Zaloguj się, aby obserwować  
QandQ

Kim jest Smuggler. Odpowiedż jest ukryta w CD-Action!!!

69 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2008 o 21:05, mglu napisał:

A tak na serio: ja jestem tylko (niestety) czytelnikiem CDA, a nie (współ)pracownikiem
nawet tajnym, przysięgam jak mamę kocham!!!


Co za zły człowiek, nawet na mamę przysięga! Jak tu nie mówić, że CDA jest źródłem zła?

Dobra, proponuje skończyć już tą głupawą dyskusje, bo wpadną moderatorzy i będzie Sajgon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tych dowcipów primaaprilisowych dotyczących zdjęc Smugglera. Pamiętacie jak Tixomaniaku (nr.4/06) było zdjęcie Smugglera + pepina krootkiego i potem powiedzieli, że to żart... Myślę, że powiedzieli, że to żart, żeby czytelnicy faktycznie myśleli, że to dowcip. Jednak naprawdę na tym zdjęciu był Smuggler! Jestem tego pewny, bo powiedzieli, że to był dowcip, żeby czytelnicy dalej zastanawiali się jak wygląda SMG. A naprawdę pokazali SMG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wam powiem. W którymś Old School ( czy jakoś tak) na plycie jest zdjęcie Smugglera. Nie pytajcie mnie który numer, bo nie pamiętam. Poszukajcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 21:39, Qetza napisał:

Coś wam powiem. W którymś Old School ( czy jakoś tak) na plycie jest zdjęcie Smugglera.
Nie pytajcie mnie który numer, bo nie pamiętam. Poszukajcie sami.


Kiedyś podajże Czarny Iwan mówił(tzn napisał) o tym, że robił porządek i na jednej z płytek znalazł coś takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 21:45, Homo sum napisał:

> Coś wam powiem. W którymś Old School ( czy jakoś tak) na plycie jest zdjęcie Smugglera.

> Nie pytajcie mnie który numer, bo nie pamiętam. Poszukajcie sami.

Kiedyś podajże Czarny Iwan mówił(tzn napisał) o tym, że robił porządek i na jednej z
płytek znalazł coś takiego..

To tak jak ze mną. Znaczy też robiłem porządek ( przeglądałem wszystkie płyty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że mglu ma rację. Sam się kiedyś nad tym zastanawiałem i jakoś tak mi wyszło że gościu z tipsomaniaka i ten z AR to ci sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w zeszłorocznym CDA, tym gdzie był artykuł o Deadline, nie było zdjęcia Smugga? W tymże artykule?
Mnie to mówiąc szczerze mało obchodzi. Chce facet zachować anonimowość to niech ma, ja mu nie wróg.
A ten Jacek Sawicki to może jakaś rodzina mojego przygodówkowego mentora, El Generala Magnifico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myślę ,że to jest Eld , dlaczego bo wyczytałem nie dawno w tixomaniaku , że teraz ksywa Smugglera była by metaxa a Eld bardzo lubi heavy metal mówi wam to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować