Zaloguj się, aby obserwować  
coyotelive

CENY W GRAM.PL

56 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2005 o 21:51, coyote16 napisał:

Co sadzicie o cenach cd-projekt? dla mnie sa one srednie! a w dziale uzywki spodziewalem sie nizszych cen:)


hahaha... To sam se sprzedaj w używkach taniej gry. A ogólnie gry w polsce to wogóle są drogie w porównaniu do innych krajów. Ale teraz jak są takie promocje w cdp to trzeba szybko łapać okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi one nie przeszkadzają. No prawie - placenie za koszty wysylki wirtualnymi pieniedzmi byłoby bardzo fajne. Teraz jest tak, że ten upsut za wirtualna kase jest niewielki, chyba żeby kupował gry od 99.90 wzwyż (przy 59.90 jest 18 zł w wirtualnych, ale koszta wysylki 15.90 przy kurierze, ktoy jest w końcu szybszy i raczej pewniejszy niz Poczta Polska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 21:51, coyote16 napisał:

Co sadzicie o cenach cd-projekt? dla mnie sa one srednie! a w dziale uzywki spodziewalem sie nizszych cen:)


Ceny w dziale uzywki sa ustalane przez uzytkownikow te gry sprzedajacych, a nie przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coyote16 ale to przeciez sprzedajacy gre dają cene za jaką chca sprzedac tą gre :D
Mozesz np. mi sprzedac MGS 3 za 1 zl wtedy twoja teoria o tanich uzytkach sie potwierdzi no bo czego nie robi sie dla idei :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 22:16, Volvox napisał:

> Co sadzicie o cenach cd-projekt? dla mnie sa one srednie! a w dziale uzywki spodziewalem sie nizszych cen:)

Ceny
w dziale uzywki sa ustalane przez uzytkownikow te gry sprzedajacych, a nie przez CDP.


wiem! tylko pisalem ze sa drogie jak na uzywane. bynajmniej ja tak uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2005 o 22:27, coyote16 napisał:

wiem! tylko pisalem
ze sa drogie jak na uzywane. bynajmniej ja tak uwazam

Spokojnie :)
Widzialem ostatnio jak ktos sprzedawal gre po obecnej cenie w sklepie ( a na gram.pl czesc mozna placic wPLN wiec to sie bardziej oplaca) wiec jak malej liczbie osoob beda uzywki schodzic to zaczna oibnizac ceny zeby sie pozbyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 21:59, Grizzly. napisał:

A ogólnie gry w polsce to wogóle są drogie w porównaniu do innych krajów


Oryginalne gry w Polsce sa jednymi z najtanszych na swiecie powornujac wg kursu walut- przecietna nowosc w krajach europy zachodniej kosztuje ok 160-240 zlotych. U nas polowa tego. I bardzo prosze bez argumentow ze w Polsce sa niskie zarobki itp - to nie dziala w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS3 na Allegro chodzi po 40-50 zł, więc dzisiejsza oferta na Gram.pl nie jest aż tak rewelacyjna. Osobiście czekam, i mam nadzieję że doczekam, Groud Control 2 i Rollercoster Tycoon 2 z 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 22:27, coyote16 napisał:

wiem! tylko pisalem
ze sa drogie jak na uzywane. bynajmniej ja tak uwazam

Nie przesadzajmy. Sprzedaję w Używkach Neverwinter Nights Edycję Kolekcjonerską. Od sklepowej różni ją tylko to, że płytki były raz włożone do napędu. A i tak jestem zmuszony wystawić ją o 50 zł taniej niż w sklepie, bo inaczej pies z kulawą nogą by na to nie spojrzał ("bo przecież używana!!!!11").
Nie spodziewajcie się, że zechcę ją komuś oddać za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 21:51, coyote16 napisał:

Co sadzicie o cenach cd-projekt? dla mnie sa one srednie! a w dziale uzywki spodziewalem sie nizszych cen:)

Ceny w sklepie są (po odliczeniu wPLN) po prostu zblizone do cen hurtowych. Zaś co do używek, to ceny ustalają sprzedający. Niestety minusem jest również bezpłatność tego serwisu - wielu wystawia drogo myśląc na zasadzie jak sprzedam to dobrze, jak nie to nic nie tracę. I z tego powodu mamy gry a NXK których nie warto kupować (bo coś, co nowe kosztuje 16zł w sklepie i ma się 6wPLN nikt nie kupi za 10zł + 5 koszty wysyłki). No nie wspomnę już o ofertach Worms 3D w cenie 2x wyższej, niż w sklepie.

>Nie przesadzajmy. Sprzedaję w Używkach Neverwinter Nights Edycję Kolekcjonerską. Od sklepowej różni ją tylko to, że płytki były raz włożone do napędu. A i tak jestem zmuszony wystawić ją o 50 zł taniej niż w sklepie, bo inaczej pies z kulawą nogą by na to nie spojrzał ("bo przecież używana!!!!11"). Nie spodziewajcie się, że zechcę ją komuś oddać za darmo.
Za możliwość przegrania sobie gry płaci się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za możliwość przegrania sobie gry płaci się:)

Jakieś chore insynuacje. NWN EK dostałem w prezencie, zainstalowałem sobie żeby pograć chwilkę i wywaliłem. Gra mi się nie podoba, dlatego ją sprzedaję. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 16:11, malpka napisał:

Osobiście czekam, i mam nadzieję że doczekam, Groud Control 2 i Rollercoster Tycoon 2 z 1zł.


czekajcie a bedzie Wam dane :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 18:22, Fajek napisał:

czekajcie a bedzie
Wam dane :))


Narazie to czekam (nie tylko ja) na weryfikacje płatności od 5 dni a jakoby miało to być 15 minut... Zaczynam się zastanawiać według jakiego czasu jest te 15 minut...
Plutońskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 18:46, Rzezim napisał:

> czekajcie a bedzie
> Wam dane :))

Narazie to czekam (nie tylko ja) na weryfikacje płatności od 5 dni a jakoby
miało to być 15 minut... Zaczynam się zastanawiać według jakiego czasu jest te 15 minut...
Plutońskiego?


Same situation <zły>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ceny się podobają :]. Ja nie jestem takim zrzędą jak większość polaków (łeee, za słone... łeee, za gorzkie...) i dostrzegam prawie same pozytywne strony życia :]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 18:22, Fajek napisał:

> Osobiście czekam, i mam nadzieję że doczekam, Groud Control 2 i Rollercoster Tycoon 2 z 1zł.

czekajcie a bedzie
Wam dane :))


O ! To ja chcę Warhammer 40k za złotóweczkę i Half life 2! O tak... Half life 2 z counter strikiem... to jest myśl :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować