Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Merilin Menson vs. Harry Potter kto gorszy ??

53 postów w tym temacie

ostatnio w wiadomosciach słyszałem wypowiec Mensona uwarza ze ksiazki i film Harrego sa wiekszym zlem niz on sam bo ciagle antyfani jego nazywaja go demonem ;] fak jego ubiur jest troche dziwny a co sie dzieje podczas premiery ksiazki lub filmu normalnie omalo sie nie pozabijaja zeby ogladnac film lub kupic ksiazke i ja czytac.

Mnie osobiscie to strasznie rosmieszylo bo lubie sluchac Mensona a Harrego tylko ogladalem bo ksiazki nie sa ciekawe jak to mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto to Merlin Menson? :P Ja tam raczej znam Marilyna Mansona..jak Go słuchasz to powienieneś wiedzieć jak się pisze :P. Co do tematu to ani jeden ani drugi nie jest złem....co w Nich jest wg Ciebie takiego złego?
MM jest ekstrawagancki a HP to postać fikcyjna dla dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 22:25, WoWmen napisał:

A kto to Merlin Menson? :P Ja tam raczej znam Marilyna Mansona..jak Go słuchasz to powienieneś
wiedzieć jak się pisze :P. Co do tematu to ani jeden ani drugi nie jest złem....co w Nich jest


Słucham sporadycznie tak szczeze to lubie jego 2 lub 3 piosenki i tyle ;] wiec niewiem jak sie pisze jego imie wiec zaimprowizowalem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 22:43, Lucifer over London napisał:

najbardziej zly jest szatan, a hp i mm to jego synowie wiec sa tak samo


bardzo fajna wypowiec ;] jak to przeczytalem to sie rozesmailem ale niewiem czemu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 22:21, TTBoS napisał:

ostatnio w wiadomosciach słyszałem wypowiec Mensona uwarza ze ksiazki i film Harrego sa wiekszym
zlem niz on sam bo ciagle antyfani jego nazywaja go demonem ;] fak jego ubiur jest troche dziwny
a co sie dzieje podczas premiery ksiazki lub filmu normalnie omalo sie nie pozabijaja zeby
ogladnac film lub kupic ksiazke i ja czytac.

Mnie osobiscie to strasznie rosmieszylo bo lubie sluchac Mensona a Harrego tylko ogladalem
bo ksiazki nie sa ciekawe jak to mowia.


dla mnie to jak porównywać piernik do wiatraka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 23:13, Widek napisał:

dla mnie to jak porównywać piernik do wiatraka :P


pewnie i tak ale taki jest dzisiejszy śwait ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 23:16, TTBoS napisał:

> dla mnie to jak porównywać piernik do wiatraka :P

pewnie i tak ale taki jest dzisiejszy śwait ;]

[ [u świat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 00:27, Pysiek 13 napisał:

Hary Cioter to niby zlo? huahua nierozsmieszaj mnie -.- przeciez to bajka....
A i najlepsze 4 czesc HP jest od 16 lat tak w wieadomosciach mowili xD n/c


hmm z tego co słyszłem w tych informacjach to chbya chodziło ze zniewala dzieci i młodziesz i ze nie widza nic poza harrym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Harego to nic nie powiem na ten temat bo dziecinada to nie dla mnie.
A Mensonic no no nie jest zły, mój ulubiony kawałek to Target Audience ---> jak sądzisz WoWmen dobry utwór muzyczny nie tylko pod względem słów.

Jednak wolę metal "starych dziadków" np. Metallica i Iron Maidien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 00:39, TTBoS napisał:

> Hary Cioter to niby zlo? huahua nierozsmieszaj mnie -.- przeciez to bajka....
> A i najlepsze 4 czesc HP jest od 16 lat tak w wieadomosciach mowili xD n/c

hmm z tego co słyszłem w tych informacjach to chbya chodziło ze zniewala dzieci i młodziesz
i ze nie widza nic poza harrym ;]


no czlowieku teraz ma wyjsc 6 czesc to sie benda o nia zabijac :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 22:43, Lucifer over London napisał:

najbardziej zly jest szatan, a hp i mm to jego synowie wiec sa tak samo

Oczywiście! Rozgłośnia Ojca Riddicka prawdę ci powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manson jest spoko gosc. Ubiera sie tylko jak pajac ale to juz jego problem. Poza tym jest calkiem inteligentny (oceniam po tym co mowi w wywiadach) i dosc fajnie maluje.
Harry Potter to fikcja i zupelnie nie rozumiem o co caly szum. Jak widze teksty, ze "Harry Potter to dzielo szatana" itp. to mnie skreca. Ktos chcial zrobic dzieciakom przyjemnosc. Napisal(a) ksiazke. Zarobil niespodziewanie kupe kasy a teraz ludzie, ktorzy nie maja co robic w domu wygaduja jakies brednie. Wystarczy obejrzec sobie wiadomosci albo poczytac prase codzienna i bardziej sie mozna przejac tym co sie dzieje na naszym "podworku". Potter przy tym to pikus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to chyba z drzew się pourywaliście? Nie wiecie kto jest naprawdę zły??? Posłuchajcie Radia Maryja i Wielkiego Demaskatora Zła Ojca Rydzyka. Otóż największym złem jest teraz wokalista zespołu Sweet Niose- SZATAN W LUDZIEJ POSTACI!!!! aaa jeszcze zapomniałbym o Kwaśnieswkim, komunistach,postkomunistach, agentach, masonach, Żydach, i wszystkich tych którzy nie są katolikami- toż ci wszyscy to zło wcielone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 17:21, Kukowsky napisał:

Uważam, że bardziej Harry. W Radiu Maryja mówili również chyba, że Kuba Wojewódzki to szatan
wcielony;)


ah te polskie radio maryja ;] nawet za granica śmieja sie z tego radia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 08:14, WoWmen napisał:

Czy ja wiem że to dobre.....powtarzanie słów "I''m sorry" mnie nudzi ;) Lepsze pod tym względem(tekstowym)
jest Sweet Dreams :)


Coś z deka ci się pokiełbasiło chyba z innym utwórem bo tam ten wzrot "I''m sorry" - wogóle nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować