Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV na PC!

302 postów w tym temacie

Tak w ogole to gratuluje ludziom, ktorzy mysla ze w kapitalizmie ktos wyda im jakakolwiek gre "bo ma pecetowe korzenie". A tak BTW: Epic podal informacje, ile ludzi spiracilo UT3 na PC (konkretnie chodzilo o liczbe podlaczen do gry z pirackim kluczem) - 40 milionow! Gdyby nie WoW to by PC juz zdechl, bo nawet dodatki do Simsow zaczynaja sie kiepsko sprzedawac (ale nadal maja wysokie miejsca w TOP10 kupowanych gier...). Jakby ktos nie wierzyl w te 40 milionow, prosze : http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&newsid=4202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na gram.pl i czytam i nagle zobaczyłem ten temat :O wchodzę czytam i już chciałem krzyczeć do brata że GTA IV na kompa będzie a tu żart :D wszystko fajnie ale...dziś nie 1 kwietnia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żart niezły, sam na początku dałem się nabrać, do póki nie zobaczyłem zdjęcia.
Małe info dla ludzi pokroju TNukem, oburzamy się, że konsolowcy naśmiewają się z twardych PCtowców a wy sami przeżywacie mały żart jak by to było nie wiadomo jakie kłamstwo. GTAIV pewnie i tak wyjdzie bo to hit a wielkie i udane hity nawet na PC-cie sprzedają się w takich ilościach, że się to opłaca (nie tak jak na konsolach ale jednak się opłaca, chociaż faktem jest, że piractwo zabija ten rynek) i wystarczy tylko cierpliwie poczekać. Takie jeżdżenie po gramie za ten żart to grube przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do redakcji: Jak GTA IV weszło na PC? Bo właśnie znajomy próbuje jakoś swoje GTA przekonać żeby weszło, ale ono ni prośbą ni groźbą nie chce. Może to dlatego, że ma za mało miejsca, bo komputer stoi zaraz pod biurkiem? Więc jak już pisałem- wejść nie chce, trzeba je wnieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Fajny news. Zdjęcie pierwsza klasa. Dobrze, że nie tylko w prima aprilis możemy liczyć na luźniejsze informacje ;)

Mimo wszystko mam jednak nadzieję, że GTA IV jednak zawita na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 20:04, Valium napisał:

Tak w ogole to gratuluje ludziom, ktorzy mysla ze w kapitalizmie ktos wyda im jakakolwiek
gre "bo ma pecetowe korzenie". A tak BTW: Epic podal informacje, ile ludzi spiracilo
UT3 na PC (konkretnie chodzilo o liczbe podlaczen do gry z pirackim kluczem) - 40 milionow!
Gdyby nie WoW to by PC juz zdechl, bo nawet dodatki do Simsow zaczynaja sie kiepsko sprzedawac
(ale nadal maja wysokie miejsca w TOP10 kupowanych gier...). Jakby ktos nie wierzyl w
te 40 milionow, prosze : http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&newsid=4202


Az dziw bierze, ze Starcraft 2 nie wychodzi na konsole, nie? Tam w koncu nie ma piractwa i w ogole sielanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 20:04, Valium napisał:

Tak w ogole to gratuluje ludziom, ktorzy mysla ze w kapitalizmie ktos wyda im jakakolwiek
gre "bo ma pecetowe korzenie". A tak BTW: Epic podal informacje, ile ludzi spiracilo
UT3 na PC (konkretnie chodzilo o liczbe podlaczen do gry z pirackim kluczem) - 40 milionow!
Gdyby nie WoW to by PC juz zdechl, bo nawet dodatki do Simsow zaczynaja sie kiepsko sprzedawac
(ale nadal maja wysokie miejsca w TOP10 kupowanych gier...). Jakby ktos nie wierzyl w
te 40 milionow, prosze : http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&newsid=4202

Już zdementowano tę pogłoskę - to nie było aż 40 milionów, ale sporo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słowa newsa są jednak bardzo prawdziwe. Bioware też mówił, że nie ma nawet mowy o Mass Efect na PC. Tak a to co ma się lada dzień ukazać to pewnie taki dzołk sytuacyjny :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart;) Dałem się nabrać;P Wchodzę sobie na gram.pl i czytam Gta IV na PC! Normalnie szerokiego banana dostałem na twarzy i cały szczęśliwy otwieram newsa. Czułem że Gta będzie na kompa ale żeby tak szybko. Niestety srodze się rozczarowałem gdy zobaczyłem to zdjęcie które już dzisiaj widziałem w temacie "GTA IV na PC" Szkoda ale i tak nie tracę nadziei że Gta IV jednak wyjdzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować