Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Krzyśkowi, Maćkowi i Januszowi z cybersports.pl!

119 postów w tym temacie

Ostatnio kupiłem Gears of War. I mam pytanie czy można grać w tą gre jeśli nie ma się internetu. Bo gdy włączam nową grę dla pojedynczego gracza to musze stworzyć profil i nie wiem jak. teraz pisze ze szkoły bo w domu nie mam internetu. niby moge tak grać ale nie zapisze mi postępu i nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 14:06, krecik14 napisał:

Ostatnio kupiłem Gears of War. I mam pytanie czy można grać w tą gre jeśli nie ma się
internetu. Bo gdy włączam nową grę dla pojedynczego gracza to musze stworzyć profil i
nie wiem jak. teraz pisze ze szkoły bo w domu nie mam internetu. niby moge tak grać ale
nie zapisze mi postępu i nie wiem co robić


To nie jest pytanie na to forum. Zajmujemy się cybersportem a nie instalacją gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 14:32, The GaM3R napisał:

Mam pytanie czy uczestnictwo w waszych turniejach jest darmowe ?? Bo chciałbym wystąpić
i zobaczyć czy dam rade :D


Nigdy nie pobieraliśmy zadnych opłat za uczestnictwo, ani tez nie planujemy tego wprowadzać. Jedyne co nasi gracze muszą miec to chęć do grania !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytanek...

1. Kiedy będzie początek nowego sezonu ligi CS 1.6 ??

2. Do kiedy można zgłaszać klany ??

A teraz odpowiedź do jednego z pytań....

Ja z paroma kumplami zoorganizowałem turniej było chyba 5-6 drużyn po 5 osób a na nagrody uzbieraliśmy z wpisowego i za 1 miejsce były pendrive''y 1 gb za 2 jakieś gry a za 3 były jakieś gadżety ;p (długopisy i coś jeszcze) organizowaliśmyu to około 2 tygodnie wywiesiliśmy plakat z informacjami gdzie sie zgłaszać i nazbierało sie ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:46, The GaM3R napisał:

Mam pare pytanek...

1. Kiedy będzie początek nowego sezonu ligi CS 1.6 ??


Grudzień tegfo roku lub styczeń 2009

Dnia 22.09.2008 o 16:46, The GaM3R napisał:

2. Do kiedy można zgłaszać klany ??


Sa ogłaszane termiony, z reguły jest to kilka tygodniu od momentu ogłoszenia zapisów. Do ligii open zawsze terminy są o wiele dłuższe

Dnia 22.09.2008 o 16:46, The GaM3R napisał:


A teraz odpowiedź do jednego z pytań....

Ja z paroma kumplami zoorganizowałem turniej było chyba 5-6 drużyn po 5 osób a na nagrody
uzbieraliśmy z wpisowego i za 1 miejsce były pendrive''y 1 gb za 2 jakieś gry a za 3
były jakieś gadżety ;p (długopisy i coś jeszcze) organizowaliśmyu to około 2 tygodnie
wywiesiliśmy plakat z informacjami gdzie sie zgłaszać i nazbierało sie ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 10:22, moonman napisał:

czy jest szansa na lige Dawn of War?


Na ligę ..... trudno powiedzieć, podstawowe kryteria wyboru gry to wielkość sceny w danej grze, za to na pewno jest zawsze spora szansa na turniej on-line.... ale raczej po wielkim finale - 18-19 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha jest już po Ostatecznej rozgrywce czy można już zgłaszać klany do ligi ??(chodzi mi o 1.6) i czy początkujący klan do jakiej ligi ma sie zapisać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 21:41, The GaM3R napisał:

Aha jest już po Ostatecznej rozgrywce czy można już zgłaszać klany do ligi ??(chodzi
mi o 1.6) i czy początkujący klan do jakiej ligi ma sie zapisać ??


Zapisy rusza pod koniec roku do nowego sezonu, a początkujący zapisuje się do ligii open

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uruchomiliśmy dwie nowe ligi wspólnie z EA - Liga NFS jest dostepna pod adresem www.nfs.cybersport.pl
Zapraszam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 09:32, danzig napisał:

Właśnie uruchomiliśmy dwie nowe ligi wspólnie z EA - Liga NFS jest dostepna pod adresem
www.nfs.cybersport.pl
Zapraszam i powodzenia :)


Tak, dziękuję. Już wczoraj do niej dołączyłem:)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa że Dawn of War II pojawi się w tym lub w przyszłym roku na LAN-ach na turniejach typu HLC czy PGA? Bo z tego co wiem to Dark Crusade był swego czasu na turniejach LAN-owych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 00:22, Kraju92 napisał:

Czy jest szansa że Dawn of War II pojawi się w tym lub w przyszłym roku na LAN-ach na
turniejach typu HLC czy PGA? Bo z tego co wiem to Dark Crusade był swego czasu na turniejach
LAN-owych.


To wszystko zależy jaka będzie scena DoW II, ale moim zdaniem ta gra ma spore szanse na pojawienie się w Fun Zone podczas finałów HLC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 08:18, danzig napisał:

> Czy jest szansa że Dawn of War II pojawi się w tym lub w przyszłym roku na LAN-ach
na
> turniejach typu HLC czy PGA? Bo z tego co wiem to Dark Crusade był swego czasu na
turniejach
> LAN-owych.

To wszystko zależy jaka będzie scena DoW II, ale moim zdaniem ta gra ma spore szanse
na pojawienie się w Fun Zone podczas finałów HLC :)


Ja mam jeszcze pytanko innej natury.
Czy w tym sezonie planujecie tak jak rok temu tourne po Polsce z takimi dwudniowymi turniejami? A jeżeli tak to kiedy się zaczną i jakie miasta są w planie jeżeli można wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2009 o 11:52, niunkaaaa napisał:

Ja mam jeszcze pytanko innej natury.
Czy w tym sezonie planujecie tak jak rok temu tourne po Polsce z takimi dwudniowymi
turniejami? A jeżeli tak to kiedy się zaczną i jakie miasta są w planie jeżeli można
wiedzieć.



Tak mamy je w planach. Większości dat jeszcze nie mam ustalonych ale planujemy pojawić się w Katowicach pod koniec kwietnia ..... Będę tutaj informował o cybercupach jak już dostanę potwierdzone informacje od naszych partnerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w Polsce e-sport nie jest tak popularny jak za granicą? Powinniście robić wszystko co w waszej mocy, aby przynajmniej WCG czy ESWC było emitowane przez TV. NIe mówię, że publiczna, bo oni w życiu tego nie pokażą... ale na TVN Turbo, czy ITV...albo TV-4. Nie wiem nie znam się na tym, ale moglibyście się z nimi jakoś dogadać chyba. ^^ Pamiętam jak raz na "dwójce" w Panoramie w 2006 roku pokazali Pentagram, jak zdobyli MŚ w CS.i to koniec tematu, niestety. Słuch o e-sporcie zaginął w TV, a oglądam po kilka serwisów informacyjnych dziennie.^^Jeśli zupełnie bredzę to przepraszam, mówiłem, że się na tym nie znam. Pozdrawiam.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 10:42, Dwimerytguy napisał:

Dlaczego w Polsce e-sport nie jest tak popularny jak za granicą? Powinniście robić wszystko
co w waszej mocy, aby przynajmniej WCG czy ESWC było emitowane przez TV. NIe mówię, że
publiczna, bo oni w życiu tego nie pokażą... ale na TVN Turbo, czy ITV...albo TV-4. Nie
wiem nie znam się na tym, ale moglibyście się z nimi jakoś dogadać chyba. ^^ Pamiętam
jak raz na "dwójce" w Panoramie w 2006 roku pokazali Pentagram, jak zdobyli MŚ w CS.i
to koniec tematu, niestety. Słuch o e-sporcie zaginął w TV, a oglądam po kilka serwisów
informacyjnych dziennie.^^Jeśli zupełnie bredzę to przepraszam, mówiłem, że się na tym
nie znam. Pozdrawiam.^^


Witaj
E-sport w Korei jest sportem narodowym, tam gra każdy:)
U nas to wygląda trochę inaczej, nie jest tak, że nie chcemy być w telewizji, to nie jest takie proste, sieci TV oczywiście pojawiaja się na naszych imprezach i robią krótkie reportaże, ale rzeczywiście nigdy nie e-sport nie zaistniał szerzej w TV. Dzieje się tak między innymi dlatego,. że gry sa często traktowane jako narzedzie diabła, a gracze jako potencjalni mordercy..... Po prostu krew sie lepiej sprzeda i co rusz piszą o takich własnie nowinkach, ale juz o wymiarze sportowym gier to nie bardzo..... bo to mało medialne :) Walczymy od lat aby gry i e-sport były traktowane inaczej, ale dopóki w TV będa się zastanawiac co jest lepszym tematem - mistrzostwa Polski w grach czy dwugłowy pies w Mongolii, dopóty media nie będa tym zainteresowane na szersza skalę. Na koniec...nie popadając w czarny nastrój przypomnij sobie jak to wyglądało jeszcze cztery lata temu postęp i tak jest olbrzymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 10:42, Dwimerytguy napisał:

Dlaczego w Polsce e-sport nie jest tak popularny jak za granicą? Powinniście robić wszystko
co w waszej mocy, aby przynajmniej WCG czy ESWC było emitowane przez TV. NIe mówię, że
publiczna, bo oni w życiu tego nie pokażą... ale na TVN Turbo, czy ITV...albo TV-4. Nie
wiem nie znam się na tym, ale moglibyście się z nimi jakoś dogadać chyba. ^^ Pamiętam
jak raz na "dwójce" w Panoramie w 2006 roku pokazali Pentagram, jak zdobyli MŚ w CS.i
to koniec tematu, niestety. Słuch o e-sporcie zaginął w TV, a oglądam po kilka serwisów
informacyjnych dziennie.^^Jeśli zupełnie bredzę to przepraszam, mówiłem, że się na tym
nie znam. Pozdrawiam.^^


U nas w Polsce nie jest to takie proste. Po pierwsze esport nie jest zalegalizowany w naszym kraju. Po drugie popularność jest duża ale nie wśród mas, a więc głównie gracze którzy grają w takie gry jak CoD 4, CS, StarCraft, DoW po sieci się interesują esportem. Reszcie graczy jest to zupełnie obojętne czy jakieś mecze gier będą pokazywane w telewizji czy nie. Po trzecie aby wyemitować taki mecz to potrzeba sponsorów bo to bardzo dużo kosztuje. Co prawda takie firmy jak Pentagram, Logitech czy Creativ chętnie sponsorują swoich graczy, ale wątpię aby za sponsorowali transmisję w telewizji, a więc dopóki nie znajdzie się sponsor nie ma co liczyć na mecze w tv. Wiem że zagranicą powstają już pierwsze telewizje o esporcie, ale my będziemy musieli jeszcze długo poczekać na jakąkolwiek większą popularność esportu. Nie powinienem się tu wypowiadać, ale chciałem dodać także coś od siebie.

A teraz pytanie do konsula.
Co myślisz o legalizacji e-sportu w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować