Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Burnout Paradise także na PC!

142 postów w tym temacie

Fajowo.
Tylko dlaczego od zobaczenia tytułu nasunęła mi się myśl, sugerująca: czego się nie robi dla pieniążków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szczerze mówiąc mam mieszane uczucia.

Burnout zawsze był kojarzony z konsolami i tak powinno zostać. Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie tego tytułu na PC, no ale skoro wydaje go EA, to było możliwe, że wpadną na tak genialny pomysł. Znając życie od razu zostanie on spiracony, a więc muszą się narazić także na spore straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG.I wten oto sposób poprawiliście mi rok:D.Nawet nie mialem nadzieji ze to na pc wyjdzie a tu bęc :D
Czekam na to ale wole dłuzej poczekac i dostac lepszy produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajefajnie będzie w co grać oprócz Need for speed''ow.
Jak wkroczy Nvidia po drodze w tą grę to jeszcze nie wyjdzie na kompa.(chodzi tylko o ich znaczek na początku włączenia gry)
Jak nie wyjdzie to tylko dlatego że Nvidia narzeka na piractwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie!!!!! Może mnie zbesztacie, ale jestem cholernym egoistą i nie podoba mi się taki rozwój sytuacji. Specjalnie dla tej gry (no może kilku innych jeszcze, np. GTA IV) zamówiłem X360, a tu taki numer... ;( Sorry, że tak mówię, sam jestem PCtowcem (chociaż mam PS2), PC chociaż przegrywają, znowu wygrały... Mass Effect, Gears of War, teraz Burnout, co jeszcze może God of War?! Wiem jestem chamski, ale troszkę się zdenerwowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, to najlepsza wiadomość w tym tygodniu :P Nie mogę się doczekać premiery. Dobrych ścigałek nigdy za wiele - na PC nie było nic dobrego od czasu TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:27, ibisz napisał:

Nie!!!!! Może mnie zbesztacie, ale jestem cholernym egoistą i nie podoba mi się taki
rozwój sytuacji. Specjalnie dla tej gry (no może kilku innych jeszcze, np. GTA IV) zamówiłem
X360, a tu taki numer... ;( Sorry, że tak mówię, sam jestem PCtowcem (chociaż mam PS2),
PC chociaż przegrywają, znowu wygrały... Mass Effect, Gears of War, teraz Burnout, co
jeszcze może God of War?! Wiem jestem chamski, ale troszkę się zdenerwowałem...


Chcesz się założyć, że jakbyś nie miał konsolki, mówiłbyś zupełnie inaczej ; p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WooW! Jestem pod wrażeniem. :) Burnout to iście konsolowa seria, podobnie jak np. Tekken czy też Gran Turismo. Cieszę się, że wyjdzie również na PC, bo wtedy dużo osób dodatkowo pozna tą grę.

Oby tak dalej, czekam na Gran Turismo 5 na PC! :D

Ps. Już myślałem, że dacie zdjęcie opakowania Burnouta Paradise w wersji na X360, leżącego na komputerze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak wycinałem w poprzednie wersje Burnouta na PS2. Zawsze tak jakoś chciałem pograć sobie w niego na PC i teraz będzie taka możliwość : ). Świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"twórcy postanowili przebudować mechanikę rozgrywki właśnie pod kątem pełnego jej dostosowania do możliwości oferowanych przez platformę PC." - Aha czyli grafa do d**y będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisałem juiż o tym na GS;ie <to nie reklama> ale i tka tutaj to napisze JJJJJJJJJJUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPIIIIIIIIII
ale się ciesze super kurcze no moje marzenie się spełniło i to tak szybko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa dość "podróbek" typu flatout(chociaz calkiem niezle) cool po prostu. A przy okazji pozdro dla konsolowcow (smiech) :) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 16:19, Sad Statue napisał:

Błagam Cię. Rozwój podałem jako przykład prucia się "ynteligentów". A co do gry - z kilku
miesięcznym poślizgiem? Seria która od lat nie była wydawana na PeCetach, została w końcu
i na niego wydana. Nie odwrotnie. Więc chyba to świadczy, iż twórcy uważają, że jest
sens i najnormalniej w świecie "opłaca się". W tłumaczeniu dla ignorantów, w najprostszych
słowach, jakich potrafię - rynek gier komputerowych nie jest tak całkiem do du**

Spróbować mogą, zwłaszcza, że portowanie gier z XBOX360 na PC zdaje się nie być takie drogie. Zobaczymy czy kolejne częsci też wyjdą na PC.
Z drugiej strony zastanawiające jest to, że spora część pordukcji konsolowych trafia obecnie na rynek PC gdzie cena orginału jest ok 2 razy mniejsza, a zatem również ich zysk (do tego ceny gier konsolowych długo utrzymują sie na wysokim poziomie). Choć to właściwie specyfika rynku europejskiego (w szczególności Polski), czyli konsolowego zaścianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zajefajnie;) Dobre info bo jak tak dalej pójdzie to od przybytku mnie głowa zaboli:) Gierek tyle ostatnio fajnych że aż grzech nie pograć!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale się porobiło Burnout Paradise na pc a ja kupuje Xboxa 360
pytacie co z tego ja to mam dziwne szczeście mówiłem kolegą że ten post (inny) o Burnout na pc to prawda przeczućia oni muwili że lipa kurde kupie inne tylko gry na konsole i podrapie się po łepie bo za rok będą na pc ale teraz gta IV ide grać jak kupie xsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować