Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powiedzcie "cześć" czwartemu Doomowi

63 postów w tym temacie

Mi się Doom3 nie podobał, uważam że swój w miarę dobry sukces zawdzięcza tylko popularności wyrobionej przez poprzednie dwie części.
Niektórzy pisali że można się było przestraszyć... po włączeniu gry nie zdarzyło mi się to gra w nocy także nic nie zmieniła, ponad to gra monotonna nawet walka z ostatnim przeciwnikiem polegała praktycznie tylko na faszerowaniu go wszelkiego rodzaju pociskami.
Przeszedłem raz i nie nigdy nie naszła mnie ochota na powrót do tej gry.
Osobiście trzecią odsłonę oceniam bardzo krytycznie.

Przyznam jednak że mam nadzieję iż czwórka przywróci blask serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Doom 4 będzie takim samym rozczarowanie co Doom 3. Tamta gra była po prostu zbyt długo tworzona. Pamiętam jeszcze te pierwsze zapowiedzi o "pełnym wykorzystaniu możliwości GF3" ;), albo o tym, że gra miała być tak straszna, iż sami twórcy mieli się bać w nią potem grać. A kto w ogóle jeszcze dzisiaj w to gra? No właśnie... Po premierze jakoś dość szybko o grze zrobiło się cicho. Może z Doom 4 byłoby podobnie, ale raczej takiego rozczarowania już nie będzie bo i niecierpliwego oczekiwania graczy już zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że miałem nadzieję kiedyś, że DOOM3 będzie hitem jednak był "straszny" w sensie do dupy... Napewno nikt nie będzie tak czekał na wydanie Dooma 4, ale mimo wszystko może to być dobra gra która NAJPRAWDOPODOBNIEJ utrzyma się stanowczo dłużej noż niesławna trzecia odsłona serii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować