Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 2 później niż zakładano

16 postów w tym temacie

Pierwsza część Killzone to była porażka, Sony próbowało zrobić hit z gry która była co najmniej średnia, teraz sytuacja się powtarza, zapowiadany jest megahit, a jak będzie można tylko się domyślać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, że hype wokół Killzone 2 jest w dużej mierze skutkiem wypuszczenia kontrowersyjnego filmiku na E3 w 2005 roku. Jednak mimo wszystko czekam na tę grę i mam nadzieję, że spełni pokładane w niej nadzieje i że nie będzie jedynie pokazem fajerwerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, że taka porażka z tą pierwszą częścią :). Właśnie przechodzę grę 3 raz i jakoś cały czas mi się podoba. Większość negatywnych opinii wynikała z tego, że ludzie po prostu nie mogli się przyzwyczaić do sterowania. Ile razy naczytałem się komentarzy typu "omg jak można grać w fps-a na padzie oO". Może nie był wielkim hitem jak zapowiadali, ale trzymał poziom. A na opinie serwisów oceniających gry nie patrze, bo może w tej chwili miałbym tylko kilka gier zamiast kilkudziesięciu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 09:33, 1602 napisał:

Pierwsza część Killzone to była porażka, Sony próbowało zrobić hit z gry która była co
najmniej średnia, teraz sytuacja się powtarza, zapowiadany jest megahit, a jak będzie
można tylko się domyślać...


Dokładnie, jeszcze pamiętam te wszystkie szumne zapowiedzi, że oto nadchodzi Halo killer, nowy król konsolowych FPSów, a jak wyszło każdy wie :/. Coś czuję, że teraz może być podobnie i znowu jedyne co zaprezentują to grafika, która zresztą nie jest tak świetna jak niektórzy próbują ją widzieć, za duży wpływ niesławnego filmiku, który miał pokazać gameplay, a okazał się CGI...

Zresztą najważniejsze jest to, że kolejna gra na PS3 została przesunięta, więc nawet nie będzie okazji zobaczyć czy coś dobrego z tego wyszło czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą część Killzone (na PS2) z trudem zaliczyłem dosłownie jeden raz - gra jest tak nudna i monotonna, że raz na zawsze dałem sobie spokój z konsolowymi FPS''ami. IMO grafika jak na starą "czarnulę" jest bardzo dobra to dobija mnie brak jakiejkolwiek muzyki podczas rozgrywki (jedyna nutka to ta z głównego menu -_-). Więc i do Killzone 2 podchodzę z niebyt dobrym nastawieniem... Grafika może robić dobre wrażenie ale co komu po grafice jak trafimy znowu na "bezpłciowy" tytuł? Niemniej posiadaczom PS3 warto na tą gierkę czekać - może wyjść z tego całkiem ciekawa pozycja i konkurent dla innego exclusive''a PS3 - Resistance: Fall of Man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt optymistyczna to wiadomość :/

Spodziewałem się, że zagram sobie w Killzone 2 już pod koniec roku i będę mógł sobie sprawić ten tytuł "pod choinkę". No cóż, szkoda że będziemy musieli czekać aż do lutego. Mimo to jest na co, bo Killzone 2 zapowiada się na bardzo dobrego shootera, oby tylko ten dodatkowy czas został dobrze wykorzystany przez twórców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy ale o sho hozi? No cóż... grałem w część pierwszą i nie powiem żebym był nią jakoś "zaczarowany" :P

Nie czekam na "dwójkę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była rewelacyjna, dwójka z całą pewnością też będzie. To jedna z gier, które zmuszą mnie do kupna paskudnego chlebaka. A że stanie się to 3,5 roku (!!!) po momencie, w którym usiłowano mnie przekonać, że Sony dostarcza nie konsolę, ale coś w stylu lekarstwa na raka, to tylko dowodzi tego, jak gównianą firmą stało się Sony. Jedno wielkie pośmiewisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard. Sony zapewne urządzi wielką fetę z powodu kupna PS3 przez Ciebie :). Nie podoba Ci się konsola to nie kupuj :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była IMO przekozacka ;D Przeszedłem ją chyba ze trzy razy, a i multiplayer był dobry ;]
Szkoda że druga część nie wyjdzie już na PS2 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować