Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2009 o 17:49, krl_krl napisał:

Potrzebuję 2 osób do zaliczenia kilkunastu wyzwań freeburn. Ktoś chętny?
E: obecnie nie mam mikrofonu


Chętnie pogram,mój Xfire : danielbr1 lub gg:5551458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w to nie grałem, ale chcąc grać online pokazuje mi, że trzeba ściągnąć nową aktualizację. Wie ktoś co ona daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 09:57, PJ_MW napisał:

Ja ostatnio w to nie grałem, ale chcąc grać online pokazuje mi, że trzeba ściągnąć nową
aktualizację. Wie ktoś co ona daje?

Wersja 1.1.0.0? Dodaje nowe samochody z dodatków Toys Pack, Legendary Cars oraz Boost Pack. Żeby nimi móc jeździć trzeba je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pewien mały problem, nie przeszkadza on w rozgrywce jednak był to fajny hm... dodatek. Chodzi mi o DJ-a Atomica (czy jakoś tak). Zamilkł na wieki... ;)
"Świeżo" po instalacji było wszystko ok jednak tydzień po niej przestał sie odzywać.
Myślę że to jakiś błąd w grze, ale czy da się go usunąć bez konieczności przeinstalowania? DRM bardzo mnie motywuję żeby nie szastać z instalacjami. ;)

Screen z gry prawie jak Toy ;)
http://img99.imageshack.us/img99/7674/prawiejaktoy.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 12:28, error721 napisał:

Mam pewien mały problem, nie przeszkadza on w rozgrywce jednak był to fajny hm... dodatek.
Chodzi mi o DJ-a Atomica (czy jakoś tak). Zamilkł na wieki... ;)
"Świeżo" po instalacji było wszystko ok jednak tydzień po niej przestał sie odzywać.


O, to ciekawe, bo ja tez ostatnio zauważyłem, że Atomica przestał się u mnie odzywać w trakcie jazdy. Zapowiada jedynie wyścigi... Mam już przegrane prawie 40 godzin i Burnout Licence, jeśli to ma jakieś znaczenie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gra zawiesz mi się na ekranie na którym zaczyna grać piosenka "Paradise City". Nie wiem co może pomóc, reinstalacja gry i skanowanie antywirusem nic nie wykazało. Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ error721 i Linux_M
DJ Atomica przestaje gadać po zdobyciu Licencji Burnout. zawsze. niestety nie wiem jaki jest tego powód, może po prostu uznano że był on pomocą dla "początkujących" i że zdobycie Burnout License oznacza że początkującym się nie jest.
@ Roki26 nie wiadomo kiedy będzie można zakupić Big Surf Island na PC. na oficjalnej stronie brak jakichkolwiek informacji czy coś się będzie działo na PC, o Cops N Robbers też nie ma informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zacna, szczególnie kraksy, ale ku mojemu niezadowoleniu, szybko mi się znudziła i teraz żal mi tej stówy nań wydana. Choć i tak, podziw dla twórców, bo to jedyna (z wyjątkiem Most Wandeta i Undergrounda 2) moja gra wyścigowa, w którą grałem dłużej niż godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 23:43, PRaefiguratiO napisał:

Gra zacna, szczególnie kraksy, ale ku mojemu niezadowoleniu, szybko mi się znudziła i
teraz żal mi tej stówy nań wydana. Choć i tak, podziw dla twórców, bo to jedyna (z wyjątkiem
Most Wandeta i Undergrounda 2) moja gra wyścigowa, w którą grałem dłużej niż godzinę.


A to więcej niż godzina z tą grą, na pewno warta jest stówkę;p A ja już tak dawno w nią nie grałem, że prawie zapomniałem jaka zajebista ona jest:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta Gra jest Pro :D Lepsza niż te Need For Shity Speedy robionę niczym Simsy co roku na masową skalę.. Grafa Cudna nawet lepsza chyba od Undercovera jeśli się gra na full.. (Ogólnie Zacna Grafa) No i te Kraksy.. TakeDown :d to jest to Wyścigi też są Gozu ja jak jestem na Ciśnieniu to zawsze sobie w to pogram. Porozwalam Pare fur i już mam lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super pięknie z Paradise, ale to zupełnie inna bajka niż NFS Undercover i Underground i Most Wanted.
W ogóle wszystkie te gry są jakby z innych bajek i nie DA SIĘ ich porównywać.
Paradise się często nudzi i najfajniejszym sposobem jest czasem od niej odpocząć i wrócić np. po miesiącu do gry ^^
Klimat jest nieziemski a własne marki wozów są czymś genialnym, choć czasami po prostu chce się przejechać prawdziwymi superautami takimi jak lambo, R8, nissan GT-R, mclaren itd.

----------------------------
A do tematu to mam taki problem. Wszystko super już prawie mam... tylko nie mogę znaleźć jednego skoszenia w Harbor Town. Tu wielka prośba, żeby ktoś napisał gdzie miał problem albo gdzie jest skoszenie w trudnodostępnym miejscu. Tak, przejeżdżając po Harbor Town nigdzie nic nie widać. W nocy, kiedy widać je najlepiej. I tak, znalazłem już to skoszenie w KAMIENIOŁOMIE. Jakieś pomysły? :)

Nie chce mi się już szukać z tą mapką która krąży po sieci, bo całą resztę(prócz tego ostatniego) wykosiłem co do jednego i już nawet nie wiem gdzie jest skrót a gdzie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 23:19, rtyrtyrty napisał:

@ error721 i Linux_M
DJ Atomica przestaje gadać po zdobyciu Licencji Burnout. zawsze. niestety nie wiem jaki
jest tego powód, może po prostu uznano że był on pomocą dla "początkujących" i że zdobycie
Burnout License oznacza że początkującym się nie jest.



Jeśli to prawda to WIELKIE DZIĘKI! ;)
A jużpowoli przybierałem się do przeinstalowania Burnouta...

P.S. Rzeczywiście mam już licencję kategorii Burnout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Przez przypadek gra mi sie zaktualizowała . i teraz żeby grać musze zarejesrowac gre , tyle że to PIRAT .prosze pomóżcie . GDZIE MAM ZAREJESTROWAĆ GRĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 19:03, yamakas2009 napisał:

Mam problem.Przez przypadek gra mi sie zaktualizowała . i teraz żeby grać musze zarejesrowac
gre , tyle że to PIRAT .prosze pomóżcie . GDZIE MAM ZAREJESTROWAĆ GRĘ !!!!


lol... wpadłeś ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 19:03, yamakas2009 napisał:

Mam problem.Przez przypadek gra mi sie zaktualizowała . i teraz żeby grać musze zarejesrowac
gre , tyle że to PIRAT .prosze pomóżcie . GDZIE MAM ZAREJESTROWAĆ GRĘ !!!!


Na witrynie EA gdy juz kupisz oryginal. A piratow na tym forum nie lubimy - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować