Zaloguj się, aby obserwować  
MrBrownstone

Nudy - jak je zabić :)

69 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2008 o 21:27, Sareth14 napisał:

Ten temat jest po to żeby się dowiedzieć jak zabić nudy!D.Według mnie na to
najlepszy sposób to granie

gorzej jak sie nei ma w co grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2008 o 21:28, lukase napisał:

gorzej jak sie nei ma w co grac


Albo jak sie nudzi i sie nie chce grać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:27, Sareth14 napisał:

Ten temat jest po to żeby się dowiedzieć jak zabić nudy!D.Według mnie na to
najlepszy sposób to granie

Hmm. Według ciebie najlepszy sposób na nudy to nie granie tylko zakładanie bezsensownego tematu , myślenie ... hmm jakiego tematu nie ma na tym forum do szczęścia moderatorom... Poprostu BRAK SŁÓW -.-
Chyba swobodnie można o to zapytać w kwasach, daje link : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&u=34581
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka? :P
Tzn co maja nudy to kwasow?


Ontop:
Czasem nachodzi mnie taki nastroj, ze moze chce mi sie grac, a mi sie nudzi, wtedy przegladam bazy seriali, filmow, mang i anime liczac na szczescie spotkania czegos co mnie zainteresuje :)
Sprobujcie zwlaszcza mang i anime to naprawde zajmujace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:27, Sareth14 napisał:

Ten temat jest po to żeby się dowiedzieć jak zabić nudy!D.Według mnie na to
najlepszy sposób to granie


Mam pytanie - kim/czym są Nudy? Dlaczego chcesz je zabić, coś Ci te Nudy zrobiły? To jakieś potwory z szafy? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:48, Sareth14 napisał:

Nudy to wróg:) Ale mam pytanie jak ty powstrzymujesz nudy?


Jeżeli Nudy to wróg, to myślę, że dobrze naprowadzony atak artyleryjski lub pole minowe może je powstrzymać.


Można też się zdrzemnąć na godzinkę lub dwie lub - ekstremalne - pobawić się w ten sposób:
Założyć konto na fotce, wejść na czat i prowadzić rozmowę z pokemonami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na nudę zawsze znajdę sposób. Dobra książka, film, albo wracam do korzeni - instaluje Icewind Dale''a, Diablo, Baldura i jakoś czas mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nudzi życie. Nigdy nie dzieje się nic naprawdę ciekawego, a nawet jak się dzieje, to potem kiedy dzieje się po raz drugi nie jest już ani trochę ciekawe. Dlatego też myślę, że jedynym sposobem na nudę byłoby przestać istnieć, ale nie mam myśli ani skłonności samobójczych i jestem leniwa, więc nauczyłam się żyć z nudą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 22:00, Jaki Ganh1 napisał:

Co do mangi nie, ale też gram na gitarze i jeżdżę na desce ;-) Albo jeeem... konsumuję
duże ilości posiłków :]


Maże żeby zagrać na gitarze:) i jak nie gram to bawie się w gimpie albo oglądam filmiki na MP3 lub tradycyjnie TV 0<>0
_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 22:00, Jaki Ganh1 napisał:

Co do mangi nie, ale też gram na gitarze i jeżdżę na desce ;-) Albo jeeem... konsumuję
duże ilości posiłków :]

ooo jedzenie też dobre :D:D:D a jak już to duuuużo :D ;]
jeszcze fajnie jest na rowerek iść raz poraz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nuda?można poczytać ksiązkę teraz jest ciepło,więc rowerek,spacerki,można posłuchać muzy,spotkac sie z przyjaciółmi masa rzeczy do roboty tymbardziej przy dobrej pogodzie x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja się bawię i w GIMPie i w PS''ie. Co do gitary... oszczędzaj i kupuj elektryka. Ja już mam, mówię ci, bajer, tym bardziej jak gra się ostre brzmienie, zupełnie się zmienia podejście wtedy do takiego typu muzyki ;-) A jeszcze lepiej, jak ma się zespół. Aktualnie u mnie jest dwóch gitarzystów (w tym ja), wokalista (ja ^^), perkusista no i jeszcze taki jeden organista ;-), dobra, niech będzie, keyboard''zista. Fajowo jest, jeszcze lepiej jak koncert w szkole, wtedy tylko: aaaaa aaaa aaaa! ^^ Eh, ale co za emocje, jak się jeszcze zagrało: Szkoła pali się... to nauczyciele nie wiedzieli co robić a uczniowie skakali z radości ^^ heh, się trochę rozpędziłem, ale mam nadzieję że cię namówię do grania na gitarce, porządna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować