• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
dandanieldan

ToCA Race Driver 2 - Problem z polaczeniem

Pytanie

To znowu ja:D
poniewaz moj temat zostal zamkniety (wpisalbym jeszcze ten problem tam:P) to zakladam nowy temat:)
Mam problem gdy chce pograc on-line. Za kazdym razem gdy chce pograc przez siec to musze stworzyc nowy profil bo inaczej nie zagram (dlatego chcialem zainstalowac patch) pisze ze moj komputer nie moze uzyskac polaczenia czy cos w tym stylu ale ja wiem ze moze(patrz wyzej o tworzeniu nowego profilu). Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.05.2008 o 16:24, dandanieldan napisał:

To znowu ja:D
poniewaz moj temat zostal zamkniety (wpisalbym jeszcze ten problem tam:P) to zakladam
nowy temat:)
Mam problem gdy chce pograc on-line. Za kazdym razem gdy chce pograc przez siec to musze
stworzyc nowy profil bo inaczej nie zagram (dlatego chcialem zainstalowac patch) pisze
ze moj komputer nie moze uzyskac polaczenia czy cos w tym stylu ale ja wiem ze moze(patrz
wyzej o tworzeniu nowego profilu). Pomozcie

ja tez tak mam i nie wiem co z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.05.2008 o 16:24, dandanieldan napisał:

To znowu ja:D
poniewaz moj temat zostal zamkniety (wpisalbym jeszcze ten problem tam:P) to zakladam
nowy temat:)
Mam problem gdy chce pograc on-line. Za kazdym razem gdy chce pograc przez siec to musze
stworzyc nowy profil bo inaczej nie zagram (dlatego chcialem zainstalowac patch) pisze
ze moj komputer nie moze uzyskac polaczenia czy cos w tym stylu ale ja wiem ze moze(patrz
wyzej o tworzeniu nowego profilu). Pomozcie

Są gry, które wymagają zarejestrowania własnego profilu na oficjalnej stronie gry sprawdź czy TOCA do takich nie należy. Poza tym może masz coś w kompie zablokowane w sensie z internetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować