Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii Balance Board niebezpieczne dla młodzieży?

35 postów w tym temacie

Hmm... sprawdziłem to forum, babka piszę że waży 92lbs i ma 4ft9" wzrostu. Przeliczyłem to na necie i wychodzi rzeczywiście 42KG, ale 140cm, a nei 150cm. Także moim zdaniem jest nieco za gruba ;)

Dodam jescze że ja mam 175cm a ważę 52KG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może od razu dostosować Wii Fit indywidualnie do każdego użytkownika? Przecież nikt nie będzie na tyle precyzyjny, żeby z kilku czynników określić otyłość, na te wyniki trzeba patrzeć z przymróżeniem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi orzec czy gra źle podała dane. A może i dobrze ? Ale jestem pewien że gra nie mówi Ci czegoś w rodzaju: "O rotfl, omfg ! Ale jesteś gruby !" Tylko delikatnie, albo przez jakieś wykresy czy coś można to i owo stwierdzić. Poza tym skoro gra była robiona z udziałem lekarzy itp, to myślę że to jakaś ściema jest, albo jakieś podburzanie przeciwko Wii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 17:09, tomas92 napisał:

Może od razu dostosować Wii Fit indywidualnie do każdego użytkownika?

Ale przecież właśnie tak jest, każdy użytkownik wprowadza swoje dane i na tej podstawie konsola wylicza co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaishev tak przy okazji, jeżeli na forum pisze "Mrs Hobbes" to jest to "Pani Hobbes" w związku z czym powinieneś powiedzieć "napisała na forum bla bla bla".

Taka malutka uwaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, ze mam 184 cm wzrostu i ważę... bueheheheh. :P Za dużo! Patch bez wątpienia potrzebny, ale nie dla wszystkich. Mnie by to motywowało, prawdę powiedziawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:04, MadeinHell napisał:

Zaishev tak przy okazji, jeżeli na forum pisze "Mrs Hobbes" to jest to "Pani Hobbes"
w związku z czym powinieneś powiedzieć "napisała na forum bla bla bla".

Taka malutka uwaga :)

W domyśle "użytkownik o nicku Mrs. Hobbes, ale sądząc po sygnaturce, to faktycznie jest kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady ... żeby zdiagnozować otyłość/prawidłową wagę/niedowagę trzeba zrobić specjalistyczne pomiary tkanki tłuszczowej. Ze niby Wii Fit powinno takowe coś umożliwiać?

Poza tym - kto pozwala 10-latce na taką zabawę? Dziecko w tym wieku w ogóle nie powinno znać wyrażeń "odchudzam się", "fit", "kalorie" itp. Ale "zdrowo się odżywiam", "witaminki", "od słodyczy psują się ząbki" ... A ruch to nie fitness, ale piłka, rower, basenik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować