Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2009 o 10:16, Marcin08 napisał:

Czy gra jest już dostępna w empikach? Bo meczę demo, coraz krócej można grać i ostrze
sobie zęby na pełną wersje.
A tak przy okazji muszę przyznać że gierka jest ładnie zoptymalizowana, na moim laptopie
chodzi w max pełnych z max aa praktycznie bez zaciachów...


Dziś polska premiera ale nie sądzę aby tak szybko było , jak ja chciałem kupić Prince of Persia w dniu wydania to w Empiku jej jeszcze nie było, ale to zależy pewnie od wielkości miasta.W takiej Warszawie na pewno będzie dostępna
w mniejszym mieście takim jak moim niewiadomo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 17:38, Zauri napisał:

ja mam te dedykowane pod GTA :) moj nick to ZAURI_POL :D ale dziwny ten freeburn jest
:P taki inny...


Zalogowałem się wczoraj wreszcie na serwer (firewall mnie jakoś dziwnie nie puszczał) i nawet udało mi się na moim iPlusie do freeburna wejść:). Raz co prawda mnie wywaliło, ale potem troszkę sobie pojeździłem, tylko mi się limit skończył i na razie muszę odpuścić:(((

Mój nick to AdamSloma, jakby ktoś chciał mnie do znajomych dodać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pograłem w Burnouta ok 4h. 3 w tribie single i 1 we freeburn online. Cóż, w multi jest niesamowita, single chyba tylko po to żeby zapoznać się z modelem jazdy i zdobyć wózki : )

Jedno pytanko: czy można stworzyć dwa różne profile w trybie single? Bo mój brat chciał sobie sam pozdobywać wózki i zdobyć wyzwania. Przeszukałem chyba wszystkie opcje i nic nie znalazłem, a po założeniu nowego konta online po prostu zmienia się podpis na prawku jazdy, i nic więcej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 20:50, ziemia1993 napisał:

Jedno pytanko: czy można stworzyć dwa różne profile w trybie single? Bo mój brat chciał
sobie sam pozdobywać wózki i zdobyć wyzwania. Przeszukałem chyba wszystkie opcje i nic
nie znalazłem, a po założeniu nowego konta online po prostu zmienia się podpis na prawku
jazdy, i nic więcej... :/

Niestety, nie można. Taka kolej rzeczy związana jest z tym, że profil gry przypisuje do profilu użytkownika systemu operacyjnego, co jest trochę dziwne w dzisiejszych czasach. Jedyne wyjście to nowy użytkownik systemu operacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja jest cudna dobrze że nie zrąbali jej jak w GTA4 :/ Gra mi śmiga na niskich ale spróbuje potem na średnie przestawić ciekawe co wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, kolejny "must have", a ja nie mam kasy i szczerze nienawidzę EA. Jak jest z zabezpieczeniami? Znów wrzucili jakieś wkurzające ograniczniki, miliony różnych kodów, piętanście rejestracji itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic z tych rzeczy, na poczatku zakladasz tylko profil online, podajesz mejla, haslo, login itp. i juz masz konto :D zadnego badziewnego Live! czy tez DRM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś przez sieć tak na poważnie, żeby pozaliczać wyzwania? Bo z tego co widzę, to większości zależy tylko na tym, żeby "takedown''ować" innych graczy... Gdyby ktoś był chętny to podać tutaj nick i do zobaczenia w grze. ;] Mój nick w Burnout''cie to Erunn0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, sorry za głupie pytanie ale.... jak mam włączyć jakaś przeglądarkę serwerów czy coś, żeby pograć po necie z innymi? :)
Mój nick: Daniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grą :/ ponieważ nie moge skonfigurować pada jest podłączony,sterowniki zainstalowane w pesa i innych grach działa jak należy nie wiem o co chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 11:35, The GaM3R napisał:

Optymalizacja jest cudna dobrze że nie zrąbali jej jak w GTA4 :/ Gra mi śmiga na niskich
ale spróbuje potem na średnie przestawić ciekawe co wyjdzie :)


Mi na e4500, GF 8500GT i 2gb RAM śmiga na wysokich detalach (bo są jeszcze najwyższe) w rozdzielczości 1440x900 i 4 poziomie AA :)
Nawet na takiej karcie gra śmiga dobrze, średnio mam około 30-40 FPS co wystarczy do gry bez zacinania :)
Oczywiście gdy zmniejszę rozdzielczość do mniejszych grę uruchamiam na najwyższych detalach.
Wreszcie jakaś dobrze zoptymalizowana gra ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 15:37, Warrior Within napisał:

W recenzji w CDA dali w minusach że nie da się grać na laptopach. Ktoś wie na ile to
prawda?

w sumie tylko w demo, ale grałem, w maksymalnych detalach i maksymalnym AA, i tylko momentami przycinało i to nieznacząco... też się obawiałem, dlaczego podali to w minusach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 15:48, Ecko09 napisał:

Jak tam soundtrack w grze? dobry czy raczej beznadzieja?

Między innymi...
Guns N Roses - Paradise City
Avril Lavigne - Girlfriend

Poza tym to Vivaldi i Mozart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 15:37, Warrior Within napisał:

W recenzji w CDA dali w minusach że nie da się grać na laptopach. Ktoś wie na ile to
prawda?

Gram spokojnie. Wersja 1.01, na Toshibie Satellite A300-15B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 16:17, bartek_kawa napisał:

Gram spokojnie. Wersja 1.01, na Toshibie Satellite A300-15B

Dzięki wam za info. Mam skoro u ciebie działa spokojnie to nie powinienem mieć problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować