Zaloguj się, aby obserwować  
AssaxoN

Got Talent - Nowy świetny show czy następny bezsensowny program rozrywkowy?

972 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 14:03, Domaku napisał:

Nie wiem jak wy, ale ja mam nieodparte wrażenie że Ewa mimo wszystko widzi... Spójrzcie
na zachowanie oczu...

Byc może i widzi,ale ja żadnego zachowania oczu niewidziałem.Może przywidziało ci się coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu sami śpiewacy/śpiewaczki przechodzą -.- Straszny idol się robi z Mam Talent :P
Casting był fajny, a teraz to jest strasznaaa chała jak dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 14:59, Adeq napisał:

Znowu sami śpiewacy/śpiewaczki przechodzą -.- Straszny idol się robi z Mam Talent :P

Casting był fajny, a teraz to jest strasznaaa chała jak dla mnie..


Tez mi się to nie podoba, w finale połowa będzie śpiewać, a prawda taka ze nie wszyscy z nich maja super talent, tylko po prostu śpiewają ładnie jak setki innych ludzi.

Dodatkowo bardzo zdenerwowała mnie Ewa, za każdym razem opowiada jaka ona jest biedna i nieszczęśliwa, żeby ludzie na nią glosowali. Oczywiście ma racje, ze jej ciężko itd, ale to jest program który ma wygrać osoba z największym talentem, a nie osoba z najtrudniejszym życiem, po za tym ona nie jest amatorem...

Jak ktoś wyżej pytał kto wczoraj przeszedł:
Ewa Lewandowska
AudioFeels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2008 o 16:28, Darth Master napisał:

Dodatkowo bardzo zdenerwowała mnie Ewa, za każdym razem opowiada jaka ona jest biedna
i nieszczęśliwa, żeby ludzie na nią glosowali. Oczywiście ma racje, ze jej ciężko itd,
ale to jest program który ma wygrać osoba z największym talentem, a nie osoba z najtrudniejszym
życiem, po za tym ona nie jest amatorem...


Możesz podać przykłady? Nie pamiętam, żeby ona się użalała. Wręcz przeciwnie, nie siedzi w domu, tylko kształci swój talent! Moim zdaniem, jury nie patrzy na jej dolegliwość, tylko na śpiew. A jeśli ktoś mówi, że nie zgadza się z wyborem, to kto mu zabraniał wysyłać smsy? (mówię do tych użytkowników, którzy ich nie wysłali, a teraz są źli, że nie jest po ich myśli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Audiofeels przeszli, ale nie rozumiem czemu akurat musiała przejść także Ewa. Według mnie ten chłopak co tańczył jak robot był wręcz świetny, rozumiem, że śpiewała naprawdę pięknie, ale no bez przesady. Zastanawiałam się także jak tamta kobieta co zaśpiewała ,,Kuku Ruku Kuku" przeszła do półfinału xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 18:59, Raya2222 napisał:

Cieszę się, że Audiofeels przeszli, ale nie rozumiem czemu akurat musiała przejść także
Ewa.

Wywarła wrażenie na wielu telewidzach przez co znalazła sie na miejscu "Ty bądź ty" no i padło na nią :P

Dnia 16.11.2008 o 18:59, Raya2222 napisał:

Według mnie ten chłopak co tańczył jak robot był wręcz świetny,

Ja p[rędzej obstawiałem tych co byli w "Ty bądź ty", badź Jacentego! :D

Dnia 16.11.2008 o 18:59, Raya2222 napisał:

rozumiem, że śpiewała naprawdę pięknie, ale no bez przesady.

W życiu nikomu nie dogodzisz :P

Dnia 16.11.2008 o 18:59, Raya2222 napisał:

Zastanawiałam się także jak tamta kobieta co zaśpiewała ,,Kuku Ruku Kuku" przeszła do półfinału xD.

Hym, mnie tez to zastanawiało :F

Podzielam zdanie Kizarda. Nie wysyłaliście smsów i się bulwersujecie (mowa do tych co nie wysyłali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podobał tekst prowadzących po tym jak przed piosenką tej niewidomej powiedziano że to jest piosenka dla nieżyjącego ojca. Po tej zapowiedzi oni powiedzieli mniej więcej coś takiego. "Tato tato czy mnie słyszysz?" a Prokop "Tu tata słyszę cię!" To takie trochę niesmaczne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast zastanawia niekonsekwencja jurorów: tydzień temu Chylińska powiedziała, że zawsze będzie za śpiewakami i zagłosowała na tę 15-letnią dziewczynkę (nie pamiętam jak ma na imię) natomiast teraz była za Funky Masons. Z kolei Wojewódzki stwierdził, że jedną z definicji talentu jest dla niego innowacyjność i dla tego wybrał Bladego Krisa. Czemu więc teraz oddał głos na "pospolitą" śpiewaczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 19:52, wasamir napisał:

tydzień temu Chylińska powiedziała,
że zawsze będzie za śpiewakami i zagłosowała na tę 15-letnią dziewczynkę (nie pamiętam
jak ma na imię) natomiast teraz była za Funky Masons.


Bo nie podobało jej się jak Ewa zaśpiewała piosenkę Barbary Streisand. A Chylińska uwielbia Barbarę.

Dnia 16.11.2008 o 19:52, wasamir napisał:

Czemu więc teraz oddał głos na "pospolitą" śpiewaczkę?


Nie pospolitą, bo śpiewaczkę operową ;)
Jedynie wczoraj wyjątkowo śpiewała troszkę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:11, Assax napisał:

Mam pytanie czy pan Jacenty przeszedł do finałów?Bo nie do oglądałem bo mi się spać zachciało
:-).


Dlaczego miał przejść? :/

Dla mnie to dno, sami śpiewacy. Na prawdę pięknie,ładnie tańczyli to Ci chłopcy, to znowu śpiewaczka. Już niewidoma, to już musi przejść -.- To jest klapa, że finał to jakieś same śpiewy będą, chciałem coś ciekawego, a nie śpiewania w finale, jestem szczerze zawiedziony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że on nie był za dobry w tym wszystkim czyli śpiewaniu ,ale jeśli się dostał do półfinału to znaczy że publiczność go lubiła ,ale jak nie przeszedł to już nie mam pytań ^^.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też trochę dziwne było z tym co gra na liściach. Że znowu zrobił to samo. A co innego miał niby zrobić? Przecież mówił że na liściach gra. Tak jakby się śpiewaka uczepili, że znowu zaśpiewał. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:26, Tomek1120 napisał:

Też trochę dziwne było z tym co gra na liściach. Że znowu zrobił to samo. A co innego
miał niby zrobić? Przecież mówił że na liściach gra. Tak jakby się śpiewaka uczepili,
że znowu zaśpiewał. Bez sensu.

Nie dam sobie ręki uciąć, ale czy on czasami nie zagrał tych samych utworów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, strasznie mi się podobało wykonanie tej piosenki przez Audiofeels. Piosenka boska. Tylko trochę denerwuje mnie, że sami śpiewacy idą do finału. Idol się z tego robi -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:29, Findan napisał:

> Też trochę dziwne było z tym co gra na liściach. Że znowu zrobił to samo. A co innego

> miał niby zrobić? Przecież mówił że na liściach gra. Tak jakby się śpiewaka uczepili,

> że znowu zaśpiewał. Bez sensu.
Nie dam sobie ręki uciąć, ale czy on czasami nie zagrał tych samych utworów?

Nie. To były inne. Tej deszczowej piosenki na pewno nie było na castingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:26, Tomek1120 napisał:

Też trochę dziwne było z tym co gra na liściach. Że znowu zrobił to samo. A co innego
miał niby zrobić? Przecież mówił że na liściach gra. Tak jakby się śpiewaka uczepili,
że znowu zaśpiewał. Bez sensu.


Tak! Mówiłem dokładnie to samo. Najpierw biorą gościa, który potrafi grać na liściach, a potem od niego oczekują, że zrobi coś innego... Ale poza tym program całkiem fajny, głównie przez prowadzących i jury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować