Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV na PC!

302 postów w tym temacie

Zaitsev

Studio BioWare wiele razy dementowało informacje o PeCetowej wersji Mass Effecta, a jak wyszło - wszyscy wiemy. Podobnie mówił Rockstar, jeżeli chodzi o Grand Theft Auto IV i... skończyło się na tym samym! Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z GTA IV na PC!

Przeczytaj cały tekst "Grand Theft Auto IV na PC!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe, prawie spadłem z krzesła. Dobry żart :)!! Jednak szkoda, że tylko żart.
Trzeba zabrać się za zbieranie kasy na Xbox''a360 bo inaczej nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy, wy, wy... żartownisie! Jak mogliście? A ja tu sobie chciałem tryumfować, a tu takie coś? Co za świat, co za ludzie! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ihuehue. Zaitsev, potrafisz poprawić humor - jak nie komentarz do newsa, to obrazek bądź zdjęcie. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev już jesteś martwy :P A Ty, chciałeś przysługę ode mnie... zdrada, Targowica ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku , zastanów się jeszcze raz nad tym co piszesz i co wprowadzasz w życie. Taką nadzieję mi zrobiłeś, że aż krzyczałem Niko my friend welcome on pc ! :/

Ok ochłonąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:21, ad0 napisał:

Ihuehue. Zaitsev, potrafisz poprawić humor - jak nie komentarz do newsa, to obrazek bądź
zdjęcie. ;>

Gwoli wyjaśnienia - to nie moje zdjęcie, fota pojawiła się w necie, ale ciężko jest ustalić autora. Jeżeli ktoś będzie w stanie udowodnić, że to on jest autorem zdjęcia (fotki innej części pokoju), to z dziką rozkoszą oddam mu należne honory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[za treść komentarza mógłbym dostać bana - dlatego ceznura]
Już ochłąnąłem, ale wierzcie mi - news od razu skojarzył mi się z 1 kwietnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować