Zaloguj się, aby obserwować  
Myniek_rp

Enclave - temat ogólny

295 postów w tym temacie

Mam i grałem w tą gierkę ale niezbyt przypadła mi do gustu. Ponieważ nie mogłem tam przejść chyba to był boss, tam jak byłem na moście takim jakby w jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:12, muniok napisał:

Mam i grałem w tą gierkę ale niezbyt przypadła mi do gustu. Ponieważ nie mogłem tam przejść
chyba to był boss, tam jak byłem na moście takim jakby w jaskini.


A wiesz jak się nazywała misja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:46, lukasz11111 napisał:

> Mam i grałem w tą gierkę ale niezbyt przypadła mi do gustu. Ponieważ nie mogłem tam przejść

> chyba to był boss, tam jak byłem na moście takim jakby w jaskini.

A wiesz jak się nazywała misja?

No nie pamiętam. Ale byłem na moście która była otoczona lawą. :)xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:12, muniok napisał:

Mam i grałem w tą gierkę ale niezbyt przypadła mi do gustu. Ponieważ nie mogłem tam przejść
chyba to był boss, tam jak byłem na moście takim jakby w jaskini.


Niech zgadnę-to jest misja,gdzie niemal wszędzie jest lawa?.Weź do ręki Lodowy miecz(Jak nie masz-cofnij się) i baw się w bejzbol-uderzaj z niego małe potworki,przez co zamrozisz je,a następnie wal je w stronę dużego potwora-strzelaj aż zgaśnie.

Fajna gra.Przeszedłem obie kampanie(złych fajniejsza) i najfajniejszy jest stworek,którego można odblokować po skończeniu złej kampanii^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha, ten boss. No trudny jest. Przechodziłęm go chyba z 3 razy.


Ja się zatrzymałem na misji, w której trzeba znaleść części klucza, żeby otworzyć sanktuarium.

Wkurzają mnie ci na dachach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te czarodziejki z homing poision bolts? :P. Fakt, dość trudne, ale wystarczy znać miejsca ich spawnu i potrenować i da się tych kul unikać. Trudne to jest zrobienie tej misji na 100% golda (zebrać cały gold/gemy i ani razu nie zginąć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 20:59, szweider napisał:

> Mam i grałem w tą gierkę ale niezbyt przypadła mi do gustu. Ponieważ nie mogłem tam przejść

> chyba to był boss, tam jak byłem na moście takim jakby w jaskini.

Niech zgadnę-to jest misja,gdzie niemal wszędzie jest lawa?.Weź do ręki Lodowy miecz(Jak nie
masz-cofnij się) i baw się w bejzbol-uderzaj z niego małe potworki,przez co zamrozisz je,a
następnie wal je w stronę dużego potwora-strzelaj aż zgaśnie.

Fajna gra.Przeszedłem obie kampanie(złych fajniejsza) i najfajniejszy jest stworek,którego
można odblokować po skończeniu złej kampanii^^

Aha i to jak mówisz jest najłatwiejszy sposób. No to dzięki za podpowiedź. :)xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:15, DragonLord napisał:

Te czarodziejki z homing poision bolts? :P. Fakt, dość trudne, ale wystarczy znać miejsca ich
spawnu i potrenować i da się tych kul unikać. Trudne to jest zrobienie tej misji na 100% golda
(zebrać cały gold/gemy i ani razu nie zginąć).


A gdzie jest 1 spawn, naszego bohatera?

Ja doszedłem do schodów z kolcami wyskakującymi ze ściany i one właśnie mnie zabiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 21:56, maczeta20 napisał:

za tobą stoi działo, użyk go podchodząc i wciskając "e". potem naceluj i rozwal drzwi.

Hmm podchodziłem do niego i nie było żadnej interakcji - cóż, widocznie źle podszedłem. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 21:58, Piciambeer napisał:

> za tobą stoi działo, użyk go podchodząc i wciskając "e". potem naceluj i rozwal
drzwi.
Hmm podchodziłem do niego i nie było żadnej interakcji - cóż, widocznie źle podszedłem.
Dzięki.



jesteśmy tu żeby sobie pomagać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 19:46, maczeta20 napisał:

> > za tobą stoi działo, użyk go podchodząc i wciskając "e". potem naceluj i rozwal

> drzwi.
> Hmm podchodziłem do niego i nie było żadnej interakcji - cóż, widocznie źle podszedłem.

> Dzięki.


jesteśmy tu żeby sobie pomagać ;]



uważaj, bo jak rozwalisz drzwi to tam nieźle pier....ie, tam ork z bombami lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

halo, kupiłem sobie gamepad manta hunter, normalny gamepad z dwoma analogami - chciałem pograć w enclave na padzie i tu problem - najpierw pozytywne zaskoczenie - wszystkie menusy mogę obsługiwać z pada! nawet moge przełączać opcje analogami. odpalam grę - gamepad nie działa!!
no to wchodzę do konfiguracji sterowania - tam faktycznie ustawione klawisze klawiatury, no to ustawiam sobie jakiś klawisz, chcę przyporządkować przycisk pada - nie działa!! rozumiecie?? ustawiam to padem, gałką wybieram przycisk, nasikam ''kółko'' na padzie, podświetla mi się dana akcja żeby nacisnąć przycisk kontrolera, ale tu już reaguje tylko klawiatura! to jakieś chore!! to gra z xboxa, widać że pada rozpoznaje bo w menusach mogę zrobić wszystko padem oprócz przyporządkowania przycisków - jakiś pomysł?? to sa jaja normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować