Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV na PC!

302 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2008 o 19:44, Ambr0ktn napisał:

> Radzę wam nie drażnić w ten sposób pecetowców. W końcu to oni odwiedzają waszą stronę,

> a nie właściciele 360 czy PS3... ;)

Heh niby czemu uważasz ze "konsolowcy" nie zaglądają na gram?


Chodzi mi o to, że większość użytkowników gram to ludzie, którzy mają tylko peceta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 08:36, mas1213 napisał:

zapewne wyjdzie na PC oni licza na kase nie po to wydali 1 mil na zrobienie gry


"1 mil"? Chodziło Ci o 1 milion? Dobre żarty! Produkcja GTA IV pochłonęła 100 milionów dolarów, z czego połowę tej kwoty, o ile dobrze kojarzę, zasponsorował Microsoft, aby otrzymać na wyłączność dodatki, a także by w reklamach gra była kojarzona z Xboxem a nie z PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 20:04, Valium napisał:

Tak w ogole to gratuluje ludziom, ktorzy mysla ze w kapitalizmie ktos wyda im jakakolwiek
gre "bo ma pecetowe korzenie". A tak BTW: Epic podal informacje, ile ludzi spiracilo
UT3 na PC (konkretnie chodzilo o liczbe podlaczen do gry z pirackim kluczem) - 40 milionow!


ut3 miał pecha, bo pojawił się w okresie gdy wychodziło masę dobrych gier
poza tym i tak trzeba mieć oryginalny cd-key by sobie pograć po sieci więc nie wiem co te 40mil próbowało ...

tak czy siak zakładając, że kiedyś gry znikną na PC, to piraci nie znikną, po prostu przeniosą się na konsole ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No konsolowcom łatwo tak powiedzieć którzy już mają już grę u siebie w domku.

Tak jak ja xD

Mnie tam też rozbawił ten żarcik. Niech PC-towcy się trochę podenerwują.

To prowokacja?! Nieeeee ależ skąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie umiem usuwać postów , a chciałem usunąć ten post wyżej:( (jak by co jestem tu nowy)

No więc okładka na PC wygląda tak ---->

20080507210441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A żeby was pokręciło... Już prawie dostałem drgawek ze szczęścia, jak zobaczyłem "GTA IV na PC!" ale potem załadowała się fotka... Wredny, bardzo WREDNY żart :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy gry na PC mają regiony? ;-) (PAL w prawym górnym rogu pudełka). To po prostu przerobione pudełko wersji z konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeee.... To ja już zacząłem biegać po pokoju ze szczęścia a to coś takiego.... żart byłby może udany gdyby to nie była tak oczekiwana gra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żart zajebisty :D ( nie mam PS3 ani X360) Urażeni poczuli się pewnie fanboye PC, którzy wywalają mnóstwo kasy na upgrade PC, a tu sie okazuje, ze coraz więcej twórców przenosi się na konsole, bo nie chce im sie męczyć z optymalizacją pod tysiące konfiguracji sprzętu, tylko po to żeby jakiś pirat im (_._) obrabiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować