Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Krzyśkowi, Maćkowi i Januszowi z cybersports.pl!

119 postów w tym temacie

Myślimy o tym od bardzo długiego czasu, a nawet zostało wykonane sporo ruchów, między innymi nawiązano kontakt z posłem z PO, ale oczywiście w obliczu kryzysu nikt o tym nie chce rozmawiac. Uznanie sportu elektronicznego oficjalną dyscyplina sportową mogłoby wiele zmienić :) Mam nadzieję, że wkrótce tak sie stanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Dirtem .Instalacja wszystko ok właczam grę i nawet się nie włacza tylko pisze bład.Moj komputer to:
AMD athol x62 core dual procesor x63 2.4 GHz (procek dwudzeniowy)
Zasilacz 400 W karta Geforce 8800 GT najnowsze steowniki do karty.Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiemy finały LC zostały przeniesione do Łodzi z Warszawy. Czego możemy oczekiwać na tej edycji Ligi Cybersport po tak gruntownej zmianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 10:19, JulekJ napisał:

Mam problem z Dirtem .Instalacja wszystko ok właczam grę i nawet się nie włacza tylko
pisze bład.Moj komputer to:
AMD athol x62 core dual procesor x63 2.4 GHz (procek dwudzeniowy)
Zasilacz 400 W karta Geforce 8800 GT najnowsze steowniki do karty.Bardzo proszę o pomoc.

Witaj

Sorry ale nie zajmujemy się tutaj pomoca techniczną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 13:24, Kraju napisał:

Jak wiemy finały LC zostały przeniesione do Łodzi z Warszawy. Czego możemy oczekiwać
na tej edycji Ligi Cybersport po tak gruntownej zmianie?


Witaj

Możecie oczekiwac jeszcze wiekszej ilości atrakcji i większej imprezy... Sama hala daje już więcej możliwości.... jest znacznie wyższa i większa.... mamy nowych partnerów, więc będa dodatkowo konsole.... sama formuła, czyli mnóstwo turniejów dla publiczności pozostaje bez zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słyszałem że wynajęcie Łódzkiej hali jest bardzo kosztowne. Zatem czy miejsce rozegraniu finałów LC 2009 może się jeszcze ostatecznie zmienić, czy w Łodzi odbędą się na 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 23:17, Kraju napisał:

Ostatnio słyszałem że wynajęcie Łódzkiej hali jest bardzo kosztowne. Zatem czy miejsce
rozegraniu finałów LC 2009 może się jeszcze ostatecznie zmienić, czy w Łodzi odbędą się
na 100%?


Tak wynajęcie hali jest niezwykle kosztowne....
Finał będzie w Łodzi na 100%
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

]Gra chodziła mi idealnie do momentu kiedy w steamie nie kupiłem za 2,50 euro 14 dodatkowych jednostek empire total war elite units of the west , dostałem je na pocztę i po odebraniu e-maila i uruchomiłem prezent , po czym uruchomiłem uruchomiłem grę na pulpicie pojawił się na początku biały obraz , a następnie pojawiła się pierwsza strona gry , po czym znowu pojawił się biały obraz i komunikat , że wystąpił błąd aplikacji empire total war exe , próbowałem różnych sposobów , ale gra nie działa , nie mogę jej uruchomić i cały czas pojawia się białą strona z błędem aplikacji. Czy może być to spowodowane tymi dodatkami? na stronie steama jest podane , ze do uruchominienia potrzebna jest gra empire total war. Inny gry total war chodzą mi bez zarzutu.Moze trzeba wejść do steama i przenieść jakie pliki , ale ja nie wiem co i gdzie mam przenieść. Proszę o pomoc jak najszybciej , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 08:45, danzig napisał:

> ......



Przwwidujecie tak jak rok temu turnieje w strefie open z nagrodami? Coś jak rok temu np. w Grida? W ubiegłym roku była rozpiska kiedy jaki turniej i jakie nagrody. W tym bedzie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj ,
Sorry ale my zajmujemy się cybersportem, a nie problemami w poszczególnych grach. Niestety nie moge ci pomóc najlepiej zwróć się do pomocy technicznej lub poszukaj opdpowiedzi na forum gry.>


]Gra chodziła mi idealnie do momentu kiedy w steamie nie kupiłem za 2,50 euro 14 dodatkowych

Dnia 15.08.2009 o 02:34, Tomasz_Weinert napisał:

jednostek empire total war elite units of the west , dostałem je na pocztę i po odebraniu
e-maila i uruchomiłem prezent , po czym uruchomiłem uruchomiłem grę na pulpicie pojawił
się na początku biały obraz , a następnie pojawiła się pierwsza strona gry , po czym
znowu pojawił się biały obraz i komunikat , że wystąpił błąd aplikacji empire total war
exe , próbowałem różnych sposobów , ale gra nie działa , nie mogę jej uruchomić i cały
czas pojawia się białą strona z błędem aplikacji. Czy może być to spowodowane tymi dodatkami?
na stronie steama jest podane , ze do uruchominienia potrzebna jest gra empire total
war. Inny gry total war chodzą mi bez zarzutu.Moze trzeba wejść do steama i przenieść
jakie pliki , ale ja nie wiem co i gdzie mam przenieść. Proszę o pomoc jak najszybciej
, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Witaj

Oczywiście że tak, będzie się duzo działo. Będa z pewnością turnieje dla publiczności z nagrodami i podobnie jak w zesżłym roku wszystko będzie wiadomo odpowiednio wczesniej.

Pozdrawiam
Krzysiek

Dnia 15.08.2009 o 14:24, Citkowsky napisał:


Przwwidujecie tak jak rok temu turnieje w strefie open z nagrodami? Coś jak rok temu
np. w Grida? W ubiegłym roku była rozpiska kiedy jaki turniej i jakie nagrody. W tym
bedzie tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 19:29, danzig napisał:

>.................



I jak z tą rozpiską co gdzie i kiedy jeżeli chodzi o turnieje otwarte?
I drugie pytanko, równie ważne: jeżeli chodzi o nocleg to podacie jakies przykładowe miejsca (tudzież msce w którym ekipa cybersportu będzie)? Chodzi o jakąś sprawdzoną lokację na 2 noce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Nad rozpiską otwartych turniejów jeszcze pracujemy, ale teraz już napisze ci co będzie na 99%

Counter Strike.1.6
Call of duty 4
Fifa
PES
NFS shift
Hawx
Forza 3
Fight night 4
Halo 3
Gears of war 2
Dirt 2
planujemy też quakelive..... ale czy się uda nie wiem...
no i pare innych :)

Dnia 09.09.2009 o 10:52, Citkowsky napisał:

> >.................


I jak z tą rozpiską co gdzie i kiedy jeżeli chodzi o turnieje otwarte?
I drugie pytanko, równie ważne: jeżeli chodzi o nocleg to podacie jakies przykładowe
miejsca (tudzież msce w którym ekipa cybersportu będzie)? Chodzi o jakąś sprawdzoną lokację
na 2 noce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę i nie wiem do kogo z tym iść. Przegapiłem 2 etap konkursu dragon age i nie wysłałem pracy a prace mam świetną. Czy tą pracę można jeszcze dosłać????
BARDZO MI ZALEŻY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 09:40, glazur665 napisał:

Mam sprawę i nie wiem do kogo z tym iść. Przegapiłem 2 etap konkursu dragon age i nie
wysłałem pracy a prace mam świetną. Czy tą pracę można jeszcze dosłać????


Oczywiście że się nie da, gdyż było by to nie uczciwe wobec ludzi którzy wysłali swoje prace na czas. Trzeba było się pośpieszyć i ruszyć dupsko, a nie teraz płakać.

Dnia 14.11.2009 o 09:40, glazur665 napisał:

BARDZO MI ZALEŻY


A kogo to obchodzi. Termin był, trzeba było zdążyć.

PS. Samo to że piszesz w nieprzeznaczonym do tego wątku, Cię deklasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie planujemy rozgrywek w NFS shift w systemie ligowym, natomiast na pewno będzie turniej podczas finału w strefie funzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moglem znalezc kkonkretnej osoby posrod konsultantow wiec zadalem je wiekszosci z Was;-)...wiec: moze wiesz kiedy nie bedzie wywalalo z serwerow najnowszego nfs''a?....mam dosc dobry sprzet grajacy, a mimo to nawert grajac we dwoch w necie potrafi wyrzucic....nie mowa gdy graczy jet kilku...twedy to po 10 sekundach grania serwer wywala informujac, ze parametry gry sa za niskie i sajonara;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować