Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Można już zamawiać grę Iron Man

30 postów w tym temacie

Jak większość przedmówców uważam film Iron Man (ejej, nie żadne ściąganie, na premierze byłem! :P) za świetny film na podstawie komiksu, jak dla mnie najlepszy ze wszystkich, na równi z Daredevilem.
A recenzjami w IGN i Gamespocie bym się nie kierował... chociaż, brak demka to poniekąd kupowanie kota w worku, ale pewnie jakiś mój naiwny kumpel kupi bez zastanowienia to sobie u niego przetestują... Ale na gameplayach wyglądało to na fajną siekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie tej gry!! Sega skopała konwersje, gierka wygląda gorzej niż ta na ps2, zasięg widzenia jest tak mały ze można na coć wpaść podczas latania, brak jakichkolwiek efektów graficznych, twórcy zapomnieli co to pixel shader, efekty wybuch jak z przed 10 laty;p Miałem nadzieje że będzie w co pograć, a gdy zobaczyłem to u kumpla nie mogłem uwierzyć, Spider man 2 na pc jest o niebo lepszy od tego, a transformery to już w ogóle. Co gorsze Sega robi jeszcze Hulka jak zrobią z nim coś takiego o powinno się spalić ich firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zwrocic uwage kilka rzeczy ktore mnie niepokoja i dotycza PCtowej wersji gry Iron Man
Wnioskujac z licznych materialow video umieszczonych przez zagranicznych graczy na serwisie YouTube wyglada na to ze Sega zakpila sobie z graczy i sportowala na PC wersje z Playstation 2 albo Wii. Jesli to bylaby prawda dlaczego wiec CDP umieszcza na swojej stronie materialy niezgodne ze stanem faktycznym ? http://www.gram.pl/prod_8Q7qJ,0_Iron_Man.html
screeny ewidentnie pokazuja co innego niz filmiki z gameplay. Czy jest to kwestia zlego doboru materialow na strone www czy moze sami nie mieliscie jeszcze okazji zagrac w PCtowa wersje Iron Man''a ?
Ta gra prezentuje sie na filmikach koszmarnie, brak obslugi shaderow, oszczedne efekty graficzne. To nawet nie jest poziom PS2, plywajace tekstury sprawiaja wrazenie gry z PsOne.
Czy ktos rozwieje moje obawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Paladynka ! Jesteś super ! Lepiej bym tego normalnie nie ujoł ! A po za tym gra na podstawie filmu jest grą do niczego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 09:47, remalweq napisał:

Czy ktos rozwieje moje obawy ?


Nawet nie zawracaj sobie głowy tą grą, ssie tak samo na konsolach jak na PC, a co to za różnica czy PC dostał port jednej z najgorszych gier roku z gorszą grafą czy z lepszą, skoro sama gra ssie na maksa? Nie daj się naciągnąć na kupno chłamu, tylko dla tego że stoi za nim dobry film, czy postać która lubisz. Trzeba pokazać developerom że chłamu nikt nie kupi, bo jak ludzie na to pójdą, to jaki oni mieliby powód, żeby takiej praktyki nie kontynuować?

Apel: Nie kupujcie tej żałosnej obrazy rozrywki elektronicznej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 11:35, ROTFL napisał:

Apel: Nie kupujcie tej żałosnej obrazy rozrywki elektronicznej! ;)

Popieram. Wersja na current geny jest żałosna, inne pewnie są jeszcze gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na PeCecie jest straszna - grafika rodem z 2002 roku (chociaż i wtedy pewnie gry miały ją o niebo lepszą). Poza tym jest BARDZO krótka - całość zaliczyłem w około 3 godziny! Ta sama gra na next-geny różni się tylko grafiką - gameplay jest podobny a może i nawet jeszcze gorszy... Oby inna gra na podstawie komiksu Marvela i filmowej licencji (Incredible Hulk) nie była tak sp...aprana ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować