Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowy Władca pierścieni

29 postów w tym temacie

pepsi

The Lord of the Rings: Conquest w produkcji! Nowa gra w uniwersum Władcy pierścieni pozwoli graczom wcielić się w wiele znanych postaci oraz uczestniczyć z widowiskowych bitwach z udziałem nawet 150 jednostek występujących jednocześnie na ekranie. Projekt studia Pandemic ukaże się tej jesieni na platformach PC, X360 i PS3.

Przeczytaj cały tekst "Nadchodzi nowy Władca pierścieni" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uhuhu, taki Battleront osadzony w świecie Tolkiena? grałem w Battlefronta na tych dużych mapach i muszę przyznać, że rozpierducha była przednia, więc co dopiero z orkami, goblinami, trollami, krasnoludami, elfami itd.:D Do tego ten system, który pozwala na granie postacią z filmu w SW:BF był bardzo udany.
Ciekawi mnie tylko czy będą też walki inne niż na ziemi. W SW:BF był typ gry, gdzie latałeś stateczkami w kosmosie i rozwalałeś okręty, więc może w LotR:C będzie jakiś typ gry walki powietrznej, gdzie jedni będą latali nazgulami, a drudzy na gryfach :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zapowiada się ciekawie. Zawsze lubiłem SW:Battlefront, a taki Tolkienowy odpowiednik to napewno będzie coś...jeszcze z tą graficzką, którą widać na screenach, mua.

@haryjesion - ty nie marudź, bo te 2 gry które wymieniłeś to RTS''y z prostymi modelami, a to będzie taki Counter-Strike czy Battlefield na większą skalę. Nie grałeś nigdy w SW:Battlefront?

@MacJak - Jeśli już to na Orłach...nie przypominam sobie żeby w świecie Tolkiena były gryfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna komercjalizacja Tolkiena. A gdzie gry po prostu przygodowe? WP oraz Hobbit, to książki o głównie przygodzie, a nie o masowych bitwach. No i gdzie zniknęły zagadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to i tak Tolkien by się w grobie przewrócił wiedząc, co dzieje się z jego dziełami... Tak jak napisał Olamagato, z chęcią zobaczyłbym coś bliższego głównym założeniom książki... A odchodzenie od tego, co napisał autor? Dla mnie to pójście na łatwiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego powyżej trafił w setno (tak mi sie przynajmniej zdaje ) na takągre czekałem od bardzo dawna , niech znowu zgadnę : wymagania nie będą małe , ale grafika ze screenów jest super ! Mam nadzieje że będzie kosztowała 79.90 lol ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 09:27, Olamagato napisał:

Kolejna komercjalizacja Tolkiena. A gdzie gry po prostu przygodowe?


Żyją sobie w swojej niszy i mają się całkiem dobrze. Inna sprawa, że nie są oparte na Tolkienie bo: licencję filmową ma EA, a licencję książkową - Turbine. A ostatnie RPG-i oparte na powieściach Mistrza ukazały się jakoś na początku lat 90. A przygodówki tolkienowskie były tekstowe, o ile dobrze pamiętam ilustrowane pojedynczymi statycznymi obrazkami. Ja sam miałem przyjemność grać w takiego Hobbita, ale przyznam szczerze, że nie miałem cierpliwości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bitwy aż do 150 nie robią na mnie większego wrażenia... Ale jako fan twórczości J.R.R. Tolkiena gra z pewnością zagości na moim dysku twardym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że prace nad nowym LoTR zostaną ogłoszone właśnie w tym okresie ;-)

Jak dla mnie - bomba. Co prawda nie jestem jakiś zagorzałym fanem Tolkiena i ogólnie Władcy Pierścieni, ale mimo to i tak gry, książki oraz filmy na podstawie LoTR dotychczas mi sie podobały. Nowa odsłona Władcy pierścieni zapowiada się fajnie, choć jak na razie za dużo nie wiemy. Po screenie sam stwierdzam, że ten tytuł raczej przypadnie mi do gustu :) Fajnie, że będziemy mogli jeździć na koniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje.

"Wielkie" bitwy obejmujące, aż 150 jednostek w porównaniu do hord kilkudziesięciu tysięcy, które występowały w książce to strasznie mało... i ta grafika:P ale przynajmniej pewnie ją poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować