Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powiedzcie "cześć" czwartemu Doomowi

63 postów w tym temacie

Pewnie Carmack znow przylozy sie do miazdzacej oprawy graficznej :D ale oby fabuly i calej reszty nei spartolili bo straci na grywalnosci :( Choc nie powiem ze DOOM3 pomimo iz byl krytykowany to potrafil straszyc a o to chyba tworcom chodzilo :D Mysle ze jak wyjdzie DOOM4 to uuu obawiam sie co do wymagan sprzetowych :( Mam nadzieje ze na moim lapku choc na mediumie pogram :D w co watpie hehe i oby nie robili silnika pod nvidie bo jak pamietam to D3 pod GF-y chodzil szybciej :/ No czekam z ciekawoscia na pierwszego trailera :D i obysmy nie czekali na niego kilka(nascie) latek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Zaitsev, za te komentarze & podsumowania normalnie bym się oświadczył, gdyby płeć mi pozwalała... ^^'' Ale w tym wypadku odpowiedź jest łatwa: czarny ekran - najjaśniejsze umysły. Prosta zależność... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-life 2 był lepszy od dooma i od FC. Fabuła świetna,wciąga, grafika no i ta fizyka. Jak by zrobili z niego film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:45, MaTkiTy napisał:

Do TigerXP .Far cry zjadał half life-a 2 ??!!.Według mnie to HL2 kopał tyłek FC.


Dlatego szanowny kolego napisałem że cała moja wypowiedź to moja subiektywna ocena. Jednemu bardziej się podobał FC (mi), innym bardziej HL2 (Tobie), a jeszcze innym D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jestem dość zaskoczony ;] Ale ok, Doom''a 3 wspominam dość dobrze. Choć większość wspomnień z tą grą spowija ciemność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo dobrego słyszy się o tej serii, chętnie bym zagrał w poprzednie części, ale na rynku nie ma chyba żadnej reedycji... Tak czy inaczej - do premiery "czwórki" minie jeszcze trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Doom 4 będzie takim przełomem wśród gier FPS jak jego pierwsza część. Natomiast chyba jasne jest to, że od fabuły dużo wymagać nie można - wcale się nie zdziwię, gdy usłyszę tą samą bajkę o Marsie i demonach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby Doom 4 był mroczniejszy od 3, no i oczywiście dłuższy z bardzo wciągającą fabułą gdzie cały czas się coś dzieje, mam nadzieję że się wywiążą z tego i stworzą bardzo dobrą gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już było wiadome że DooM 4 będzie dziać się na Ziemi, DooM 1 był na Marsie, Doom 2 był na Ziemi, DooM 3 na Marsie, więc DooM 4 znów na Ziemi, tak jak DooM 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o tym na stronie CDA przeczytałem i się okrutnie podjarałem... Nie wiem dlaczego, ale mam takie głupie uczucie, że po słabszej trzeciej cześć czwórka zmiażdży doszczętnie i przywróci Dooma na tron króla FPS''ów. Ja po prsotu ciągle wierzę w tych ludzi i tą markę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 16:40, tomas92 napisał:

Dużo dobrego słyszy się o tej serii, chętnie bym zagrał w poprzednie części, ale na rynku
nie ma chyba żadnej reedycji... Tak czy inaczej - do premiery "czwórki" minie jeszcze
trochę czasu :)


Tu masz wszystkie stare DOOM-y w reedycji za 15zł http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/14102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować