Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV na PC!

302 postów w tym temacie

kurcze ja też dałem się nabrać.Ale mam nadzieję że i tak wyjdzie na PC i że to nie będzie żart a raczej fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajny żarcik. Ja uważam, że prędzej, czy później GTA IV wyjdzie na PC. Jakby nie patrzeć niemal każde GTA miało być tylko na konsole, a jak było każdy widzi. Co innego z Liberty City i Vice City Stories- to od początku wszyscy wiedzieli, że tylko na konsole wyjdzie, ale nie było z tego powodu rozpaczań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby bardziej zależało mi na sposobności zagrania w GTA IV, to pewnie bym się troszkę zdenerwował... ale żart naprawdę się Wam udał, gratulacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GTA IV na xboxa ale jak wszedłem na gram.pl to moja reakcja była taka:"O LOL 0.0", później to zdjęcie hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojj Zaistev.....normalnie tak się podjarałem.......aż mi się smutno zrobiło..........kurcze wbijam! mówię swięto! a tu bania :P

Jednak bardzo żałuję, że uczciwi gracze tracą tak dużo przez piratów......ehh (o PC mówię oczywiście) :(
Bo jest spora grupka ludzi która pograłaby na PC.......................
żałuję, że wymieniłem PieCa na nowego.......ale następnym razem to napewno kupię konsole.....chociaż te godziny przy Crysisie.........te gry po necie.......no nie wiem........podyskutowałbym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że takiego dżołka nie walnęliście 1 kwietnia... ;> Pfff. Teraz to nawet śmieszne nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ... nie nie wymieniaj PC na konsole ... mi to dostarczyło samych strat ... sam zakupiłem nowego PC i jest mi z tym dobrze a o X 360 już zapomniałem ... uff ... nie żebym był fan boyem PC ale prawda jest taka że PS3 i X 360 to są pseudo konsole ... nie bede wymienial dlaczego ... google.pl ...

A co do żartu jak już pisałem ... komu nogi z du** powyrywać za to ? ; )) no i jak tutaj kolega też wspomniał... Zaitsev masz ładny dywan nie powiem ... perski zapewne ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę myślałem że to prawda, że Rockstar faktycznie potwierdził wydanie GTAIV na PC.
Dowcip świetny, aż ze śmiechu się popłakałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować