Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV na PC!

302 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2008 o 19:11, DAMIAeN napisał:

Żart zajebisty :D ( nie mam PS3 ani X360) Urażeni poczuli się pewnie fanboye PC, którzy
wywalają mnóstwo kasy na upgrade PC, a tu sie okazuje, ze coraz więcej twórców przenosi
się na konsole, bo nie chce im sie męczyć z optymalizacją pod tysiące konfiguracji sprzętu,
tylko po to żeby jakiś pirat im (_._) obrabiał.

Ja też poczułem się urażony, mimo że nie jestem fanboyem PC. Nie mam konsoli, bo mnie nie stać, żeby mieć i komputer, i konsolę (na której nie mógłbym robić wielu rzeczy, które robię na PC). Niestety, wszyscy zapominają o użytkownikach PC grających dla rozrywki ;(

EDIT: a żart słaby ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie... szkoda tylko, że dowcip zamiast śmieszyć żenuje... GTA IV zapewne wyjdzie WKOŃCU na PC, ale znając speców od marketingu, nic nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się ten żart :D jeśli miałbym pograć w GTA to tylko dla chwili rozrywki bo na poważnie to bym nie kupił tego :) wolę RPGi i gierki online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważyliście na tej okładce Pseudo GTA 4 PC, widnieje napis PAL, zwróćcie uwagę na okładkę gry Frontlines - Fuel of War na PC, w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 21:07, DArkon1990 napisał:

Jak zauważyliście na tej okładce Pseudo GTA 4 PC, widnieje napis PAL, zwróćcie uwagę
na okładkę gry Frontlines - Fuel of War na PC, w sklepie gram.pl


Co chcesz przez to powiedzieć? To tylko zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już naprawdę wiele żartów, ale ten jest słabszy niż Rick Rolling (kto nie wie o co chodzi, niech sprawdzi sobie "rick roll" w necie;) ). Zrozumiałbym to jeszcze, gdyby pojawiło się to np. 1 kwietnia, kiedy nawet najgłupsze żarty przechodzą, ale tak bez okazji... Niestety, dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie tam jakoś to całe GTA nie elektryzuje więc i żart mi nie przeszkadza :)

za to ciesze się, że Mass Effect już wkrótce będzie na moim blaszaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev, Ty to masz poczucie humoru...Nie zdziw się jak zobaczysz pochód rozwścieczonych graczy-zombi z pochodniami i widłami w ręku w nocy przed Twoim domem... Beware!!!

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a już miałem nadzieję że to prawda..
Ale żart nawet dobry :D tylko mam nadzieje że jutro będzie news o tym że Rockstar naprawde chce wydac tę cudo na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co..... narobiłeś mi nadziei, którą ciągle..... MAM!! A tak zobaczycie wszyscy, że GTA 4 będzie na PC nie ważne kiedy ale będzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować