Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

Merilin Menson vs. Harry Potter kto gorszy ??

53 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2006 o 08:20, SirMike napisał:

Manson jest spoko gosc. Ubiera sie tylko jak pajac ale to juz jego problem. Poza tym jest calkiem
inteligentny (oceniam po tym co mowi w wywiadach) i dosc fajnie maluje.
Harry Potter to fikcja i zupelnie nie rozumiem o co caly szum. Jak widze teksty, ze "Harry
Potter to dzielo szatana" itp. to mnie skreca. Ktos chcial zrobic dzieciakom przyjemnosc. Napisal(a)
ksiazke. Zarobil niespodziewanie kupe kasy a teraz ludzie, ktorzy nie maja co robic w domu
wygaduja jakies brednie. Wystarczy obejrzec sobie wiadomosci albo poczytac prase codzienna
i bardziej sie mozna przejac tym co sie dzieje na naszym "podworku". Potter przy tym to pikus
:D

A kto powiedział lub napisał że Hary Potter to dzieło szatana ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 18:53, Harmegidon napisał:

A kto powiedział lub napisał że Hary Potter to dzieło szatana ? ? ?


Miało być "słyszę". Kiedyś jak siedziałem w poczekalni do lekarza to słyszałem konwersację dwóch starszych pań na ten temat zwieńczoną właśnie takim stwierdzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 17:17, Minsc i Boo napisał:

Wy to chyba z drzew się pourywaliście? Nie wiecie kto jest naprawdę zły??? Posłuchajcie Radia
Maryja i Wielkiego Demaskatora Zła Ojca Rydzyka. Otóż największym złem jest teraz wokalista
zespołu Sweet Niose- SZATAN W LUDZIEJ POSTACI!!!! aaa jeszcze zapomniałbym o Kwaśnieswkim,
komunistach,postkomunistach, agentach, masonach, Żydach, i wszystkich tych którzy nie są katolikami-
toż ci wszyscy to zło wcielone!!!


CZŁOWIEKU CO TY WYGADUJESZ, ZWAŻ NA SŁOWA - BLUŹNISZ NIE TYLKO PRZECIWKO LUDZIOM, ALE PRZECIWKO.....z resztą to nie będe się rozpisywał, ale żaden człowiek nie jest wcielonym złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 18:56, SirMike napisał:

> A kto powiedział lub napisał że Hary Potter to dzieło szatana ? ? ?

Miało być "słyszę". Kiedyś jak siedziałem w poczekalni do lekarza to słyszałem konwersację
dwóch starszych pań na ten temat zwieńczoną właśnie takim stwierdzeniem.


WYPOWIEDZIAŁ BYM SIĘ na tym forum bardziej swobodnie, ale jest to forum na podbudowie cdproject i nie chcę wzbudzać wszelkich kontrowersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak naprawde to Manson napewno nie jest zadnym tam szatanem czy czymś tam jeszcze ;] poprostu dziwny ma ubiur i tyle a muzyke jaka preferuje to nie kazdy lubi niestety i stąt takie dziwne poglady w prasie czy gdzies indziej a co do Harrego to dosc dziwne dzielo co kolejna czesc filmu jest przeznaczona dla starszej publiki jeszcze chwile i bedzie od 18 lat ;] albo jak w stanach 21 ;] cialkowity obciach Harry coraz starszy a jak to u mlodego czlowieka rozne zeczy sie dzieja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 19:01, Minsc i Boo napisał:

słyszałeś kiedyś o ironi? albo sarkaźmie?


Jeżeli sobie z takich rzeczy ironizukesz, żartujesz to cosik z tobą nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 19:02, Harmegidon napisał:

> słyszałeś kiedyś o ironi? albo sarkaźmie?

Jeżeli sobie z takich rzeczy ironizukesz, żartujesz to cosik z tobą nie tak.

Niw ze mną coś nie tak tylko z radiem ma ryja i Rydzykiem, który wszędzie widzi działnie "sił nieczystych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 19:04, Minsc i Boo napisał:

> > słyszałeś kiedyś o ironi? albo sarkaźmie?
>
> Jeżeli sobie z takich rzeczy ironizukesz, żartujesz to cosik z tobą nie tak.
>
Niw ze mną coś nie tak tylko z radiem ma ryja i Rydzykiem, który wszędzie widzi działnie "sił
nieczystych"


O tym radiu nic nie jestem wstanie się wypowiedzieć, ponieważ mnie interesuje tylko polityka ludzi, takich którzy będą wyrównywać rachunki za stare dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2006 o 19:07, Harmegidon napisał:

O tym radiu nic nie jestem wstanie się wypowiedzieć, ponieważ mnie interesuje tylko polityka
ludzi, takich którzy będą wyrównywać rachunki za stare dzieje.


A ja jestem w stanie się wypowiedzieć. ni eszanuje tego radia bo nie szanuje innych. I dałem upust w tym wątku swojemu braku szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 18:51, Harmegidon napisał:

Coś z deka ci się pokiełbasiło chyba z innym utwórem bo tam ten wzrot "I''m sorry" -
wogóle nie występuje.

Specjalnie dla Ciebie policzyłem ile razy ono tam występuje ;) A więc osiem na samym początku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 19:19, Minsc i Boo napisał:

panu Harmegidonowi ostatnio chyba wszystko się kiełbasi


:] słuszna uwaga moze i tak a moze tylko stres ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2006 o 19:20, TTBoS napisał:

:] słuszna uwaga moze i tak a moze tylko stres ;]


Dobra starczy:-) Bo zaraz degeda dostaniemy za to że obrażamy innych forumowiczyów. No a kiełbasa każdemu raz na jaiś czas do głowy uderza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 19:23, Minsc i Boo napisał:


> :] słuszna uwaga moze i tak a moze tylko stres ;]

Dobra starczy:-) Bo zaraz degeda dostaniemy za to że obrażamy innych forumowiczyów. No a kiełbasa
każdemu raz na jaiś czas do głowy uderza:-)


Słuszna uwa jak obrazac to tego szatana ;] nie tak na powaznie soorki za tamto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2006 o 19:29, TTBoS napisał:

Słuszna uwa jak obrazac to tego szatana ;] nie tak na powaznie soorki za tamto ;)


a mnie przepraszać nie masz za co;-) i innych useów chyba też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 19:36, Minsc i Boo napisał:


> Słuszna uwa jak obrazac to tego szatana ;] nie tak na powaznie soorki za tamto ;)

a mnie przepraszać nie masz za co;-) i innych useów chyba też nie...


OK. >> zmenie na chwile temat bo widze ze masz napisane Fable napewno zamówiłes gre a moze wiesz cos na tema czy ta data która podał CDP jest 100% pewna bo juz nieraz czekałem dluzej na zamówiona gre w edycjach przed premierowych
zgory dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 19:39, TTBoS napisał:

>
> > Słuszna uwa jak obrazac to tego szatana ;] nie tak na powaznie soorki za tamto ;)

>
> a mnie przepraszać nie masz za co;-) i innych useów chyba też nie...

OK. >> zmenie na chwile temat bo widze ze masz napisane Fable napewno zamówiłes gre a
moze wiesz cos na tema czy ta data która podał CDP jest 100% pewna bo juz nieraz czekałem dluzej
na zamówiona gre w edycjach przed premierowych
zgory dzieki ;]

Fable ma premierę 23 lutego, jak zamówisz grę w pre order dostaniesz ją 21....warto bo jest masa fajnych dodatków i gadżetów dostępnych tylko w sklepie gram.pl....tylko mam nadzieję że nie wyjdzie z tego taka kupa jak z DS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 19:44, Minsc i Boo napisał:

> > Fable ma premierę 23 lutego, jak zamówisz grę w pre order dostaniesz ją 21....warto bo jest
masa fajnych dodatków i gadżetów dostępnych tylko w sklepie gram.pl....tylko mam nadzieję że
nie wyjdzie z tego taka kupa jak z DS2


Gre juz zamówiłem czekam tylko do tego 20 lutego i oczywiscie pre order bo zeczywiscie fajne dodatki ;]
dzieki za informacje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować