Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść nowin z imprezy PlayStation Day

38 postów w tym temacie

Choc nie posiadam PS3 to ciesze sie, że sony coś robi żeby rywalizowac z M$ (my na tym możemy tylko skorzystac). Co do gier jedni czekają na MGS4, a inni (w tym ja) na Falbe 2 i GoW2 or dodatki do GTA IV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te sixaxisy to niewypał. Sony o tym wie i próbuje się ich pozbyc, po co inaczej umieszczali by je razem z MGS4. Takie jest moje zdanie.
Ja wybrałem X360 bo bardziej od MGS-a czy Killzona 2 interesują mnie takie tytuły jak Fable 2 czy Gears of War 2.
Ale w przyszłości mam zamiar nabyc również PS3, lecz czekam aż troche stanieje no i mają teraz zamontowac jakieś lepsze chłodzenie w nowych konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że w okolicach września ma wyjść PlayTV na PS3. Takie urządzenie za ~300zł, dzięki któremu będzie można nagrywać programy z TV na dysk konsoli. :) Nie mam wątpliwości - kupię PS3. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw z zasysaxem. Masakra.
Jak zawsze Europa dostanie szmelc, tylko dlaczego?
499 US za 80gb, DS3 + MGS4.
W eu pewno 499 ojro za słabszy dysk, zasysax i gra. BEZ JAJ.
Zresztą, widać co się dzieje gdy konkurencja słabnie. Sony uważa, że zdobyło rynek europejski i daje szmelc.
W US się starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh ten kochany renderek z Killzonka 2 jeszcze wspominam ... oh jak go graficy nienagannie wzbogacili o efekty przy których PS3 by się zaczęła po 10 minutach palić ; )) (hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 19:08, Zenzan napisał:

Oto pełne lekceważenie przez Sony Starego Kontynentu.

Europa dostanie zestaw PS 3 z MGS 4 ? Doskonały żart. Pomijając różnice w kursach walut
(często używane przeliczenie dolar = euro) ile tak naprawdę gracz zaoszczędzi kasy na
takim połączeniu (kilkanaście / kilkadziesiąt złotych) ?

To że MGS 4 jest doskonałym powodem do zakupu konsoli jest oczywiste, ale w porównaniu
z resztą świata Europa wypada jak śmietnik. Sony musi się pozbyć Sixaxisów bo wprowadza
teraz Dual Shocki 3, a więc co robi, wciska je nam na siłę razem z konsolami.


Zgadzam się. To ma być jakiś żart? To taki prezent dla Europy za to że kupiła więcej PS3 niż X360? Zestaw składający się z najsłabszej obecnie wersji PS3 (brak nawet softwareowej wstecznej kompatybilności), MGSa4 i... Sixaxisa? Za 450 euro? Jak widać trzeba gdzieś stary sprzęt opchnąć, a przecież skoro Europa i tak płaci już najwięcej, to niech jeszcze płaci za gorszy sprzęt... Naprawdę kiepski żart, to tak jakby Sony powiedziało: "dzięki, że kupujecie nasz sprzęt, ale i tak mamy was... gdzieś ;P".

Selv

Dnia 07.05.2008 o 19:08, Zenzan napisał:

Zresztą, widać co się dzieje gdy konkurencja słabnie. Sony uważa, że zdobyło rynek europejski i daje szmelc.
W US się starają.


Bardzo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczbowa propaganda sony jak zawsze sprawnie dziala ;] . Ja poczekam z rewelacjami ilosci sprzedanych sztuk od niezaleznych zrodel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 07:47, ROTFL napisał:

To ma być jakiś żart? To taki prezent dla Europy za to że kupiła więcej PS3 niż X360?

Problem w tym, że Sony jak zwykle kręci i podaje nieprawdziwą sprzedaż swoich konsol. Identyczna sytuacja była z PSP, DS był już 7mln na +, a Sony nadal chwaliło się że ma przewagę;D

Sprzedaż PS3 w Europie to 5.2mln, a X360 6.1mln. Sony to najwięksi krętacze w branży gier...
Żenada, po prostu żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż z liczbami to jest tak że każdy kręci:
zieloni podają ilość wypchniętych konsol w świat a nie de facto sprzedanych zaś piano black bawią się na liczbach w ten sposób że twierdzą że sprzedali więcej swoich od zielonych licząć czas obecności na rynku (czyli to co sprzedali konkurenci minus te 14 miesięcy przewagi jaką mieli nad czarnymi)

Zatem Nights64 nie masz racji według czarnych bo ten milion przewagi zielonych to nie jest przewaga bo po prostu dlużej to sprzedawali, w tej samej ilości misięcy sprzedaży czarni upchnęli swojego stafu więcej...

Pokrętne ale prawdziwe.

Wniosek jest jeden pozytywny: czarnym udało się utrzymać lepszą dynamikę sprzedaży, nawet wtedy kiedy zieloni silnie obniżyli swoje ceny. Co jest biznesowo godne pochwały ale w naszym graczowym odczuciu wkurza bo nadal musimy bulić jak za złoto a to tylko czarna zabawka :)

PS: użyłem nazw kodowych by nie wplątać się w fanboyowską pyskowkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę sensu kupowania konsoli Sony nie posiadając telewizora który jest w stanie obsłużyć FullHD,
a i jakiś system 5.1 mile widziany. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam nową plasmę Samsunga 50" :D (PS-50P96FD, nie sugerować się opisem na samsung.pl tam mają przekłamane - zaniżone parametry)

I można wychaczyć już ją za 9 tysi.

Jeden minus, w dzień kiedy słońce świeci to trudno czasem cieszyć się pięknym obrazem :D

A tak na marginesie, toż to oczywiste że jak się chce mieć current genową zabawkę z BluRay''em itp to i TV ma się na liście zakupów?

A teraz pytanie czy to wada platformy Sony?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 11:42, Nights64 napisał:

Problem w tym, że Sony jak zwykle kręci i podaje nieprawdziwą sprzedaż swoich konsol.
Identyczna sytuacja była z PSP, DS był już 7mln na +, a Sony nadal chwaliło się że ma
przewagę;D

Sprzedaż PS3 w Europie to 5.2mln, a X360 6.1mln. Sony to najwięksi krętacze w branży
gier...
Żenada, po prostu żenada...


W sumie to też bardzo możliwe, masz rację z tym że to najwięksi krętacze, więc czemu teraz mamy im wierzyć? W końcu kłamstw na swoim koncie mają masę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować