężnym potencjale, który nie został wykorzystany. No i fabuła była według mnie tępa. Mogli się skupić na jakiś intrygach między frakcjami, zbieraniu rzadkich artefaktów, przerażających eksperymentach, a nie jakimś tam monolicie aka spełniaczu życzeń :|. Na dodatek czasami miałem wrażenie że gra po prostu nie jest ukończona...

Clear Sky(oby nie tłumaczyli tego podtytułu) pewnie będzie fajną grą, podobnie zresztą jak Cień Czarnobyla który mimo że zawiódł mnie dość mocno(a czasami irytował wręcz), był grywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest tylko to że w grze która jest prequealem, broń będzie lepsze, będą pojazdy i takie tam. To tak jakby to co kiedyś sie wydarzyło było lepsze, a w przyszłości jest gorsze.

No a poza tym skoro to prequeal, no to teoretycznie wiadomo jak sie skończy (no przynajmniej tak żeby jakoś łączył się z częścią pierwszą). Trochę to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:29, MrGarf napisał:

Dziwne jest tylko to że w grze która jest prequealem,


Prequel, nie prequeal.

Dnia 27.05.2008 o 15:29, MrGarf napisał:

broń będzie lepsze, będą pojazdy i takie tam.


Czemu jest to dziwne? Gra ukazuje się rok po SoC, więc był czas, żeby wprowadzić pewne zmiany.

>To tak jakby to co kiedyś sie wydarzyło było lepsze, a w przyszłości jest

Dnia 27.05.2008 o 15:29, MrGarf napisał:

gorsze.


Co ma piernik do wiatraka? Przecież nie będziemy ganiać z laserowymi pistoletami, jak rany. Idąc Twoim tokiem myślenia, takie np. Vice City powinno wyglądać jak gra z Atari 65XE, tak?

Dnia 27.05.2008 o 15:29, MrGarf napisał:

No a poza tym skoro to prequeal, no to teoretycznie wiadomo jak sie skończy (no przynajmniej
tak żeby jakoś łączył się z częścią pierwszą). Trochę to dziwne


Raz jeszcze zapytam: co w tym dziwnego? Skąd wiesz, jak gra się skończy? Poza tym, że Streloka nie zabijemy, nie wiadomo o fabule właściwie nic.

Dnia 27.05.2008 o 15:29, MrGarf napisał:

a gdzie sie je naprawia ;) ?


Zainstaluj sobie np. Repair Mod, i będziesz mógł naprawiać swój sprzęt u handlarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:29, MrGarf napisał:

Dziwne jest tylko to że w grze która jest prequealem, broń będzie lepsze, będą pojazdy
i takie tam. To tak jakby to co kiedyś sie wydarzyło było lepsze, a w przyszłości jest
gorsze.


Czyli co według ciebie powinno być. Wszystko gorsze. Jak wiadomo SoC był mocno okrojony. CS to także rekompensata za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 14:35, Ringno5 napisał:

Co ma piernik do wiatraka? Przecież nie będziemy ganiać z laserowymi pistoletami, jak
rany.


Może w trzeciej części po wydarzeniach w SoC będziemy ganiać z laserowymi mieczami i w kombinezonach zaczerpnietych z Crysisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w początkowej fazie gdy kupiłem stalkera1 to nie spodobał mi się cioł się strasznie[słaby komp]i nie wiedziałem o co chodzi w tej grze.nawet sprezentowalem ją bratankowi pod choinkę!potem przeszedłem ją parokrotnie i muszę przyznać że jest w niej coś co wciąga jak bagno.wiem mogła być lepsza ale i tak jest ok.kolejną część na pewno kupię.POZDRO DLA WSZYSTKICH STALKERóW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociło mi raczej o postęp technologiczny w grze, a nie gry. Czyli przykładowo, jeśli w Prequelu będzie można jeździć pojazdami, to by oznaczało że w Cieniu Czarnobyla ludzie zatracili tą umiejętność ;).

Ogólnie to nie ma nic do rzeczy, bo ja się nie czepiam, ot tak tylko poruszyłem taki temat, czysto teoretycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to raczej nie powinniśmy czekać aż 10 lat na CS... :D Myślę że chłopaki spełnią termin i jestem dobrej myśli dot. tej gry :D ...optymista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować