Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Iron Man - recenzja

24 postów w tym temacie

Curtiss

Od nastu lat zapanowała moda na przenoszenie komiksowych bohaterów na ekrany kin. Niewiele później jako element kampanii promocyjnej pojawiają się gry na licencjach tych, że filmów. Nieszczęście polega na tym ze większość takich gier jest mizernej jakości zobaczmy czy i Człowieka z Żelaza los pokarał.

Przeczytaj cały tekst "Iron Man - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posta nie bylo, nie popatrzylem, ze to recka gry :P

całkiem fajny film, nie rewelacja, ale przyjemne rozrywkowe kino
szkoda tylko, ze musial byc amerykanski patos, zamulacze, romansidla, gwyneth partlow sie niepotrzebnie paletala po ekranie
lepsze od spider-mana na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że na PC grafika jest na poziomie tej z PS2 a nie PS3 czy X360... No cóż, szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego, ale też specjalnie mnie to nie zdziwiło... Takie życie pecetowca :) A grę może sobie machnę jak nie będzie na co pieniędzy wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 18:00, JaMES` napisał:

posta nie bylo, nie popatrzylem, ze to recka gry :P

całkiem fajny film, nie rewelacja, ale przyjemne rozrywkowe kino
szkoda tylko, ze musial byc amerykanski patos, zamulacze, romansidla, gwyneth partlow
sie niepotrzebnie paletala po ekranie
lepsze od spider-mana na pewno


To pewnie żeśmy inne filmy oglądali bo ja patosu nie stwierdziłem za to są cięte dialogi, humor, świetna kreacja Roberta, jak dla mnie rewelacja n o i to co było po napisach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No lol, pecetowcy dostają wersję inwalidzką pod względem grafiki... Pewno, żeby się więcej sprzedało. Marne nadzieje. I tak grę kupią tylko rodzice dzieciom podjaranym filmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zmyłka. Myślałem, że Curtiss już wszystko obronił, a on napisał tylko wstępniak. Potem myślałem, że chodzi o film a tu chodzi grę. Na film może pójdę, a gra raczej nie jest dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na film wkrótce się przejdę, a grę, to raczej kupię, bo Człowieka Ze Stali bardzo lubię. :)

Chociaż, może poczekam na jakąś bardziej obiektywną reckę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc grałem tylko w demo i o ile patent ze zbrojami do mnie trafia, tak to co najważniejsze - sama rozgrywka jest zupełnie pozbawiona wyrazu. Niby są wybuchy, niby jest jakaś przestrzeń, ale raz, że siakieś to chaotyczne, a dwa - zupełnie pozbawione powera. Do tego sterowanie w niezrozumiały dla mnie sposób zostało udziwnione. No ale to pewnie kwestia gustu. Jakoś klimatu Iron Mana nie czuję.

BTW: Coś cicho o grze na podstawie Dark Knighta. Batman Begins dorobił się całkiem niezłej adaptacji, więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całej gry tylko możliwość walk innymi zbrojami Tonego (a ich jest od diabłów :P ) jest ukłonem w stronę fanów uniwersum Marvela... Cóż, zdecydowanie, tej gry nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie kupię tej gry. czekałem przez całą recenzję na informacje o możliwości niszczenia otoczenia i sie zawiodłem. nie wspominając o grafice.
sama recenzja-na niezbyt wysokim poziomie, np.
"Najważniejszym elementem gry jest pancerz Iron Mana. Bez niego Tony Stark byłby tylko zwykłym człowiekiem, a dzięki niemu jest superbohaterem. Zapewne właśnie dlatego jest on w grze niezwykle istotnym elementem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy to przejdzie. Zgadzam się ze SKILE''em ze mogą w to grać głownie "dzieci podjarane filmem" ale jeśli to nie będzi złe to można spróbowac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wybitnie biedna. Koszmarny port z PS2, grafika pamiętająca czasy Mafii, popaprane sterowanie i spłycona do minimum logika jakiegokolwiek poruszania się w przestrzeni. fuj.

Trzymać się od tego z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować