Zaloguj się, aby obserwować  
DreaN

Aerosmith - słuchacie Jeszcze?

31 postów w tym temacie

Przeboje Aerosmith się nigdy nie zestarzeją. Słuchałem tego zawsze i słuchac bedę do końca życia. Nowe zespoły nigdy nie osiągną klasy starych tytanów. Ta muzyka jest jak wino - imn starsza, tym lepsza. A człowiek im starszy tym coraz bardziej ją docenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:54, HumanGhost napisał:

Przeboje Aerosmith się nigdy nie zestarzeją. Słuchałem tego zawsze i słuchac bedę do
końca życia. Nowe zespoły nigdy nie osiągną klasy starych tytanów. Ta muzyka jest jak
wino - imn starsza, tym lepsza. A człowiek im starszy tym coraz bardziej ją docenia.
:)

Ich muzyka - nigdy, ale sami oni raczej tak:P Jak zobaczyłem ostatnio siwego Joe Perrego to się lekko zdziwiłem - "Gdzie jego długie włosy?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Aerosmith jest obecnie za lekkie. Po poznaniu thrashu i perełek z Metalliką czy Slayerem na czele ich piosenki, w większości ballady, już mnie nie ruszają jak dajmy na to 4-5lat temu. Jednak czasem lubię sobie włączyć i posłuchać. Mój kolega z pokoju lubi rock hardrock itp więc Aerosmith, ACDC, czy inni gunsi to coś dla niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pomimo, że słucham zwykle samego metalu i rock''a to zawsze mile wracam do tego zespołu. Nie wyobrażam sobie lepszego soundtracku do filmu Armagedon niż ten z piosenkami Aerosmith''a ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może czas odświeżyć temat o zespole, który jest do dzisiaj dla mnie legendą Rock''a.

Może tak od razu dam od siebie najlepsze ich piosenki w moim rankingu :):

-Train Keept'' Rollin

- Crazy

- Dream On

- Livin on the Edge

- Toys in the Attic

- Pink jeszcze ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem ich właśnie słuchać. Jest kilka fajnych, klasycznych numerów, które słucham, kiedy odpoczywam od metalu ;)). Z najlepszych wymieniłbym:
Walk this Way
Dude (Looks Like a Lady)
Livin'' on the Edge
Janie''s Got a Gun
Dream on
Come Together
Kolejność bez znaczenia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Właśnie!!!! Dzięki. Walk This Way se przypomniałem


PS: Jak ktoś grał w Guitar Hero: Aerosmith i doszedł do piosenki Dream on. Jest to na nowo nagrany utwór. Można go gdzieś dostać?

Albo dam linka dla tych co nie grali
http://pl.youtube.com/watch?v=sJkUPbAeei0

Prawda, że inne niż oryginał? Chciałbym gdzieś dostać tę wersję, ale nigdzie jej nie widziałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 10:47, Jave napisał:

http://www.goear.com/listen.php?v=1154420

Wyższa jakość Dream on.

Dostać = kupić? zassać?



Niestety nie to :( Chodziło mi o wersję z GH: Aerosmith.

PS: Jak freeware to zassać (Tak jak soundtrack z Mirror''s Edge można było za darmo zassać) . Jak płatne to raczej odpada bo nie miałbym jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować