Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV na PC!

302 postów w tym temacie

I dlatego właśnie to gram.pl naśladuje zachodnie serwisy o grach, a nie zachodnie serwisy o grach naśladują gram.pl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w mordę, to pewnie jakaś samowolka Zaitseva :D W każdym razie niesmaczny żart, panowie, tak się z biednych PC-towców naśmiewać :P bo my też mamy swoje gry, o których konsolowcy mogą pomarzyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne ze az *****....

Zenada, brak słow. Wkurzyliscie mnie. Miałem nadzieje a tu póki co *****.

------------
Ale nerwy mi przeszły i w sumie fajny żart ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wam! :D Już nie mogłem czytać tych głupich postów i wątków o GTA IV "czy będzie na PC". Moze teraz sobie odpuszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he, ale wymyśliliście :)

PS: Jedni mówią, że słaby dowcip, inni są w ogóle nim zniesmaczeni, a jeszcze inni reagują na przykład tak jak ja - odpowiednio (chyba odpowiednio bo to z zasady dowcip).
Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
auto celownik idze chyab wylaczyc popraw mnie jesli sie myle ;] ale jesli to jedyny powod ze wersja na pc bedzie lepsza do gratuluje gustu

ale ja i tak zosatje prz yprzekonaniu ze z wersja na pc (jesli taka bedzie) beda na 100% jakies kompliakcje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no wezcie jak zobaczylem ten naglowek GTA NA PC to mi az cos takiego bialego i leistego z widelca spadlo(jadlem jajecznice) a tu taki zonk:D Dobrze ze pod reka nie było sznura od zelaska a tego od kalwiatury mi szkoda bo jak bym graL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tym samym gram.pl obnazylo swoja cala ubogosc, slome z butow... Co sie stalo z niegdys najlepszym serwisem o grach w Polsce, pod skrzydlami CD Projekt? Powiem wprost: ZAITSEV - jestes zalosny... Juz niektore Twoje komentarze bywaja naprawde zenujace i oderwane z kontekstu, juz nawet wybaczam ze mieszasz z blotem X360 wystawiajac na piedestal PS3... Niewiem ile masz lat, ale po tym co reprezentujesz dalbym Ci gora 15.

Do rzeczy - gram.pl to ''niby'' profesjonalny serwis od graczy dla graczy. Kazdy news zajmuje jakas czesc strony. Ludzie wchodza zeby byc na bierzaco z informacjami ze swiata gier. Macie fajne pomysly i szczerze mam was (celowo z malej litery - wybaczcie) ustawionych jako strone startowa. I co? I widze news: GTA 4 na PC. Wchodze i widze ze zrobiliscie ze mnie - z klienta poprostu JAJA... Czuje sie oszukany, asam tekst: "Będziemy się za to smażyć w piekle, wybaczcie! :)" jest poprostu zalosny... Kolokwializm, robienie szumu dla wlasnych korzysci, czy popularnosci... Przyznam ze oszukaliscie wszystkich, ktorzy Wam zaufali, a ilu jest w Polsce graczy PC oczekujacych na tak cudna gre jak GTA4 na wlasnie PC? Sam zwlekam z kupnem Xboxa 360, bo moze cos sie zmieni, lubie mody w serii GTA... Ale Wam juz nie ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a buta by ktoś nie chciał ?!!!! ... radość z zawrotną prędkością zawitała w me serce tylko po to żeby się równie szybko z niego ulotniła ; ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą. Żeby to była jakaś strona typu o2.pl lub GTASite, to jestem w stanie zrozumieć. Ale nie Gram.pl. To jest jednak niesmaczny żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahahahha :D niezłe niezłe ;]

Prawie tak samo śmieszne jak niektóre komentarze w tym newsie.

Nie rozumiem jak można sie tak denerwować o taki żarcik, chyba że jest sie rozpieszonym bachorem którego jedyny cel w życiu to granie (w GTA)
Powodzenia na waszej drodze życia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować