Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziesięć najlepszych gier na iPhone'a

33 postów w tym temacie

Gry Lucasa można też na PSP i DS odpalić dzięki emulatorowi ScummVM i to się chwali :D chyba sobie załatwie wreszcie takie cacko, żebym miał przenośną przygodówkę zawsze przy sobie jakby jeszcze się dało DOSBoxa odpalić to już w ogóle :P a Quake na iPhona jakoś sobie nie wyobrażam ;) chyba nie dla mnie taka nawalanka na mąłym ekranie, gdzie wszystko zapieprza w koło ale Spore OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie żeby sobie sprawić iPhona ale za te pieniądze mogę mieć już lapka(wprawdzie nie pierwszej nowości i nie z pierwszej ręki ale możliwości większe ) a mam jeszcze PSP, fajne cacko ale już praktyczność mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne to zestawienie, bo część gier została tylko zapowiedziana i można było zobaczyć jedynie filmiki przedstawiające kawałki gameplay''u. Na GS wrzucę chyba filmiki i recenzje tych gier, które to opisaliście, bo ciesze się, że w końcu coś o iP piszecie... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toż to kombajn nie telefon ....mini konsola wcale nie gorsza od PSP ,a z założenia iPhone nie miał nią być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 12:57, maciekujek napisał:

Przy obecnym kursie dolara, iPhone można mieć za ~500zł

?? Podaj jakieś namiary na ten sklep .Nie zapomnij ,że nie będziesz miał gwarancji kupując z USA i dojdzie do tego cło też kilka stówek zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz , kupujesz podpisujesz fałszywą umowę i mówisz później że to twój normalny telefon . Jaki problem? Fakt faktem gwaracnji nie masz, ale mam ten telefon i nic się z nim nie dzieje. i z tego co wiem to iPhone nie należy do awaryjnych telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 12:56, jackass napisał:

Toż to kombajn nie telefon ....mini konsola wcale nie gorsza od PSP ,a z założenia iPhone
nie miał nią być

Taak tylko na iPHONE nie pograsz sobie np. w GTA:LCS(przynajmniej nie w takiej szacie graficznej)


Za 500 zł jak się postaram już mogę mieć lapka który ma 1 Ghz ( wprawdzie bateria nie będzie super , ale godzinę na pewno pochodzi )

A możliwości i ekran dużo większy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> HiSin
odezwał się posiadacz iPhone''a... Akurat Spor to jedna z najgorszych gier w zestawianiu...
Och, wybacz zapomniałem, że to jest sławne Spore, gra na która czeka cały świat...

>> SHADOW-XIII
Nie, to nie był fake, Q3 wyjdzie na iP wraz z AppStore oraz FW 2.0 mniej więcej pod koniec czerwca.

>> Black Monday
To zadzwoń z lapka... Szczerze mówić iPhone był stworzony na telefon nowej generacji... To co teraz widzicie, to jest skutek pracy i poświęcenia niezależnych programistów i modderów, którzy przede wszystkim umożliwili instalację 3rd Apps na telefonie Apple. Ludzie po prostu starają się jak najlepiej wykorzystać potencjał tego urządzenia.

Co do kupowania iP za 500zl... Szczerze muszę was zmartwić bo od kilku dni została wstrzymana sprzedaż w całym USA oraz UK. Jest to spowodowane nadchodzącą premiera iP 2giej generacji.

Co do newsa to nie wiem, czy gram zdaje sobie sprawę, ale mowa o grach na iP jest łamaniem licencji, bo żadna z tych gier nie jest legalna... Póki co nie jest legalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iphone może i jest fajny, ale nie do gier. co to za frajda grać chociażby w platformówki bez przycisków, tylko suwając paluchami po ekraniku. Sam mam n-gage i uważam że jeśli ktoś chce mieć telefon do gier to dalej jest to najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sam nie wiem, co ludzie widzą w tych zabawkach firmy "ablle" świrują na całym globie na punkcie iphona ipoda a sam nie mam zamiaru do tego chłamu się dołączać. A co do gier to uważam ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego tak naprawdę telefon powinien służyć głownie do odbierania telefonów oraz sms a przecież od reszty są inne urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 15:09, Hacket napisał:

A sam nie wiem, co ludzie widzą w tych zabawkach firmy "ablle" świrują na całym globie
na punkcie iphona ipoda a sam nie mam zamiaru do tego chłamu się dołączać. A co do gier
to uważam ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego tak naprawdę telefon powinien
służyć głownie do odbierania telefonów oraz sms a przecież od reszty są inne urządzenia.


Nie ma to jak podążać w życiu za głupim przysłowiem. :)
Gdybyś miał jakiś czas w ręce jakikolwiek sprzęt firmy Apple (czy to iPhone''a, czy chociażby iMaca), wiedziałbyś, że siła tej firmy tkwi właśnie w umiejętności projektowania urządzeń "all-in-one", które na dodatek są bardzo dobre. Ale jeśli "w imię zasad" wolisz nosić ze sobą osobno telefon, notatnik, mapę, odtwarzacz mp3, konsolę do gier, laptopa do połączenia z internetem, aparat cyfrowy, kartę pamięci i słownik - to droga wolna. Ja natomiast z uśmiechem dołączam "do tego chłamu", mój Ty profesjonalisto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 15:45, Jasió napisał:

Nie ma to jak podążać w życiu za głupim przysłowiem. :)
Gdybyś miał jakiś czas w ręce jakikolwiek sprzęt firmy Apple (czy to iPhone''a, czy chociażby
iMaca), wiedziałbyś, że siła tej firmy tkwi właśnie w umiejętności projektowania urządzeń
"all-in-one", które na dodatek są bardzo dobre. Ale jeśli "w imię zasad" wolisz nosić
ze sobą osobno telefon, notatnik, mapę, odtwarzacz mp3, konsolę do gier, laptopa do połączenia
z internetem, aparat cyfrowy, kartę pamięci i słownik - to droga wolna. Ja natomiast
z uśmiechem dołączam "do tego chłamu", mój Ty profesjonalisto. :)

Ale po części też ma rację, ponieważ jeśli będziesz wykorzystywał wszystkie funkcje naraz, to długo ten telefon nie pochodzi (może tak z 4 godziny) i jak będzie trzeba to zaraz do tego dostaną wszyscy zasilacz, żeby podpiąc jak laptop ;) Miniaturyzacja swoją drogą ale ja wolę telefon do rozmów, a mp3 (mój trzyma ponad 45 godzin, a jeśli chce się grać, słuchać radia, mp3 albo oglądać filmiki na komórce, a do tego rozmawiać to się po prostu nie opłaca) i inne gadżety swoją drogą - aparat w iPhone to marne 2mpixle, jakość nie jest zbyt powalająca więc all-in-one jak na razie dalej jest do doopy. Jak dla mnie to najbardziej liczy się okres działania danego urządzenia i na razie takie wszystkow1 mnie nie zadowala i nie wiem czy w ogóle kiedyś zdoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować