Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - nowe szczegóły!

86 postów w tym temacie

Interesujące, ale ciekawe czy w takim razie będzie również ta seria questów do zrobienia na DK. Z informacji w artykule wynika, że niestety każda rasa będzie mogła nim być... Cóż, i tak Blizz już mocno zniszczył lore Warcrafta. W sumie to praktycznie nadal brak jakichś większych detali dla tej klasy, tylko nadal same ogóły.

Ciekawe jest to:
"All 25 man raids in Wrath will also be available to complete with 10 players. This is so that more players will get to see end game content (Even the Arthas encounter will be available as a 10 man raid)."

Czyli wygląda na to, że siła bossów będzie skalowana w obu wersjach. Prawdopodobnie dla 25 osobowej wersji będą oni silniejsi, ale za to łatwiej będzie ich pokonać z większą liczbą ludzi. Być może raidy 10 osobowe zapewnią odpowiednio lepszy sprzęt? Skoro ma być inny loot dla obu raidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rajd to rajd a nie q.... zbieze sie 15 nolifow i se w 2 miechy zabijja all bossow... bo problem z 25 to glownie ilosc ludzi odpowiedni setup na kazdego bossa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i łatwiej miec w rajdzie 10 skillowych osob niz 25 zwlaszcza ze bossowie tacy jak archimonde raczej niewybaczają deadu 2-3 osob w krótkim czasie ... i tak większość z was (glownie dps bo heal i tank od razu widac jak zamula) leci w h......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak to będzie z tym DK będzie tylko dla hordy czy dla Alliance też i czy będzie jakaś inna klasa oprócz rzeczonego DK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 19:11, kozioł1990 napisał:

no i łatwiej miec w rajdzie 10 skillowych osob niz 25 zwlaszcza ze bossowie tacy jak
archimonde raczej niewybaczają deadu 2-3 osob w krótkim czasie ... i tak większość z
was (glownie dps bo heal i tank od razu widac jak zamula) leci w h......

Dokładnie, ale wtedy również więcej zależy od jednej osoby, chociaż w walkach gdy jedna osoba może błędem zabić cały raid na pewno na 10 osobowych będzie łatwiej to skoordynować. Mogą też tak zrobić, aby gear z obu wersji się uzupełniał. Obawiam się jednak, że 25 osobowe raidy skończą jako taka większa wersja heroiców. Ale nawet i to może nie być problemem bo nowy gear za nowe badge na pewno będzie skoro nadal będą heroici. No bo większość i tak pewnie najpierw zabije Lich Kinga w 10 osób, a dopiero potem będzie próbować wyfarmowanych bossów na 25 osobówkach (a to już zabija frajdę z gildiowego first-killa, bo bijemy tego samego bossa, tylko z większą liczbą osób...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie słychać coś nowego... W sumie wszystkie nowości narazie podobają mi się, ale wiadomo, że to jeszcze nie wszystko. No i kiedy kurcze ten dodatek wyjdzie... Miały być co roku, phew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z tym dodatkiem będzie podobnie jak, z BC (że bez niego nie będzie można dalej grać) i trzeba będzie znowu wydać te 129 zł na niego, (ale pewnie będzie warto). Nic tylko czekać do premiery (oby jak najdłużej, aby mógł wybić 2 kolejne postacie na 70 ^^ ) choć mam ostatnio 3 miesięczną przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie ciekawie ;] szkoda że nie stać mnie na abonament ;p
"Co umożliwi im na bezpośrednie sterowanie Ghoulami." Literóweczka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupno dodatku jest dla mnie oczywistą oczywistością ^^. Ciekawi mnie, czy jak wcześniej było wiadomo trzeba będzie dodatkowo zaliczać chain quest''a na DK... Razem z możliwością przywoływania sługusów, plate armor''em i dual-wield Death Knight będzie maszyną do zabijania. Spore wymagania mam też do nowego kontynentu - Northrend. Mam też nadzieję, że nowe zbroje nie będą po prostu starymi armor''ami ze zmienionymi skinami - niech designerzy Blizza się wykażą! Z niecierpliwością czekam na premierę dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodatek ofkoz obowiązkowy dla każdego WoW fana... ale czy to czasem już nie przesada? walka powietrzna ? to jeszcze WoW czy już może jakiś wings ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta fajnie , szkoda tylko, że blizz ma polskich graczy gdzieś ... nawet scroll of resurrection dla polskich graczy jest niedostępny :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować