Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve wciąż nie ma zamiaru robić gier na PlayStation 3

46 postów w tym temacie

Tja Valve chyba sądzi ,że jest alfą i omegą... Jak nie chcą robić gierek na PS 3to niech s@#$%#$@%#$. Ja i tak gram głownie w RPG a to oni stracą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja Valve chyba sądzi ,że jest alfą i omegą... Jak nie chcą robić gierek na PS 3to niech s@#$%#$@%#$. Ja i tak gram głownie w RPG a to oni stracą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak tam wolą. Gdybym ja tyle w łapę dostał, co oni* też bym się pewnie M$ trzymał :)
*wypowiedz na podstawie przypuszczeń piszącego nie poparta żadnymi faktami ani nawet wzmiankami o tym jakoby Valve pobierało ''lojalkę'' od Gigancika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że Valve dobrze postępiło, jestem posiadaczem 10 gier Valve i uwazam ze nie powiini robic gier na PS3 tylko dlatego że PS3 sobie tak życzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:08, antalor napisał:

Ja i tak gram głownie w RPG a to oni stracą kasę.


nie da się stracić pieniędzy na czymś, co się nie dzieje (chyba że chodzi o wirtualne pieniądze ;) )...

jeśli nigdy nie kupowałeś ich gier to oni nie stracili na Tobie ani grosza... co innego gdybyś kupował każdą ich grę i nagle powiedział "koniec"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Cena z kosmosu, a nawet ''głupie'' GTA IV na tym CRAPie nie działa normalnie. W ogóle nie lubię konsol, ale xbox zyskał u mnie w oczach, bo jest przede wszystkim dosyć tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:25, godrobq napisał:

Ja uważam że Valve dobrze postępiło, jestem posiadaczem 10 gier Valve i uwazam ze nie
powiini robic gier na PS3 tylko dlatego że PS3 sobie tak życzy....


A sądzisz, że robią gry na Xboksa z własnej woli, bo po prostu tak im się podoba? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:30, Ari13 napisał:

No i bardzo dobrze. Cena z kosmosu, a nawet ''głupie'' GTA IV na tym CRAPie nie działa
normalnie. W ogóle nie lubię konsol, ale xbox zyskał u mnie w oczach, bo jest przede
wszystkim dosyć tani.



Taa a u mnie traci bo miałem smykałkę na tą konsole, ale gdy okazało się się zę GoW i ME (te gry mnie ciągnęły do tej platformy) wyjdą na PC to nie ma sensu, a PS3 kosztuje 1400 złotych no i gdzie za tą cenę znajdziesz konsole odtwarzacz Blu-ray i inne rzeczy, a że GTA IV na tą platformę jest zbugowane to wina producentów a nie konsoli...

I u większości polskich graczy (piraci) Xbox zyskał bo się da go przerobić, a PS3 dla nich jest głupie i złomem bo nie da go się przerobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie pierwsze słysze o tej grze, ale X''a mam więc może zagram... może :)
Poza tym chyba najwięcej gier robionych jest teraz na X360 (Każda gra multi, kilka własnych tytułów - już niedługo Fable 2 i GoW2 yea, masa arcade, no cóż PS3 nie ma lekko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne zachowanie Valve dość mnie zszokowało - zarobiliby na pewno więcej na multiplatformowości... Nie rozumiem ich zachowania - ich gry na PS3 schodziłyby z półek sklepowych jak świeże bułeczki czego o X-klocu i PC nie można powiedzieć (piractwo).

@Ari13

"Cena z kosmosu, a nawet ''głupie'' GTA IV na tym CRAPie nie działa normalnie." - eh myślisz, że cena PS3 jest barierą nieprzekraczalną dla graczy na całym świecie? Co do GTA IV - słyszałeś pewnie takie bezsensowne pogłoski (vide temat na forum) ale są one najzwyczajniej mało prawdziwe - sam grałem właśnie na PS3 i poważniejszych bugów nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem Valve. Przecież PS3 nie zostało złamane więc by więcej zarobili, a tak to dalej ci idioci zwani piratami będą niszczyć to co dobre :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:29, KHRoN napisał:

> Ja i tak gram głownie w RPG a to oni stracą kasę.

nie da się stracić pieniędzy na czymś, co się nie dzieje (chyba że chodzi o wirtualne
pieniądze ;) )...

jeśli nigdy nie kupowałeś ich gier to oni nie stracili na Tobie ani grosza... co innego
gdybyś kupował każdą ich grę i nagle powiedział "koniec"... ;)

Ja stwierzdziłem ,że mam gdzieś czy oni robią gry na PS 3 , i nie obejdzie mnie to . Ale Valve STRACI KASĘ , bo z pewnością wielu użytkownikow PS 3 by tą ich gre kupilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:54, antalor napisał:

Ale Valve STRACI KASĘ , bo z pewnością wielu użytkownikow PS 3 by tą ich gre kupilo.


Nie STRACI, a NIE ZYSKA. Mała różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:11, Nights64 napisał:

Sony myślało, że jest alfą i omegą, więc teraz developerzy im pokażą co sądzą o PS3...

Ehe tja jakie to sony jest głupie i złe... Ciekawe skąd wytrzasnąłeś ten jakże mądry argument?? Bo sony nie poprzestało na legendzie ps2 i ps3 jest naprawdę dobrą konsolą. Gdyby było niedopracowane czy gorsze to twoja wypowiedź może miałaby jakiś sens, a przecież to PS3 jest konsolą najmocniejszą pod względem technicznym... A sony każdego dnia stara się ją uatrakcyjnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:51, Bifur napisał:

Dziwne zachowanie Valve dość mnie zszokowało - zarobiliby na pewno więcej na multiplatformowości...
Nie rozumiem ich zachowania - ich gry na PS3 schodziłyby z półek sklepowych jak świeże
bułeczki czego o X-klocu i PC nie można powiedzieć (piractwo).


Coś ci się pomieszało Orange Box właśnie na PS3 sprzedało się najgorzej. Pecetowa wersja sprzedała się najlepiej (nie pamiętam dokładnie ile, ale ok. 3-4 milionów) potem X-boxowa milion sztuk i ok. 300 tys. PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:57, DJ Szlafrok napisał:

> Ale Valve STRACI KASĘ , bo z pewnością wielu użytkownikow PS 3 by tą ich gre kupilo.

Nie STRACI, a NIE ZYSKA. Mała różnica.

racja ;D moj błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować