Zaloguj się, aby obserwować  
Myniek_rp

Enclave - temat ogólny

295 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2007 o 20:56, lukasz11111 napisał:

Dzięki na to czekałem. Nie moge przejść jednej misji ze znajdowaniem kluczy do świątyni. Gdzieś
pi Underworld. Dzięki jeszcze raz.


Nie ma sprawy... ^^. Ja niedługo znowu zagram, to sobie misje przypomnę... to może będę w stanie niektórym osobom tutaj pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra mówicie, ale pod jakim aspektem??

Wg. mnie najważniejszy aspekt tej gry ( walka ) powinien być najlepiej zrealizowany. Tymczasem jest on... najgorszy! Mamy tu jedynie ciupaninę a ''la Diablo! Sytuacja jest jeszcze gorsza gdy gramy łucznikiem, ta postać jest najtrudniejsza w prowadzeniu, szczególnie, gdy trzeba strzelać w poruszających się wrogów, unikać pocisków wroga i samemu się poruszać.
Grając magiem jest praktycznie to samo, tyle, że ten ma do dyspozycji magiczną tarczę.

Ogólnie pomimo ładnej grafiki i ciekawych poziomów gra jest poprostu... nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówił, że jest to rozbudowany RPG, to tylko gra akcji. Nie widzę również trudności grania łucznikiem - dla mnie ta postać jest właśnie najłatwiejsza w prowadzeniu, trafiam bez problemu, trzeba tylko pamiętać o niewielkim odchyleniu strzał przy łuku (w kuszy to nie występuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka najgorszym elementem tej gry? No cóż... moim zdaniem jest odwrotnie. Nie mam problemów podczas walki, niezależnie, jaką postacią.
Łucznik: Trzeba mieć wprawę, przyznaję... Ale ma się smykałkę do jednych postaci, do innych nie.

BTW: Z tego co wiem... każda postać różni się od drugiej... Zauważyliście te różnice? Bo, np. mag ma większy dmg od druidki, ale ta ma więcej many... Zauważyliście to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, o łucznictwie powiem jedno: łuk:700 złota, strzały: 50 złota, wystrzelić w paladyna siedem strzał naraz: bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 16:33, Akeno napisał:

BTW: Z tego co wiem... każda postać różni się od drugiej... Zauważyliście te różnice? Bo, np.
mag ma większy dmg od druidki, ale ta ma więcej many... Zauważyliście to?

Chyba używają innych zaklęć, ale osobiście nie jestem już tego pewien, przechodziłem Magiem jako spellcasterem i Druidką mi się już nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:05, xDeuSx napisał:

Dobra gra mówicie, ale pod jakim aspektem??

Wg. mnie najważniejszy aspekt tej gry ( walka ) powinien być najlepiej zrealizowany. Tymczasem
jest on... najgorszy! Mamy tu jedynie ciupaninę a ''la Diablo!

No przecież Enclave to h''n''s to czego byś oczekiwał? Rozbuchanej fabuły?

Dnia 08.05.2007 o 17:05, xDeuSx napisał:

Ogólnie pomimo ładnej grafiki i ciekawych poziomów gra jest poprostu... nudna.

Kwestia gustu. Na wolną chwilę i odprężenie jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giera fajna aż się łezka w oku kręci i przypomonają się zarwane noce i wagary które spędziłem przy D2.Ale strasznie ją konsolą czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 16:38, Madoc napisał:

hehe, o łucznictwie powiem jedno: łuk:700 złota, strzały: 50 złota, wystrzelić w paladyna siedem
strzał naraz: bezcenne :)


Fajne. Podoba mi się, ale łuk mógłby być droszszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuu. Wagary? Nie wolno. Ale fajnie sie grało w Diabli II. No morze nie wagarowałem, ale lekcji nie odrabiałem i miałem sporo nieprzespanych nocy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 20:06, lukasz11111 napisał:

> hehe, o łucznictwie powiem jedno: łuk:700 złota, strzały: 50 złota, wystrzelić w paladyna
siedem
> strzał naraz: bezcenne :)

Fajne. Podoba mi się, ale łuk mógłby być droszszy.

ceny były wyssane z palca, chodziło o przesłanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 17:21, DragonLord napisał:

Chyba używają innych zaklęć, ale osobiście nie jestem już tego pewien, przechodziłem Magiem
jako spellcasterem i Druidką mi się już nie chciało.


Nie. Obie postacie mają takie same zaklęcia-różdżki. To nie tutaj jest ta różnica. Zacznę się teraz temu przyglądać. Jeśli cos znajdę, będziecie to mogli zobaczyć na moim "sajcie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować