Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dzis obejrzalem powtorke i strasznie sie zirytowalem przy wystepie tego gowniarza co tanczyl boogie. Mimo to, ze swietnie tanczyl to swoim zachowaniem przy nastepnych etapach nie zgarnie fanow. Sadze, ze nawet jurorzy, a szczegolnie Kuba go z nienawidzi i nie ma co mu sie dziwic. Nalezy mu sie takze gratulacje, za pytanie czy ma kolegow. Ciekawe czy tego tez nie zrozumial ^^. Najbardziej podobal mi sie dziadek ktory gral na lisciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 23:58, Igor FCBayern napisał:

A tego górala z Żywca przepuściłbym za samą charyzmę! Świetny człowiek.

Showman pełną gębą - że się tak wyrażę - dosłownie i w przenośni. No nie wiem czy zdołał by przekonać do siebie jury tylko i wyłącznie swoim talentem.

Dnia 05.10.2008 o 23:58, Igor FCBayern napisał:

BTW Was też wkurzają Prokop z tym drugim? Szczególnie towarzysz Prokopa działa mi na
nerwy.

Moim zdaniem w ich zachowaniu nie ma absolutnie nic wkurzającego.

Dnia 05.10.2008 o 23:58, Igor FCBayern napisał:

Ten jego drętwy dowcip, zero emocji na twarzy i w głosie, ta sztuczność...

Widziałem program Wojewódzkiego z udziałem Szymona Hołownia i porównując jego zachowanie w obu tych programach , można powiedzieć , że jest po prostu sobą , a ta niby sztywność to może odrobina nieobeznania z kamerą i nic więcej. A to , że jest on mniej wyrazistą postacią , niż Marcin Prokop to przecież nie jego wina.

Dnia 05.10.2008 o 23:58, Igor FCBayern napisał:

Ci faceci są tam IMO zbędni,

W cale nie... Przecież gdyby nie oni cały program byłbym o wiele bardziej sztywny , oni wprowadzają luźną atmosferę do tego programu. A poza tym to każdy program rozrywkowy musi mieć swoich prowadzących , bo bez tego ani rusz.

HiSin

Dnia 05.10.2008 o 23:58, Igor FCBayern napisał:

A co do zachowania mi się podobało

Aż sam się prosisz żeby cię zjechać , ale... daruje sobie. Trafił swój na swego i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no widzisz a ja bym górala nie przepuścił bo w tym programie szuka się talentów które robią show
a nie grają na listkach<jakie to nudne i jeszcze uszy pękają>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 06:55, Sebat1 napisał:

> A co do zachowania mi się podobało
Aż sam się prosisz żeby cię zjechać , ale... daruje sobie. Trafił swój na swego i tyle...


<edit:sory dziś z mulony jestem przeczytałem dopiero teraz twoją odp i
no czyli poprawiam odpowiedz>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2008 o 11:20, Assax napisał:

Ja już mam paru kandydatów na wygranie Polskiej edycji Mam talent, a wy?


Chyba każdy kto z zainteresowaniem ogląda ten program ma już swoich faworytów. Ja również ich mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie obecny odcinek jest bardzo dziwny , na początku było tragicznie słabo , po kilkunastu minutach dopiero się rozkręciło. Rozwaliła mnie ta melodyjka jak ta babci opowiadała o tym jak było w domu dziecka... TVN już naprawdę przegina... :| A ten przewodniczący tej grupy tanecznej z Nowego Jorku to mnie strasznie wkurzył swoim zachowaniem , najwyraźniej chłopak po prostu nie nadaje się do show biznesu. Świetny jest ten chłopak co śpiewa patriotyczne piosenki , jego występ bardzo mi się podobał , przepiękny głos i idealny dobór piosenek , moim zdaniem był to jeden z lepszych występów w tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej jak na razie z dzisiejszego odcinka podobała mi się ta babcia- puszczała śmieszne teksty i ogólnie taka radosna. Ci z Nowego Jorku zirytowali mnie na maksa, nie dość, że się przechwalają to jeszcze pyskują ;/. Odcinek przeciętny jak na razie, może się rozkręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta babcia z dzisiejszego odcinku była taka pocieeeeszna :)) - szkoda, że nie przeszła dalej ;)
wymiatała jeszcze ta dwójka barmanów ^^
w ogóle - grupa z ''NY'' to totalna porażka - jak ja nienawidzę takich pozerów/szpanerów :| ... dobrze, że ich nie przepuścili dalej, bo i tak nic ciekawego nie pokazali.

a co do półfinałowej 40 ...
Kucharzewski nie przeszedł <jupi> :P
jak go pierwszy raz zobaczyłam w TV ( czyli w YCD ) to pomyślałam : niezły jest ;o ...
Po tym jak widziałam jego zachowanie na scenie MT - od razu moje zdanie na temat jego osoby spadło do minimum :P ... szpan, szpan, szpan :| - widać mamusia tak synusia wychowała ;| ...
Brawo za nie przepuszczenie go do następnego etapu, brawo jurorzy ^^ ( dobrze, że tego drugiego chłopca wzięli - ten to poza talentem ma przynajmniej w głowie poukładane :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 22:27, Baluk25 napisał:

A mój to był Kamil Kucharzewski, ale niestety nie przeszedł i Blady Kris. Nie widziałem,
czy przeszedł, może mnie ktoś oświecić?

Blady kris miał 3 razy tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 22:26, lisek93 napisał:

Brawo za nie przepuszczenie go do następnego etapu, brawo jurorzy ^^ ( dobrze, że tego
drugiego chłopca wzięli - ten to poza talentem ma przynajmniej w głowie poukładane :)
)

Tak jak mówią: jaka matka taki syn. xD W YCD był niezły, ale za bardzo uwierzył w siebie, i myśli, że jest "THE" Boss. I jak zaczął szpanować, że przeszedł, olał jurorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 22:26, lisek93 napisał:

ta babcia z dzisiejszego odcinku była taka pocieeeeszna :)) - szkoda, że nie przeszła
dalej ;)
wymiatała jeszcze ta dwójka barmanów ^^
w ogóle - grupa z ''NY'' to totalna porażka - jak ja nienawidzę takich pozerów/szpanerów
:| ... dobrze, że ich nie przepuścili dalej, bo i tak nic ciekawego nie pokazali.

a co do półfinałowej 40 ...
Kucharzewski nie przeszedł <jupi> :P
jak go pierwszy raz zobaczyłam w TV ( czyli w YCD ) to pomyślałam : niezły jest ;o ...

Po tym jak widziałam jego zachowanie na scenie MT - od razu moje zdanie na temat jego
osoby spadło do minimum :P ... szpan, szpan, szpan :| - widać mamusia tak synusia wychowała
;| ...
Brawo za nie przepuszczenie go do następnego etapu, brawo jurorzy ^^ ( dobrze, że tego
drugiego chłopca wzięli - ten to poza talentem ma przynajmniej w głowie poukładane :)
)



Też się cieszę, że nie przeszedł. Na onecie pewien użytkownik napisał, że Wojewódzki niesłusznie zjechał smarkacza i, że odcisnął na jego psychice ślad.

Po 1: Jeśli w sql zachowuje się tak jak na scenie MT to na pewno go nie lubią

Po 2: Na początku dobrze, że Kuba go zgasił, bo takie kozaczenie talentem jest zwykłym cwaniactwem.

Po jego matce w sumei też widać było, że tacy zmanierowani i myślą, że są "super"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale czy w tym programie chodzi o to, jaki kto jest, czy jest uprzejmy, jaką ma matkę, czy się chwali, czy szpanuję? Nie, tu chodzi o to, czy ktoś ma talent czy go nie ma. Według mnie powinien przejść ten koleś od Matrixa, i Kamil, który de facto talent ma, bo w wieku 12 lat wicemistrz świata? To musi o czymś świadczyć ;)

Sebat1: Dzięki za link, nie wiedziałem, że jest streszczenie każdego odcinka na plejadzie :P.

No to Blady Kris przeszedł, więc jest dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem spośród tych dwóch dzieciaków, którzy tańczyli, odpaść powinien ten w skórzanym płaszczu ala matrix, przecież ten w białym berecie i warkoczykach tańczył dużo lepiej, tylko jury go nie lubiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować