• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kuc93

www.muonline.com -------> POMOCY

Pytanie

Sciągnołem klienta ze stronki lecz nie umiem sie zarejestrowac :P (nie umiem Anglika)

PROSZE, POMOCY !!

Co mam wpisać w poszczegulne rubryki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

jak by napisali Acount i Pasword to lepiej by bylo... a tu nachrzanili ze jedna rubryke cos zle wpiszesz i cała rejestracja nieudana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pysiek piszesz na te moje gg czy nie ?? :P a jak masz problem z odszukaniem mnie to podaj swoje gg to sie do Ciebie zglosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To powiecie mi czy nie ?? :P

Widziałem też link do Polskiego Globala :P... Zna moze ktos ?? Ale czekam na Odp. na pierwszego posta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

OK, wszystko juz doszedłem sam :P Tylko niewiem gdzie sie wpisuje chaslo ^^ wypełniam to wszystko włanczam gre wpisuje login i haslo i wyskakuje ze mam zle haslo... :P Wienc gdzie dokładnie sie wpisuje haslo do otpalenia konta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.01.2006 o 15:03, kucyk12 napisał:

OK, wszystko juz doszedłem sam :P Tylko niewiem gdzie sie wpisuje chaslo ^^ wypełniam to wszystko
włanczam gre wpisuje login i haslo i wyskakuje ze mam zle haslo... :P Wienc gdzie dokładnie
sie wpisuje haslo do otpalenia konta ??


Hmm... no hasło, które wcześniej sobie sam ustawiłeś wpisujesz podczas logowania do świata, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiedziałem ze rejstracje są az tak skomplikowane. Poza tym nie masz w domu słownika albo czegoś innego?? Jak nie to w necie tez wiele rzeczy znajdziesz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wszystko jest ok rejestracja udana... Ale jak chce wejsc na swoje konto to wpisuje haslo co podałem przy rejestracji i wyskakuje mi ze złe haslo :(...
Wie ktoś jak sie zarejestrować zeby wszystko było OK ?? POMOCY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Żaden mail do mnie nieprzyszedl...

Ale mam pomysł.. :P Moze ktoś załozy mi konto, poda dane zmyslonego człowieka a link i haslo mi poda przez gg, a haslo sobie zmienie na stronce ;] Jak cos to moje gg ----> 6478773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.06.2006 o 20:22, Bafi Magii napisał:

Prosze was prosze gdy gralem wyskoczył mi bład i coś takiego pisze Data/World23/EncTerrain23.map
file corrupted GRAm NA SERVIE MUnia


Ten plik jest chyba uszkodzony. Spróbuj przeinstalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować