Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najczęściej kupowane gry na Wyspach, czyli GTA IV i długo, długo nic

24 postów w tym temacie

pepsi

GTA IV to najpopularniejsza gra minionego tygodnia w Wielkiej Brytanii. Superprodukcja Rockstara sprzedała się dziewięć razy lepiej od drugiego w zestawieniu Wii Fit. Zakupiło ją 926 tysięcy mieszkańców Wysp Brytyjskich.

Przeczytaj cały tekst "Najczęściej kupowane gry na Wyspach, czyli GTA IV i długo, długo nic" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ta gra już jest sporo czasu na rynku. Gracze, którzy chcieli tą grę już w nią grają. Czas każdej gry na takich listach jest skończony. Wyjątkiem chyba jest Diablo 2, które cały czas się sprzedaje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh to chyba jasne - większość tutejszej ludności jest nałogowymi konsolowcami... Taki wynik GTA IV wcale mnie nie zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV na pierwszym miejscu to nic dziwnego, ale CoD 4 na 8 to już mnie zdziwiło. Dobrze chociaż, że w brytyjskim top10 nie ma simsów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu zaledwie paru dni Wii Fit z pierwszego spadło na drugie miejsce. Bezlitosne to GTA IV... Mnie by bardziej interesowały gry, które najchętniej kupują Polacy. Ciekawe czy u nas Wii Fit (i inne gry na Wii) też jest tak wysoko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm, nie zdziwiło mnie to? Był robiony szał na GTA - jest na pierwszym miejscu, CoD4 kupiło wystarczająco dużo osób, teraz zniknie z listy ale będzie trzymało się w rankingach multi. O grach casualowych sie nie wypowiem bo nie lubię tego gatunku no i zawsze będzie jakiś tytuł na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 14:17, Erunn0 napisał:

Mnie by bardziej interesowały gry, które najchętniej kupują Polacy. Ciekawe
czy u nas Wii Fit (i inne gry na Wii) też jest tak wysoko...

W jednym z największych sklepów wysyłkowych (ten na U;) WiiFit jest na 4 miejscu sprzedaży gier, więc jak na nasz piękny kraj jest całkiem nieźle:)

@Spector 109948: w rankingu są tylko 3 tytuły casualowe, które w dodatku są naprawdę świetne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, sytuacja była do przewidzenia :)

GTA IV to niewątpliwie jedna z najlepszych gier, jakie w tym roku się ukazały i ukażą. Gra okazała się być rewolucyjną produkcją, która wciągnęła graczy - w tym mnie na długie godziny przed telewizorem. Spadek Wii Fit był w zasadzie do przewidzenia, bo ten kto miał to kupić, już to zrobił, a ponadto brakowało już egzemplarzy w sklepach. Hm, zobaczymy co będzie za tydzień, czy GTA IV nadal będzie się najlepiej sprzedawać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. GTA IV pozamiatało - Wiadome.
2. Te gierki z Wii w tytule... Że ludzie to kupują to dla mnie ciągle jest niezroumiałe.
3. A CoD 4 ciągle na liście... To jest gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i tu jest ten problem bo chodzę od daty premiery po sklepach w całym Londynie i wszystkie egzemplarze tej gry są wysprzedane ahhh ja to mam pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kupię niedługo. :) Może w przyszłym tygodniu się uda. Niby kupowanie gry dwa tygodnie po premierze to żaden wstyd, lecz sporo osób tą grę przeszła na 30-40%. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwota, że CoD4 na tak słabym miejscu bo jakby to powiedziała moja historyczka "nie możemy cofać się wstecz" a każda nowość - tu znów cytat - "zmienia postać rzeczy o 360*" (za każdym razem jest jeden wielki brecht klasy, a zdarza się jej to często, aż dziwię się, że tacy ludzie uczą w liceum).
Chris_PL piszesz nie prawdę. Ja jeszcze nie kupiłem, a zamierzam, podobnie jak kilka osób w moim gronie oczywiście wersje na X360. IMHO sprzedaż GTA do końca wakacji na bank (lub 99.9& xF) będzie rosła, Iks tanieje a ludziom nie chce się czekać na wersję PC. Wytrwałym i cierpliwym składam gratulacje/kondolencje/życzę szczęśliwego nowego roku/smacznego jajka etc. niepotrzebne skreśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować