Zaloguj się, aby obserwować  
DreaN

Aerosmith - słuchacie Jeszcze?

31 postów w tym temacie

Witam,
Nieznalazłem takiego tematu a zespół podoba mi się.Piosenki pt.:
- Cryin''
- Crazy
- Livin'' on The Edge
Aerosmith - popularny amerykański zespół rockowy grający w charakterystycznym stylu będącym mieszanką hard rocka, bluesa i R&B. Zespół posiada ponad 150 milionów albumów sprzedanych na całym świecie.
krótka historia:
Zespół powstał w Bostonie w 1970 roku. Grupę sformowali gitarzysta Joe Perry i basista Tom Hamilton po poznaniu wokalisty Stevena Tylera, perkusisty Joeya Kramera i gitarzysty Raya Tabano.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee. Ja nie wiem jak można tego nie lubić ta muza wchodzi w ucho prawie jak system ;] ( soad) No a pozatym bardzo dobrze ze Wogle ktos jeszcze pamięta o tym zespole ;)
pozdrawiam.
ps. PISZCIE TROCHE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym, to żyją jeszcze członkowie wszyscy? ^ ^
Bo od czasu tego kawałka z soundtrack''u "Armageddon''a", nie słyszałem, żeby coś
nowego wypuścili. Przypomniałem sobie jeszcze z lepszych kawałków "Pink" a dokładniej - genialny wideoklip xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że żyją, jednak mało osób już ich słucha. Ostatnio jak puściłem Tacie to ledwo poznał że to jest Aerosmith. Troche kiepsko :( No ale jak mówisz ze wypuścili nowy wideoklip to chyba trzeba posłuchać. Masz jeszcze cos godnego uwagi?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
Ja tam az tak bardzo nie słucham, ale jedna ich piosenka mnie bardzo zaciekawiła i (co jest wielkim wyróżnieniem ^^) trafiła do mojego mp4 :D
Chodzi tu o: ,,I don''t wanna close my ayes" - Która to zasłynęła dzięki filmowi ,,Armageddon"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2008 o 19:29, cedricek napisał:

Chodzi tu o: ,,I don''t wanna close my ayes" - Która to zasłynęła dzięki filmowi ,,Armageddon"


Właściwie piosenka nazywa się "I don''t wanna to miss a thing" :P Mały szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:34, Outlander-pro napisał:

Właściwie piosenka nazywa się "I don''t wanna to miss a thing" :P Mały szczegół.

No tak ;) Ale jeśli już poprawiasz kogoś to może byś chociaż, ale i nie hcociaz wypowiedział się na ten temat . No wiesz, to jest taki off top ;)
pozdrawiam
ps. piszesz post wypowiedz sie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2008 o 19:34, Outlander-pro napisał:

Właściwie piosenka nazywa się "I don''t wanna to miss a thing" :P Mały szczegół.


Och, tak. Faktycznie :)
Choć wiele ludzi kojarzy ja właśnie pod taką nazwą...Ale cóż. Dzięki, za poprawę :)

DreaN
Przecież to jest na temat... Ten utwór jest autorstwa Aerosmith, czyż nie?
A skoro rozmawiamy o nim, to jest na temat :).

A, i jeszcze dodam, że wg. mnie ten kawałek jest ich największym osiągnięciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 20:06, cedricek napisał:

A, i jeszcze dodam, że wg. mnie ten kawałek jest ich największym osiągnięciem :)

mmm.. Patrzeć no to z jednej sotrony to masz racje a z drugiej On powiien cos dopowiedzieć :)

A jak dla mnie najlepszym utowrem jest Livin'' On The Edge a może Cryin'' Wacham się pomiędzy nimi ;] A te inne jakoś są nie od strawienia dla mnie.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię głosu Stevena Taylera czy jak się go tam pisze. Sam zespół gra bardzo fajnie, ale ten głos mi wszystko psuje. Ale chodzą ploty, że na wokal ma pójść Ronnie James Dio, a wtedy będzie to propozycja jak najbardziej warta rozważenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię tego co tworzą ale istnieje bardzo fajny kawałek , raczej z tych starszych datą - "Janie's Got A Gun" czy jakoś tak się nazywał już nie pamiętam. Dla mnie pro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a u mnie na prowadzenie teraz od wczoraj wieczora zdecydowanie wyszło "pink" tego zespołu :) bardzo fajna pisoenka no i wogle, a do jego głosu nie mam wogle zastrzeżeń ;]
@Lost Paradise
Ten kawałek jest dobry a zreobiłeś mały błąd bo brzmi on:
Jenny''s got a gun
pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół kultowy - do dziś nazywany w stanach "najlepszym amerykańskim zespołem" :) Dla mnie na równi(albo wyżej) Z Guns n'' Roses i Metallicą :) Wymieniając kawałki nie powiedzieliście o "Walk this Way" :) Szczerze mówiąc wersję tylko ich, ta z Run DMC taka jakaś nie dla mnie:) No i jeszcze jak Fergie normalnie nie lubię, to jak zaśpiewała Walk This Way ze Stevenem Tylerem(Fergie wchodzi tak w połolwie) to wpięło mnie w fotel :P
Link - http://pl.youtube.com/watch?v=tR1fGqXoAig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:25, W.S.A.D napisał:

Wymieniając kawałki nie powiedzieliście o "Walk this Way"

Też mnie to zdziwiło, bowiem wg mnie to ich najlepsza piosenka (RIFF!!!!!!). Zgadzam się z tym, że pierwsza wersja z bodajże 1975 roku jest najfajniejsza ) Nie jestem jakimś wielkim fanem Aero, ale czasami lubię posłuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować