Zaloguj się, aby obserwować  
Tokkarian

Fristajlo - Program Grupy Operacyjnej

10 postów w tym temacie

Fristajlo jest to emitowany na VIVIE o 21.00 we wtorki program w którym Mieszko parodiuje min. M jak Miłość(D jak Dekiel) czy Włatcy Móch(Krule Komaruf). Zapraszam do komentowania tego pomysłu GO.

Edit: Proszę jakiegoś moda o zmienienie na "grupy" w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj pomyłka i to duża. Muszę Cię poprawić bo pisze się Grupa, ale mam nadzieję że to tylko mały literówka,a wtargnął tak zwany chochlik.
Zatem jeżeli chodzi o sam program to jest całkiem fajny, ale nic nie przebije piosenki "Ugryź Suchara" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupa mułu przykryta kupa gnoju, a następnie kolejna warstwą mułu.... :)

Lansowanie zarówno Grupy Operacyjnej, jak i programów o niskiej wartości intelektualnej przez rodzime stacje muzyczne doprowadziły do tego, że oglądają je tylko gimnazjaliści, którzy jeszcze są na etapie niezdrowego podniecenia związanego z kawałami pokroju pierdzenia przy jedzeniu czy dłubania sobie w nosie przy osobach postronnych.

Nie chodzi, o to że jestem "za stary" już na taki humor, ale zwyczajnie każdy inteligentny człowiek musi przyznać że humor ten jest na poziomie nie pranej od dwóch tygodni skarpetki, dumnie stojącej po środku pokoju... Czyli mogę zarówno na jej widok dostać głupawki-śmiechawki, ale jednak głównie spowoduje ona u mnie uczucie zażenowania i wrzucę ja w końcu do pralki. ;)

Jednak niestety takie "smuty" widocznie cieszą współczesną młodzież i chociażby z tego powodu mają racje bytu...
Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować