Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Ha, mam już Inferno Van''a. ;D Takedowny'' tym bydlakiem to masakra, kosze przeciwników jak mi sie podoba. ;D Miałem zrobić 22 takedown''y, a tak sie rozpędziłem że nabiłem 47. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ihaaa. Wczoraj dostałem Takedown''a (Nie mylicie się, to jest AUTO!!!). Z kolegą poszliśmy na multi. Rzeźnia. Wzięliśmy tryb ściganego na lotnisku, a potem różne takie rzeczy. Najciekawsze jest to, że z większośći "dzwonów" Takedown wychodzi tylko na "odjazd".

W końcu wszystkie skocznie zrobione. Ale nagroda jest trochę niewarta tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 20:57, Michał Raven napisał:

> Mam problem z moim Burnoutem. Po intrze wyswietla sie znajnodoanie serwerow i gra
przestaje
> pracowac (czarny ekran) co moze byc przyczyną ? za slaby sprzet ?
Podaj jakiego masz kompa, bo w ciemno to za wiele nie da się powiedzieć.



Microsoft Windows XP SP2

Intel Pentium 4 CPU 3.06Ghz

1 GB Ram

Ati Radeon X1650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 13:59, Adam Słoma napisał:

Noooo, Takedown 4x4 jest suuuper. Mocny jak cholera i da się nim normalnie skręcać:)))



Grasz na multi czasem? Moglibyśmy kiedyś zagrać :) Jak co to możesz pisać na gadu gadu jak masz


Spoiler

8274993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:50, Bartkula napisał:

Czemu nie ma kierowcy?

Głównie dlatego, że gra dostałaby większy rating wiekowy.

Dnia 19.02.2009 o 15:50, Bartkula napisał:

A da się włączyć prędkościomierz?

Nie ma go w grze.

Pawlo45
IMHO za słaba karta graficzna i dlatego. Ewentualnie sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:53, danielbr napisał:

Nie wiem w ogóle jak można porównywać Burnouta z GTA...przecież to całkowicie inne gry...


Jak ktoś lubi jątrzyć i wsadzać kija w sprychy, to i Burnauta z GTA będzie porównywał. Ale to już tylko jego problem;)

http://www.youtube.com/watch?v=TUMmCWHELLg - Kitano Touge Sport. Zajebisty do driftów, to właśnie nim da się kilometrowe drifty robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 16:28, Adam Słoma napisał:

> Nie wiem w ogóle jak można porównywać Burnouta z GTA...przecież to całkowicie inne
gry...

Jak ktoś lubi jątrzyć i wsadzać kija w sprychy, to i Burnauta z GTA będzie porównywał.
Ale to już tylko jego problem;)

http://www.youtube.com/watch?v=TUMmCWHELLg - Kitano Touge Sport. Zajebisty do driftów,
to właśnie nim da się kilometrowe drifty robić:)



O tak...przed chwilą mi się odblokował :)
PS.Filmy robisz frapsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 16:28, Adam Słoma napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=TUMmCWHELLg - Kitano Touge Sport. Zajebisty do driftów,
to właśnie nim da się kilometrowe drifty robić:)


Chyba najbardziej wkurzający samochód w grze i to nie ze względu na to jak jeździ, tylko jak straszny pisk jaki wydaje silnik podczas jazdy bez dopalacza...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 17:34, Adam Słoma napisał:

Tak frapsem, chociaż coraz bardziej się zastanawiam nad iksfajerem...


Jak ja robię filmiki xfire''em to strasznie tracę na jakości filmiku. Chyba, że to tylko u mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z Was już pewnie wie, jak zrobić nielimitowany drift. Wystarczy znaleźć sobie trochę miejsca (np. stadion Wildcats) i wcisnąć kierunek (strzałka lewo lub prawo) + gaz (A) + hamulec (Z).

Poza tym miałem formatowanie komputera i niestety moje zapisy gry się straciły. Miałem już licencję Burnout i ok. 115 konkurencji do Elite. Szkoda, ale... ściągnąłem sobie 100-procentowy zapis i mam wszystkie samochody. Ale nie mam przez to co robić... No oczywiście pozostaje Online - tyle dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 23:51, Grinczar napisał:

Większość z Was już pewnie wie, jak zrobić nielimitowany drift. Wystarczy znaleźć
sobie trochę miejsca (np. stadion Wildcats) i wcisnąć kierunek (strzałka lewo lub prawo)
+ gaz (A) + hamulec (Z).


O, a tego to nie wiedziałem... ja półtoramilowy drift zrobiłem na którymś większym skrzyżowaniu właśnie tym Kitano Touge Sport, używając tylko gazu. Ale w końcu jakiś samochód mi przeszkodził i tylko półtore mili wyszło, bo tak to można kręcić się w kółko do usranej śmierci;p
Mi brakowało 71 wyścigów do Elite jak zgubiłem sejwa...

mateuszencja
Dla mnie fraps zmniejsza od razu rozdziałkę o połowę, ale jakość jest super (ok. 1Gb zajmuje minuta filmu w rozdziałce 720x450x50fps). Potem Rad Video Tools konwertuje to kodekiem H.264 (jest w K-lite codec paku) zmniejszając do 25fps i wychodzi mi minuta poniżej 30 Mega. Można jeszcze ustawiać jakość przy konwertowaniu, ale moim zdaniem 22,5 jest optymalne. Któryś tam filmik wrzuciłem na youtube w lepszej jakości i nie było widać żadnej różnicy, a plik do wysłania ważył dwa razy więcej...

MichSur
No trochę piszczy, ale żeby aż tak strasznie to nie... no chyba że ja już przygłuchy jestem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już się zalogowałem na tej stronce to może ktoś pomógłby mi z rzeczą której nie ma w poradniku GRY-ONLINE. Mianowicie nie mam absolutnie żadnego pomysłu jak wykonywać rozwałki na danych ulicach. Jakieś rady? Za co są mnożniki? Jak sterować samochodem? Wszystko.

I co to są te rekordy uliczne (64)?

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 12:03, YahooPL napisał:

/ciach/


Jeśli chodzi o rozwałkę

Za normalne auta są pieniążki od 1000$ do iluś tam. Rozwalaj każdy po drodze. Autobusy dodają +1 do mnożnika. Koniecznie je niszcz. Jeszcze możesz znaki drogowe niszczyć jeśli nad nimi jest jakaś sumka. Czy po prostu wszystko niszcz :P

A rekordy uliczne to są właśnie te rozwałki i rekordy czasowe. Czasowe są łatwe, ale rozwałka czasem już trudna. Ja np: nie mogę zrobić 1 500 000 mln pkt :/. Niektóre te rekordy są przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować