Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dla mnie sama idea programu jest bardzo dobra. Widziałek kilka odcinków brytyjskiej serii i muszę przyznać, że niektóre występy conajmniej mnie zaciekawiły. Mam nadzieję, że i Wpolsce znajdziemy Gollum-boya czy 13-latka śpiewającego jak diva operowa ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program jest świetny, obejrzałem wiele występów amerykańskich i brytyjskich na youtubie. Bardzo się cieszę, że polska stacja wykupiła licencję. Dla mnie nie ma to znaczenia, że jest to program z zagranicznej licencji i nie uważam, aby to w jakimkolwiek stopniu uwłaczało TVN''owi.

Według mnie siła tego show, polega na tym, że każdy talent ma tu wstęp. Nie ma ograniczeń do śpiewu czy tańca jak to wygląda w większości programów. Poza tym gwiazdami są tu zwykli ludzie, a nie jakieś przereklamowane gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wooho :D. Program spoko jestem w trakcie oglądania i powiem niesamowite rzeczy, niektórzy tam wyprawiają ;). Fakir, Kula, ta dziewczynka, dwaj akrobaci, ten koleś z kulami ognia ;D, Snake, Rodowicz2.0, pokazali, że naprawdę mają talent ;) ciekawy jestem występów na żywo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem i mam mieszane uczucia. Nie czytalem zbyt duzo o tym programie, wiec czy ktos moze mi powiedziec, czy to jest tak jak w You Can Dance, ze najpierw są castingi a pozniej wystepy na zywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha program wymiata!.Najlepsi byli ci cyrkowcy kolo miał łapę jak niedźwiedź :). Polecam,nie ma tu nudy.A jury to już masakra...


''''Czy w następnym odcinku zrobisz że te 2 rzędy będą wrzeszczeć,a 3 rzygać?'''' xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i muszę powiedzieć, że świetny program! ^^

Na casting nie poszedłem, ponieważ nie miałem koncepcji no coś, co by mogło przekonać jury, a odkryłem swój talent, kiedy było już po castingach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:18, Kirabax napisał:

Obejrzalem i mam mieszane uczucia. Nie czytalem zbyt duzo o tym programie, wiec czy ktos
moze mi powiedziec, czy to jest tak jak w You Can Dance, ze najpierw są castingi a pozniej
wystepy na zywo?


Z tego co rozumiem to tak ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wy się siłę zamiast dać polski tytul dajecie angielski? Wedlug polskiej edycji jest inny. :|
Czemu nie może być Mam Talent tylko jakiś Got Talent? nie każdy może wiedzieć co to może znaczyć a polską nazwe każdy rozpozna, nie rozumiem by robić na silę "amerykańszczyzne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program świetny, bardzo mi się podobał pierwszy odcinek, choć trzeba przyznać, że nasz "kochany" kubuś trochę w niektórych momentach przegina (oczywiście zgadzam się, kiedy miesza z błotem ludzi, którzy nie mają ani grama samokrytycyzmu, ale mówić komuś o jego niedoskonałościach w urodzie (?) porażka, czasami powinien się zastanowić zanim coś powie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo temat był toworzony chyba, zanim wiadomo jaką w Polsce bedzie mial nazwe. Poza tym, z góry traktujesz ludzi jak idiotów (naprawdę, nie trzeba się dużo wysilać, aby się domyślić, albo przeczytac pierwsza stronę) w dodatku nie umiejących korzystac ze slowników. Poza tym, jest to nie tylko o polskeij edycji, ale też o światowych.

Co do programu to super, niewiele ustepuje innym tego typu. Jury świetne, duzo naprawde ciekawych ludzi i pomyslow. czekam na wiecej :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o sytuację w ostatnim występie? Zgadzam się, ten tekst o wyglądzie był żałosny i widać było, że zrobił przykrość temu uczestnikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:19, gloody napisał:

Chodzi Ci o sytuację w ostatnim występie? Zgadzam się, ten tekst o wyglądzie był żałosny
i widać było, że zrobił przykrość temu uczestnikowi.


Chodziło mi o ten występ tej grupy muzycznej nie pamiętam nazwy w każdym bądź razie jeden śpiewał a reszta robiła podkład, nie jestem pewien czy to było na końcu (słabo u mnie z pamięcią xD). Kiedy kamera najechała na niego widać było, że go to zabolało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:18, mtobi napisał:

Bo temat był toworzony chyba, zanim wiadomo jaką w Polsce bedzie mial nazwe. Poza tym,
z góry traktujesz ludzi jak idiotów (naprawdę, nie trzeba się dużo wysilać, aby się domyślić,
albo przeczytac pierwsza stronę) w dodatku nie umiejących korzystac ze slowników. Poza
tym, jest to nie tylko o polskeij edycji, ale też o światowych.

Co do programu to super, niewiele ustepuje innym tego typu. Jury świetne, duzo naprawde
ciekawych ludzi i pomyslow. czekam na wiecej :PP

Jemu chodzi o to, że jesteśmy Polakami.
To coś znaczy, nie musimy użwac nazw po angielsku...
Nacjonalizm...
Ale nie robmy off topu.
A z nim się po częśći zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:22, Xyb3r napisał:

> Chodzi Ci o sytuację w ostatnim występie? Zgadzam się, ten tekst o wyglądzie był
żałosny
> i widać było, że zrobił przykrość temu uczestnikowi.

Chodziło mi o ten występ tej grupy muzycznej nie pamiętam nazwy w każdym bądź razie jeden
śpiewał a reszta robiła podkład, nie jestem pewien czy to było na końcu (słabo u mnie
z pamięcią xD). Kiedy kamera najechała na niego widać było, że go to zabolało :(


No, ale co poradzisz xD. Wojewódzki to Wojewódzki... on jest trochę jak Piróg w YCD albo jak wcześniej w Idolu... z tym że, naprawdę złagodniał ^^ niestety popełnił błąd mówiąc to co powiedział, ale cóż każdemu zdarza się coś wymsknąć ^^. Grunt, że grupa tych śpiewających przeszła do 2 etapu ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 23:22, Xyb3r napisał:

Chodziło mi o ten występ tej grupy muzycznej nie pamiętam nazwy w każdym bądź razie jeden
śpiewał a reszta robiła podkład, nie jestem pewien czy to było na końcu (słabo u mnie
z pamięcią xD). Kiedy kamera najechała na niego widać było, że go to zabolało :(

Czy ta grupa nie nazywała się przypadkiem AudioFeels? Moja bliska koleżanka zna większość tych ludzi i mówiła mi, że będą jakoś teraz występować w którymś programie, ale nie pamiętam już jakim... A niestety nie mogłem tego osobiście obejrzeć, bo nie mam polskiej telewizji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ;). Teraz będziesz mógł ich obejrzeć w kolejnych odcinkach "Mam Talent". Liczę na tych chłopaków, bo śpiewają oryginalnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować