Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2010 o 13:51, Michal_Raven napisał:

> jak zrobic ostre parkowanie ?
Musisz zaparkować pomiędzy dwoma samochodami na ręcznym. Jedziesz wolno, widzisz miejsce,
dajesz ręczny i powinno Cię postawić w samym środku.

Nie ma to jak zrobić 100% co nie?

Dnia 25.04.2010 o 17:05, Numenpl napisał:

> Mam dziwny problem. Jak wchodzę w opcje i chcę zmienić ustawienia audio, video,
to mnie
> wyrzuca z gry z błędem .exe...Ktoś miał? Gra oryginalna, system to Seven 64
Ja tak mam gdy jestem online to samo na laptopie z Win7 to taka fuszerka jak to klatkowanie
przy 60 fps!!

Ja się spotkałem z takim przypadkiem, że wywalało z błędem Windows tylko po wybraniu opcji audio (a wideo było dobrze). Ktoś temu komuś podczas gry wytłumaczył, że nawet jak ma się oryginalną grę, ale piracki Windows 7, to tak się właśnie robi (ale z XP tak nie ma, nawet z pirackim, chyba ktoś inny mówił). Część opcji można ustawić na szczęście bez wchodzenia do gry (w katalogu z grą ikonka BurnoutConfigTool).

Ostatnio wróciłem do gry. Napisałem do EA, bo miałem problem z kluczem do gry(wcześniej na moim cd keyu zarejestrował się kuzyn), ale teraz jest już wszystko OK i znowu zacząłem ostro pocinać w produkcję Criterion Games :).
BTW. Wiecie może, czy ma jakieś znaczenie, kiedy na początku wyścigu, gdy widzimy zmieniające się światła, kiedy np. wycelujemy w zielone, dostaniemy wtedy jakiś boost/lepszy start? Dzięki za odpowiedź.

Dnia 16.08.2010 o 23:54, PJ_MW napisał:

BTW. Wiecie może, czy ma jakieś znaczenie, kiedy na początku wyścigu, gdy widzimy zmieniające
się światła, kiedy np. wycelujemy w zielone, dostaniemy wtedy jakiś boost/lepszy start?
Dzięki za odpowiedź.

Chyba nie, wydaje mi się że gra i tak "startuje" nas sama, a kontrolę nad wozem mamy dopiero od którejś sekundy po starcie. Dawno było jak grałem, więc na 100% pewności nie mam.

Mam pytanie, na które szukałem już odpowiedzi poprzez Google, ale, póki co, nie doszukałem się. Planuję zakup Burnout Paradise na PC (mam dobre wspomnienia z wielu godzin z Revenge na PS2), ale słyszałem, że The Ultimate Box (w tej serii EA Classics po 50zł) nie zawiera wszystkich dodatków (DLC) do gry, m.in. powiększenia terenu gry (jeśli mnie pamięć nie myli...). No i dopiero teraz samo pytanie: jak jest z cenami i dostępnością tych dodatków do wersji PL? Są darmowe czy trzeba wykupić je w jakiś sposób?

Czy to premierowa TUB czy to EA Classics nie zawiera wszystkich dodatków. :P Konkretnie są to: Toys Pack, Boost Pack, Legendary Cars. Można je kupić poprzez sklep w grze, płaci się w Euro. Cen nie pamiętam.

Nie ma dostępnych w wersji na PC Cops & Robbers oraz Big Surf Island.

Ostatnio pograłem sobie trochę zarówno w multi, jak i w singla i muszę Ci powiedzieć, że jeżeli chciałbyś zagrać - nie ma problemu. Graczy jest jednak mniej, pewnie przez to, że już trochę minęło od jej premiery, no i chyba po wprowadzeniu najnowszego patcha piraci nie mogą(i bardzo dobrze) grać online.

Witam.
Mam pytanie odnośnie jednej z Nagród Paradise, mianowicie 7 cudów kaskaderki. Wie ktoś może jak zdobyć tą nagrodę? Wykonałem już 12 konkurencji akrobatycznych i nic :/

Dnia 26.08.2010 o 17:18, sliski_wojtas napisał:

Witam. Mam pytanie czy da się wrzucić swoją muzykę do gry ? Tak żeby leciała w radiu.
Proszę o odp. Z góry thx ;)

Niestety się nie da.

Dnia 31.08.2010 o 09:38, Kraju napisał:

> Witam. Mam pytanie czy da się wrzucić swoją muzykę do gry ? Tak żeby leciała w
radiu.
> Proszę o odp. Z góry thx ;)

Niestety się nie da.

OoO dzięki za odpowiedź. Szkoda, bo to niektóre piosenki w radiu to wgl. mi nie podchodzą.

Witam. Wygrałem wszystkie konkurencje w grze, ale brakuje mi jeszcze 2 do prawa jazdy typu elite. A wszystkie co mam na mapce mam wygrane. Jakby był ktoś tak miły i wrzucił screena swojej mapki, to wtedy znajdę te konkurencje. Proszę o pomoc !

BP network wymaga osobnego konta czy tylko te z ea ?
I jeśli wymaga tego od ea to jak sprawdzić czy mam to na koncie ea bo mam 2 konta i
nie wiem co gdzie jest na czym ;[

Na konto w bp spokojnie się loguje ale czy wszelkiej masci dane itd sa od kont z ea bo dawno temu to instalowałem a jest dla mnie to ważne

Dnia 11.09.2010 o 15:47, sliski_wojtas napisał:

Witam. Wygrałem wszystkie konkurencje w grze, ale brakuje mi jeszcze 2 do prawa jazdy
typu elite. A wszystkie co mam na mapce mam wygrane. Jakby był ktoś tak miły i wrzucił
screena swojej mapki, to wtedy znajdę te konkurencje. Proszę o pomoc !

Wszystkie wyścigi masz zaznaczone na mapie, nie powinieneś mięć problemu ze znalezieniem. Prawdopodobnie nie masz jeszcze wszystkich wozów, zostały ci do upolowania 2 i musisz nimi wygrać piekielną jazdę.

Dnia 12.09.2010 o 00:58, Kirabaxior napisał:

W sumie nie bardzo wiem o co ci chodzi. Jeśli o to, czy konto BP jest powiązane z tym
EA to mówię, że tak.

Aha a czy konta ea mają jakiś ślad w które gry grałeś ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować